Афродизіак - засіб любовної магії

  • Афродизіак - засіб любовної магії

Ароматичні есенції, як засобу любовної магії, є одними з найдавніших еліксирів, які відкривають найнеймовірніші висоти любові.

  • Аромат - це сильна зброя, яке діє на рівні підсвідомості. Композиції ефірних масел володіють привабливим ароматом і потужним впливом на органи чуття як чоловіків, так і жінок. Ефірні масла - афродизіаки дуже тонко регулюють нервову та ендокринну системи, загострюють сексуальні бажання, викликають ейфорію, виявляються ефективними при фригідності та імпотенції, заповнюють життєву енергію. Індивідуальний запах тіла унікальний, як відбитки пальців, і значною мірою визначає для нас привабливість тієї чи іншої людини.

Природно, що жінка, пахуча ароматом бажання, стає об'єктом номер один для чоловіка.

  • Аромакомпозіціі для жінок підсилює природний запах тіла, що залежить від індивідуального поєднання статевих гормонів, виявляє і стимулює його.

Запах аромакомпозіціі змішується з запахом тіла і представляє для кожної жінки персональні духи-афродизіак з неповторним ароматом, діє на глибини підсвідомості, що відповідають за сексуальний потяг, збуджує ерогенні зони мозку, викликає емоції, усуває закомплексованість.

  • Застосування для жінок покращує настрій і знімає нервову напругу при спілкуванні, створює атмосферу розкутості, підвищує гостроту відчуттів, підсилює насолоду від інтимної близькості.

Аромат, змішуючись із запахом чистого і здорового тіла, діє на глибини підсвідомості і підсилює статевий потяг, гармонізує відносини з протилежною статтю.

26.07.2018 12:33:24
1
211

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!