Як позбутися від лупи

  • Як позбутися від лупи

Як позбутися від лупи? Лупа - надмірне, хронічне лущення шкіри волосистої частини голови, показник неблагополуччя організму, тому позбавлення від лупи - питання не тільки краси, але й загального здоров'я. Вона може з'явитися в результаті незбалансованого харчування, при використанні косметики низької якості, в результаті стресів і перевтоми, перенесених захворювань або гормонального збою. Відлущені з поверхні шкіри рогові лусочки склеюються в пласти і утворюють лупу. Одна крихітна чешуйка білої лупи, яку ми бачимо, складається з 500-1000 злиплих ороговілих лусочок.

  • Лупа розрізняють суху, жирну і змішану.

Суха лупа з'являється при зниженій активності сальних залоз і нестачі шкірного сала. При сухої лупи волосся і вся поверхня волосистої частини голови вкрита дрібними висівковоподібними осипалися лусочками. Шкіра голови пошкоджена і чутлива, турбує свербіж. Волосся поступово стає сухим, ламким і випадає.

Жирна лупа з'являється на тлі підвищеного виділення шкірного сала, характерного для такого захворювання як себорея. Волосся на голові сильно жирніє, склеюються в пасмі і виглядають неестетично. Надлишки сала створюють сприятливе середовище для розмноження грибків, що викликають утворення лупи. Поверхня шкіри голови і волосся покриті дрібними, злегка кришаться пластівцями, які налипають біля коріння волосся, і з часом викликають їх випадання. На шкірі голови з'являється сильний свербіж.

Змішаний тип також зустрічається досить часто. При ньому характеризуються нерівномірним розподілом сухих і жирних ділянок на шкірі.
Для успішної боротьби з лупою необхідно усунути причини, що призводять до її утворення, регулярно і правильно доглядати за шкірою голови і волоссям, нормалізувати режим харчування і повноцінно відпочивати.

Стан волосся і шкіри голови також залежить від забезпечення організму цинком і кальцієм, омега-3 ПНЖК (вітаміном F), вітаміном А (бета-каротином) і вітамінами групи В (особливо В1, В2 і В6). Для успішного лікування лупи важливо приймати мінеральні комплекси і вітаміни для волосся.

Стан волосся і шкіри волосистої частини значно покращиться, якщо користуватися для миття голови шампунем від лупи з цинком і фітоекстракту. Це спеціальний шампунь з протигрибковим і протимікробну дію, який усуває максимум причин, що викликають утворення лупи. Він м'яко очищає волосся від забруднень, усуває свербіння і подразнення шкіри голови, нормалізує виділення шкірного сала і його склад.

При сухої лупи перед миттям голови корисно нанести на волосся і шкіру голови масло для волосся, також корисно використовувати після миття голови маски для волосся.

Перед кожним миттям голови корисно розчісувати волосся щіткою проти напрямку їх росту. Завдяки цьому поліпшується кровообіг в шкірі голови, поліпшується живлення коріння волосся, лусочки лупи відокремлюються від шкіри і краще змиваються.

Віддавайте перевагу повноцінної натуральної їжі:

  • що містить вітаміни, мінеральні речовини і клітковину цільнозерновим продуктам, бобовим, овочам і фруктам,
  • багатим цінними білками морепродуктів та риби, дієтичного м'яса птиці,
  • що містить кальцій кисломолочним продуктам, сиру і сирів.

Постарайтеся звести до мінімуму стреси і не перевтомлюватися. По можливості спите не менше 7-8 годин на добу і регулярно гуляйте на свіжому повітрі.

26.07.2018 18:27:02
1
214

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!