Як часто мити голову

  • Як часто мити голову

Воно відіграє важливу роль в естетичному вигляді жінки. Краса волосся багато в чому залежить від загального здоров'я організму, способу життя, харчування, а також від правильного догляду. Однак тільки чисте волосся можуть бути пишними, красивими, з шовковистим блиском. Як же часто мити голову? Для збереження здоров'я, надання пружності та еластичності, волосся повинне бути покриті тонким захисним жировим шаром. Цей шар утворюється з виділень сальних залоз, розташованих біля основи волосини. Шкірний жир захищає стрижень волосини від механічних пошкоджень, розшарування, пересушування, втрат вологи з рогового шару (кутикули) волосяного стрижня, а також від сонячних променів. Згодом жир на волоссі і шкірі голови накопичується і твердне, змішується з виділеннями потових залоз, отшелушеннимі роговими лусочками і пилом, забруднює шкіру голови і саме волосся.

Миють волосся зазвичай у міру необхідності. Частота миття волосся залежить від активності сальних залоз, розташованих на шкірі голови, структури шкірного сала, ступеня забруднення, довжини і товщини волосся, наявності пошкоджень волосяного стрижня, а також від чутливості шкіри голови.

Залежно від активності сальних залоз, волосся поділяють на нормальні, сухі і жирні. Відповідно до типу волосся вибирають шампуні для миття голови і засоби догляду.
Головна вимога, що пред'являється до шампунів - м'які ПАР, які забезпечують якісне, але щадне очищення волосся, не руйнують кутикулу волосяного стрижня і не викликають роздратування шкіри голови.

  • Нормальне волосся рекомендується мити раз в 3-5 днів, сухе волосся миють рідше - раз в тиждень або через 10-15 днів, а жирне волосся - раз в 2-3 дня. Однак Ви можете мити голову так часто, як вважаєте за потрібне, навіть щодня.

Якщо з естетичних міркувань Вам доводиться мити голову щодня, скористайтеся Шампунем для щоденного застосування.

  • Перед миттям добре розчешіть волосся гребінцем або щіткою. Ця проста процедура дозволить більш ретельно очистити волосся і шкіру голови від частинок пилу, рогових лусочок і жиру, запобіжить сплутування і пошкодження волосся при подальшій сушці і укладанні.
  • Мийте голову теплою, по можливості м'якою водою, комфортною для Вас температури. Тепла вода допомагає швидше і легше видалити забруднення з шкіри голови і волосся.
  • Рівномірно розподіліть невелику кількість шампуню по поверхні голови і по всій довжині волосся. Потім додайте трохи води і м'яко, кінчиками пальців, промассируйте волосся до утворення піни.
  • При размиліваніі шампуню не тріть волосся дуже сильно, уникайте сплутування і переплетення пасом. Пам'ятайте, що мокре волосся особливо легко пошкоджуються.
  • Ретельно промийте волосся великою кількістю води для повного видалення миючого засобу. Якщо волосся вимите недостатньо добре, повторіть процедуру. Добре вимите волосся зазвичай скриплять під руками.
  • На добре вимите волосся нанесіть бальзам або кондиціонер. Потримайте засіб на волоссі 3-5 хвилин, а потім добре промийте волосся водою. Кондиціонер з ефектом збільшення обсягу зачіски рекомендується якщо волосся нормальні або схильні до жирності, кондиціонер для пошкоджений і фарбованого волосся або Бальзам для волосся підійде якщо волосся сухе або дуже пошкоджені, а також якщо у Вас чутлива шкіра голови. Кондиціонери згладжують і пом'якшують волосся, відновлюють їх еластичність і пружність, полегшують укладання, додають волоссю шовковистість і блиск.
  • Чисте волосся корисно обполоснути слабким розчином оцту (1-2 столові ложки на 1 літр води), водою з лимонним соком або з трав'яним відваром за типом волосся, для додання блиску волоссю і відновлення рН шкіри голови.
  • Після миття волосся слід акуратно промокнути теплим, м'яким і сухим рушником, з хорошою всмоктуючою здатністю.

Повністю просушувати волосся бажано природним способом - в розпущеному стані при кімнатній температурі.
Регулярне швидке висушування дуже гарячим феном, на вітрі або на сонці шкідливо для волосся, так як викликає пошкодження структури волосяного стрижня, сухість і втрату блиску.

26.07.2018 21:14:32
1
475

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!