Зубна паста дитяча - Інтернет магазин органічної косметики Фіто

Зубна паста дитяча - Інтернет магазин органічної косметики Фіто

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 186.0
186.0 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 3225

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Зубна паста дитяча - з кальцієм. Надійно захищає дитячу емаль від карієсу, спеціально розроблена паста для догляду за молочними й постійними зубами, м'які абразивні частинки і ферменти папайї дбайливо очищають зубну емаль. Комплекс органічного і мінерального кальцію, фосфору і біоактивних речовин кореня солодки зміцнює і активно захищає формується емаль від карієсу, композиція ефірних масел і екстракту листя малини має протизапальну і освіжаючу дію.
Рекомендується дітям від трьох років і старше.
Дія:
М'яко видаляє зубний наліт. Надійно захищає емаль від карієсу. Нешкідлива при випадковому ковтанні.
Містить: дикальцийфосфат, гліцерин з пальмового олії, молочнокислий кальцій (лактат), кокоїл-глутамат, папаїн, стевіозид - концентрат стевії, екстракти кореня солодки і листя малини, ефірні олії м'яти і лимонного Міртл.
застосування:
Чистити зуби 2 рази на день під наглядом дорослих.
Термін придатності: 1 рік.
Упаковка: туба 75 мл.
Заявлений дію забезпечується спеціально розробленої формулою на основі органічного і мінерального кальцію, фосфору, ферменту папаїну і біоактивних речовин солодки і малини, які зміцнюють і активно захищає формується емаль від карієсу.
Дикальцийфосфат - єдиний із застосовуваних у стоматології абразивів, який за своїм складом найбільш близький до зубної емалі. При використанні пасти відбувається насичення слини іонами кальцію і фосфат-іонами. Фосфати кальцію в зубній пасті не тільки надають абразивну дію, очищаючи зуби від нальоту, а й служать джерелом кальцію в процесі мінералізації зубів. Поєднання різних активних форм кальцію (дикальцийфосфат і кальцію лактату) сприяє ущільненню зубної емалі і її відновленню на початкових стадіях карієсу.
Проти карієсу діє і екстракт кореня солодки: він пригнічує активність стрептококів. Корінь солодки «працює» в пасті і як солодкий смаковий компонент і ароматизатор.
Для додання додаткового смаку в складі пасти присутня стевіозід - натуральний підсолоджувач, екстракт стевії (медової трави) - він у 300 разів солодший за цукор.
Натуральний фермент динного дерева Carica papaya (папаїн), розщеплюючи білки, не тільки дбайливо і ефективно очищає зуби і ясна від залишків їжі та зубного нальоту, а й прекрасно справляється з мікроорганізмами.
На відміну від «дорослих» зубних паст, тут в якості піноутворювача «працює» кокоїл-глутамат - продукт біотехнології, сверхмягкого високоефективне ПАР з жирної кислоти кокосового олії ( «кокоїл») і глутамінової амінокислоти, одержуваної шляхом мікробіологічного синтезу: ферментацією крохмалю, цукрової тростини або цукрових буряків. Кокоїл-глутамат надає дуже м'який вплив на шкіру і слизові: не утворює міцної зв'язку з кератином і легко змивається.
Композиція ефірних масел і екстракту листя малини має протизапальну і освіжаючу дію.
Дитяча зубна паста буде ефективною для профілактики і застосування в комплексному лікуванні запальних захворювань порожнини рота: пародонтиту (запалення околозубной тканини), пародонтозу, стоматиту (запалення слизової оболонки), гінгівіту (запалення ясен) і карієсу.
Низький рівень абразивності дозволяє застосовувати нашу пасту і дорослим з дуже чутливими зубами.

Зоя 2018-05-31 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Зубная паста с кальцием хорошо очищает, покупаю ребёнку уже второй раз

Відповідь адміністратора:

Спасибо Зоя! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, зубна, паста, дитяча, інтернет, магазин, органічної, косметики, фіто, зубна, паста, дитяча