Домашні ліфтинг маски для обличчя

  • Домашні ліфтинг маски для обличчя

Ліфтинг маска для обличчя - це порятунок для жінок, які подолали поріг 30-річного віку, коли все частіше увага акцентується на появу вікових змін шкіри обличчя. З'являється сухість шкіри, дрібні зморшки, а потім все більш помітними стають мімічні зморшки, виникає «обвисання» шкіри. І тоді приходить розуміння, що молодість не вічна, але так хочеться її продовжити, а ще більше хочеться її повернути. Хочете омолодити ваше обличчя на 5 років протягом тижня? Це реально без хірургічного втручання і агресивних косметичних процедур. Крім того, це засіб можна приготувати самій.

Це чудо-засіб зветься - альгінатна маска. В її основі лежить альгінат натрію. Його отримують лабораторним шляхом з екстрактів водоростей ламінарії, літотамний, фукуса. Альгинати, додані в рідину, добре загустевают і коригують контури і овал обличчя, що необхідно для ефективного ліфтингу шкіри. Крім того, ця речовина інтенсивно зволожує шкіру. Отже, для альгинатной маски нам знадобляться:

  • альгінат натрію в порошку, його ви знайдете в аптеці; 3 ч. Ложки альгінату натрію потрібно залити 60 мл кип'яченої не гарячою води і дати постояти 6 годин. Ми отримаємо желейну масу без запаху, така заготовка може зберігатися не більше ніж одну добу.
  • біла глина (каолін) - очищає пори і пов'язує компоненти маски, 4 ч. ложки глини залийте 30 мл теплої кип'яченої води в окремій мисочці, безпосередньо перед нанесенням маски.
  • водорість ламінарія в порошку - позбавляє шкіру від набряків, 3 ч. ложки ламінарії помістити в окрему суху миску і залити 30 мл теплої, але не гарячої кип'яченої води.

Коли альгінат натрію настоїться 6 годин і ви будете готові нанести маску, тоді змішайте все три вже підготовлених компонента. Маска повинна бути дуже густою. Якщо суміш у Вас вийшла рідкуватий, тоді додайте в неї Хлористий кальцій, досить 3-4 краплі. Він зверне зайву рідину. Наносити маску потрібно на очищену шкіру шпателем, шаром в 3-5 мм. Через 15 хвилин вона застигне і її буде легко зняти єдиним пластом знизу-вгору. Так званий «контур», який залишиться після зняття маски, зняти вологим рушником. Маску потрібно застосовувати кожні 3 дні, при цьому потрібно готувати кожен раз свіжу.

Ефект від маски можна порівняти з хорошим глибоким лімфодренажним масажем особи, тобто ми отримаємо хороший ліфтинговий ефект. Її можна застосовувати як самостійний засіб, а можна нанести на шкіру під маску омолоджуючу сироватку. Маска послужить відмінним транспортом для активних компонентів. Таким ефективним засобом може бути наприклад: Сироватка зволожуюча з ікрним золем осетрових риб, Ліфтинг сироватка, що омолоджує, або лосьйон відновлює з ікорним золем осетрових риб.

Якщо ж не хочете витрачати час на приготування маски, а також пошук інгредієнтів в аптеці, то можете скористатися вже готовими масками, які представлені в широкому асортименті.
Як бачите, не обов'язково відвідувати косметолога з метою омолодити свою шкіру. Творіть чудеса своїми руками будинку!

02.08.2018 13:04:47
1
1322

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!