Як правильно засмагати

  • Як правильно засмагати

Як правильно засмагати?

Прості правила безпечної засмаги ми розглянемо в цій статті. Відпочиваючи біля моря, на річці або в горах, обов'язково дотримуйтесь простих правил засмаги, які збережуть Ваше здоров'я і красу.

  • Засмагати безпечно вранці до 10 годин або в післяобідній час з 16 годин.

Перші дні на курорті постарайтеся більше перебувати в тіні.
Загоряйте тільки протягом безпечного для Вашого фототипу часу знаходження на сонці. Позагорявши рекомендований час, відпочиньте в тіні не менше 30 хвилин або купуйтеся.

Після купання обов'язково витирайтеся рушником, так як мокра шкіра швидше обгорає. Сонцезахисні засоби наносите на шкіру за 20-30 хвилин до виходу на пляж.

Наносите достатню кількість сонцезахисного крему або масла. На площу шкіри рівну долоні, необхідно нанести кількість сонцезахисного засобу, що міститься на нігтьової фаланги пальця (приблизно 1,5 см).

  • Обов'язково зверніть увагу на стійкість сонцезахисного засобу до води. Якщо засіб змивається водою, після купання нанесіть його знову.
  • Користуйтеся тільки якісними сонцезахисними окулярами.

На пляжі надягайте капелюха, парео або туніку, укривайтеся під парасолькою, навісом або в тіні дерев.
Часто на екскурсіях або прогулянках ми знаходимося на сонці з 10 до 16 годин, коли воно максимально активно. В цьому випадку для захисту шкіри від фотостаріння і сонячних опіків використовуйте сонцезахисний засіб з максимальним SPF, надіньте простору, світлий одяг, сонцезахисні окуляри і капелюх від сонця.

Важливою складовою природного захисту шкіри від ультрафіолетових променів є антиоксиданти (вітаміни). Вони містяться в натуральних рослинних оліях, які використовують для догляду за шкірою під час засмаги і після купання.

Також бажано збільшити споживання необхідних вітамінів, які ми отримуємо з їжею. Прекрасне джерело антиоксидантів - різні овочі і фрукти, свіжі соки і зелений чай.

25.07.2018 20:26:34
1
210

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!