Домашні маски для жирної шкіри

  • Домашні маски для жирної шкіри

Маска для жирної шкіри може вирішити кілька проблем. Розширені пори і жирний блиск шкіри, на жаль, не надає особі благородства. Тому багато власниці жирної шкіри обличчя намагаються замаскувати ці свої недоліки пудрами і тональними кремами. На жаль, маскування - це шлях в нікуди, від маскувальних засобів пори ще більше забиваються, а шкіра перестає нормально дихати. Збільшене понад стандартну норми салоотделение, як правило, буває обумовлено гормональними змінами (наприклад, гормональний вибух у підлітків) або ж спадковістю. Звичайно, ми не будемо далеко заходити в пошуках вирішення проблем жирної шкіри, відповідь лежить на поверхні - потрібно допомогти своїй шкірі нормально функціонувати і жити.

Для цього нам необхідно нормалізувати роботу сальних залоз, проводити регулярні очищаючі процедури і не зловживати макіяжем.

Дуже ефективною буде Універсальна маска для жирної шкіри, яку можна використовувати 2 рази на тиждень. Необхідно взяти:

  • 1 стакан вівсяної муки
  • 1 збитий яєчний білок
  • 1 столову ложку кефіру.

Всі компоненти змішати. Суміш нанести на шкіру обличчя, а через 15 хвилин змити теплою водою. Цінно в цій масці то, що кефір - очищає шкіру і нормалізує її жирність,

яєчний білок - звужує пори і відбілює шкіру, вівсяне борошно - м'яко, але при цьому досить добре очищає шкіру. Тобто застосовуючи лише одну маску ми зможемо вирішити відразу всі проблеми жирної шкіри.

Порада! Не використовуйте очищаючі маски щодня, оскільки на шкірі знаходиться тонка захисна жирова плівка, яка містить певну мікрофлору. Якщо її постійно змивати і зчищати - то є ризик заробити шкірну хворобу.

Якщо ж лінь готувати самому таку маску, тоді можна застосувати Гель-маску нормалізується. Вона не тільки добре матує шкіру, усуває надмірну салоотделение, але також і зволожує, живить шкіру, знімає запалення, бореться з вугрові висипання і зменшує наслідки вугрової хвороби. Складається з природних компонентів, зручна і проста в застосуванні.

Жирна шкіра - це не проблема на все життя, дозволити її допоможуть спеціальні косметичні засоби і любов до себе і своєї шкірі!

02.08.2018 10:57:30
1
232

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!