Зволожуючий бальзам - Купити косметику недорого

Зволожуючий бальзам - Купити косметику недорого

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 20
20 грн.

  • Виробник: Мiрра
  • Модель: 2-322

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Зволожуючий бальзам - ефективно зволожує і омолоджує шкіру, усуває лущення, сприяє підтримці оптимальної вологості шкіри тривалий час, захищає від екстремальних влагопотерь. Підвищує пружність і еластичність шкіри, активізує оновлення клітин, захищає від вікових змін, сприяє розгладженню дрібних зморшок, сприятливо діє на втомлену і шкіру, що в'яне, зменшує прояви передчасного старіння.
Містить: біотехнологічний гіалуронат натрію, олія виноградне, стандартизовані по биофлавоноидам екстракти конюшини і люцерни, сечовину (карбамід), вітамін Е.
Застосування: Наносити на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. У період зимових морозів рекомендується виключно вечірнє застосування.
Термін придатності 1 рік.
Упаковка: 3 мл, пробник.
Дослідження бальзаму з гіалуроновою кислотою проводилися в Центральній клінічній лікарні російської академії наук (МЦКК "" ЕКЛА "")
пробанти: жінки від 35 до 67 років з різними ознаками вікових змін шкіри обличчя (фото-і хроностаренія)
застосування: курс - 1 місяць
результати застосування:
показник відносної вологості збільшився до 93%
показник еластичності кожіувелічілся до 22%
глибина зморщок зменшилася на 11%
Заявлений дію Бальзаму, забезпечується комплексом високоефективного зволожуючого інгредієнта - натрієвої солі гіалуронової кислоти, концентратом біофлавоноїдів (ізофлавонів) конюшини і люцерни, оліям з виноградних кісточок і вітаміном Е - активним антиоксидантом. Біотехнологічна гіалуронова кислота, що створює на поверхні шкіри гігроскопічна сітчасту плівку, ефективно зволожує і захищає шкіру.
Фітоестрогени з конюшини і люцерни покращують еластичність судин, зміцнюють імунітет шкіри, активізують оновлення епідермісу.
Бальзам сприятливо діє на втомлену і шкіру, що в'яне, підвищує пружність, вирівнює рельєф шкіри.
Знизити випаровування вологи шляхом створення на шкірі вологонепроникній плівки вельми проблематично. Експерименти показують, що таким чином тільки сповільнюється відновлення шкірного бар'єру. Виявляється, підвищення випаровування води - сигнал для негайної реставрації ушкодженого бар'єру. Якщо ж сигнал не надходить - випаровування чимось блоковано, - відновлення бар'єрних структур стає неможливим. Тому кошти типу вазеліну і важких масел відходять на останнє місце в ряду зволожувачів. Речовини, що утворюють напівпроникні плівки, - а це, в першу чергу, гіалуронова кислота (ГК) і полісахариди - набагато краще.
Гіалуронова кислота - основний компонент дерми. В організмі присутня у вигляді натрієвої солі. У найбільшої концентрації міститься в шкірних покривах, синовіальної рідини, склоподібному тілі, хрящової тканини і пуповині. Оскільки ГК є речовиною, відповідальним за заповнення міжклітинної простору і за механічний захист клітин, довгий час її біологічну роль вважали неспецифічної і чисто механічної. В результаті останніх досліджень це спрощене уявлення змінилося: була доведена активна роль позаклітинного матриксу. Показано, що у водних розчинах ЦК пов'язується з великою кількістю молекул води з утворенням щільного молекулярного «сита» (вона здатна утримувати води в 1000 разів більше власної ваги).

Зина 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Куплю большой флакон

Не смотря на то, что крем плотный, но кожей впитывается быстро, после себя оставляет приятную свежесть, видно, что увлажняет интенсивно.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Зина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: мiра, мiрра, зволожуючий, бальзам, купити, косметику, недорого, зволожуючий, бальзам