Як позбутися целюліту

  • Як позбутися целюліту

Як позбутися целюліту?

Целюліт - це структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку. Косметологи називають це явище гідроліподістрофія. Це порушення двох процесів - липогенеза (формування жирової тканини) і ліполізу (розщеплення жирової тканини). Целюліт проявляється візуально ефектом «апельсинової кірки». В основі як ожиріння, так і целюліту лежать нейро-ендокринні розлади, що реалізуються в зрушеннях гомеостазу, зміни обміну речовин, порушення регуляції (в тому числі - і жирової тканини). Порушуються всі процеси в організмі - дихання тканин, лімфо і кровообіг, водно-сольовий обмін, обмін жирів, білків і вуглеводів.

До формирорвание целюліту призводить порушення гормонального статусу під час вагітності та в клімактеричному періоді, порушення травлення, хронічні соматичні захворювання; хронічний стрес і порушення мікроциркуляції.

Однією з головних причин виникнення целюліту вважають порушення мікроциркуляції. Відбувається венозний стаз, який призводить до виникнення інтерстиціального набряку, порушується лімфодренаж, візуально ми бачимо пастозність кінцівок, залишаються сліди від пальчиків при пальпації. Далі формується ущільнення сполучнотканинних тяжів, що відмежовують адипоцити, і ущільнюється капсула, в якій знаходяться «пакети адипоцитів».

Візуально ми побачимо всі ознаки целлюліта- ефект апельсинової кірки, горбки і ямки, зниження температури тіла на уражених целюлітом ділянках.

Жирова тканина закладається внутрішньоутробно і кількість адипоцитів або жирових клітин у кожної людини генетично визначено. Також спільно з адипоцитами існують преадіпоціти. Преадіпоціти діляться два рази - в період внутрішньоутробного розвитку і в період статевого дозрівання. Збільшення жирової тканини відбувається за рахунок збільшення обсягу адипоцитів.
Коли адипоцити досягають критичної маси, надсилається сигнал на преадіпоціти і вони починають ділиться, за рахунок чого відбувається додаткове збільшення підшкірної жирової клітковини.

Адипоцити формують жирові «пакети», вони відмежовані одна від одної сполучнотканинними тяжами, які прикріплюються до базального шару епідермісу.

Коли відбувається збільшення адипоцитів і ущільнення (в залежності від ступеня гідроліподістрофія) тяжів, візуально ми побачимо ефект апельсинової кірки.

 

26.07.2018 14:09:01
1
260

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!