Домашній пілінг - гліколь 10

 • Домашній пілінг - гліколь 10

Робимо пілінг в домашніх умовах, використовуючи ефективний і комфортний для шкіри гліколевий пілінг з фруктовими АНА-кислотами Пре-пілінг гліколь 10 Лінії MIRRA PROFESSIONAL. Для проведення пілінгу в домашніх умовах необхідні три засоби: гліколь 1 пінка очищає або Пінка для вмивання з фруктовими кислотами, гліколь 10 пре-пілінг, гліколь 0,1 пост-пілінг або Гель-бальзам репаруючу.

При курсовому застосуванні в домашніх умовах пілінг АНА-кислотами гліколь 10:

* Істотно зменшує роговий шар епідермісу,
* Очищається протоки сальних залоз, надає довгострокове відбілюючий дію,
* Пілінг володіє потужним омолоджуючу дію, т. К. Активізує синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти,
* Розгладжує зморшки,
* Покращує тургор шкіри і колір обличчя,
* Істотно підвищує рівень вологості шкіри.

ОПИС процедури пілінгу:

1. Очистити шкіру обличчя за допомогою Пінки очищає гліколь-1 або пінку для вмивання з фруктовими кислотами.
2. М'якою пензликом нанести гліколь-10 на очищену шкіру обличчя за схемою:
1-я зона - чоло і ніс;
2-я зона - периферія щік, підборіддя, шия і область декольте;
3-тя зона - вилиці і повіки.

!!!! Необхідно уникати потрапляння на шкіру губ і слизову століття.
3. Витримати 10-15 хвилин, потім ретельно змити прохолодною водою.
4. Нанести на шкіру засіб гліколь 0,1 пост-пілінг або Гель-бальзам репаруючу.
При проведенні процедури пілінгу можливе незначне пощипування і почервоніння, яке проходить протягом 20 - 30 хвилин.

Курс процедур - 10 днів. Потім 10 днів перерву, і повторюємо курс процедур - 10 днів. Якщо гліколь-10 використовується для підготовки до проходження курсу пілінгів (гліколь 25-70%) у косметолога, то в домашніх умовах вищевказану процедуру потрібно виконати 10 днів, а потім, через 7 днів почати курс процедур пілінгу в косметологічному кабінеті.

Курс салонних процедур - 3-5 відвідувань з інтервалом 7-10 днів, тривалість однієї процедури 30-40 хв.
При проведенні курсу пілінгу необхідно захищати шкіру обличчя в сонячні дні від ультрафіолету, а в морозну погоду - також від холоду.

Продукти Лінії гліколь прекрасно поєднуються з іншими косметичними засобами MIRRA і підсилюють ефективність основного догляду за шкірою.


Що таке пілінг?

Це косметична процедура, заснована на здатності шкіри до постійного оновлення і посиленому відновленню після ушкоджень. Термін «пілінг» походить від англійського «to peel», що означає «отшелушивать». Після пілінгу шкіра стає гладкою, світлою і бархатистою, набуває більш молодий і здоровий вигляд. Пілінги використовують в якості підготовчого етапу перед іншими косметичними процедурами (зволоженням або харчуванням шкіри, масажем або масками), і у вигляді самостійної процедури, спрямованої на омолодження, усунення пігментації або кератозу і т.д.

Пілінги розрізняють:

 • по глибині впливу на шкіру:
 • відлущування поверхні рогового шару (ексфоліація);
 • поверхневий пілінг (епідермоліз);
 • серединний пілінг;
 • глибокий пілінг.

За способом впливу:

 • механічний - скраб, броссаж, гаммаж, маски-плівки, мікродермаобразія;
 • хімічний - фруктовий пілінг, ензимний пілінг, ретиноєвий, саліциловий, ТХУ-пілінг;
 • фізичний - лазерний, ультразвуковий.

Будь-який вид пілінгу, як салонні процедури, так і пілінг обличчя в домашніх умовах:

 • видаляє з поверхні шкіри відмерлі рогові лусочки і огрубілі верхні пласти рогового шару,
 • очищає пори,
 • вирівнює поверхню шкіри,
 • полегшує доступ поживних речовин до більш глибоких шарів шкіри,
 • підвищує зволоження епідермісу,
 • покращує тургор і еластичність,
 • омолоджує шкіру.

Пілінг обличчя в домашніх умовах

Проводять для глибокого очищення шкіри, видалення з поверхні відмерлих рогових лусочок, очищення пір і вирівнювання рельєфу. Для пілінгу обличчя в домашніх умовах найбільш часто застосовують скраби - механічні поверхневі пілінги, а також фруктові пілінги і ензимні пілінги - хімічні поверхневі пілінги. Скраби отшелушивают з поверхні рогового шару шкіри окремі рогові лусочки - виробляють ексфоліацію. Для ексфоліації застосовують скраби для обличчя з мікрочастинками (тонко подрібнені кісточки плодів, цукрові або сольові кристали, полімерні абразивні матеріали, толокно, кава). Домашні скраби загальнодоступні, продукція продається в роздріб в торговельній мережі та найбільш часто використовується для пілінгу в домашніх умовах.

При купівлі засобу для домашнього пілінгу необхідно звертати увагу на тип вашої шкіри і її чутливість.

Тонка, чутлива, суха шкіра, а також шкіра з судинними сіточками досить негативно сприймають грубі частинки шкаралупи горіхів або кісточок з дуже гострими травмуючими краями.

Для чутливої ​​шкіри бажано використовувати ферментативну ПІЛІНГ, і скраби з дуже м'якими абразиви частинками або з ніжними гранулами на кремовій основі, дбайливо очищають і отшелушивающие шкіру. Наприклад Скраб Морквяний, Маска очищаюча для сухої шкіри, Маска очищаюча для чутливої ​​шкіри.

 • Фруктові пілінги і ензимні пілінги для домашнього використання
 • Ензимний пілінг (Ферментативний) і фруктовий пілінг - хімічні пілінги, доступні для використання в домашніх умовах, як найменш травматичні і ефективні.

Хімічні пілінги ефективно усувають вікові зміни шкіри, пігментацію, підвищений зроговіння (кератоз) і проблеми пост-акне, сприяють підвищенню вологості і пружності шкіри, поліпшенню кольору і рельєфу.

При хімічної ексфоліації застосовують косметичні продукти, що містять рослинні ензими (ферменти-протеази),
фруктові кислоти (гліколеву, лимонну, молочну, яблочнуюі т.д.).

Дуже популярний фруктовий пілінг гліколь - поверхневий пілінг гліколевої АНА-кислотою. Альфагідроксікіслоти - це гліколева, лимонна, молочна, яблучна, виноградна і ін.

Фруктові кислоти містяться в плодах цитрусових, яблуках, винограді, цукровій тростині, кисломолочних продуктах, в листі і стеблах багатьох лікарських рослин.

Гліколевий пілінг, комфортний для шкіри і безпечний в застосуванні, здійснює повноцінне вплив на шкіру і дає хороші результати при корекції різних естетичних проблем.

 • Фруктові кислоти можуть застосовувати як косметологи (у великій концентрації), так і споживачі (в маленькій концентрації).
 • Фруктовий пілінг може застосовуватися в домашніх умовах тільки в низькій концентрації, і тільки осінньо-зимовий період.

Рекомендовані товари: гліколь-10.

 • Ферментативний - ензимний пілінг
 • Ферментативний - ензимний пілінг - абсолютно безпечний і може використовуватися в будь-який час року, підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі з куперозом, чутливої ​​і проблемної, рекомендується для лікування вугрового висипу і видалення пігментних плям.

Для проведення ензимного пілінгу використовуються різні види ферментів. Найбезпечніші - це рослинні ферменти зустрічаються у фруктах, таких як папайя, ананаси, зелені яблука, гарбуз, манго і алое вера.

Ферменти розчиняють відмерлі рогові клітини шкіри, очищають верхній шар епідермісу, відкриваючи нові шари шкіри - добре зволожені, рівні і здатні виконувати свої функції.

Ензимний пілінг ефективно коригує прояви акне, сприяє усуненню естетичних дефектів шкіри, зменшує кількість зморшок і пігментні плями.

Рекомендовані товари: ферментативна ПІЛІНГ, ФРУТ-ЕНЗИМ PROF

Після пілінгу обличчя в домашніх умовах шкіра стає гладкою, світлою і бархатистою, набуває більш молодий вид.

02.08.2018 13:43:21
1
991

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!