Як прибрати пігментні плями на обличчі

 • Як прибрати пігментні плями на обличчі

Особливо в кінці літа і восени досить велика кількість жінок хвилює питання про те, як прибрати пігментні плями на обличчі. Давайте розберемося з чим пов'язана поява пігментації і як її прибрати. Колір шкіри визначається багатьма факторами - кількістю і розподілом пігментів, товщиною епідермісу і рогового шару, станом рогового шару, кількістю і розташуванням кровоносних судин, рельєфом шкіри. Головний внесок в колір шкіри вносить пігмент меланін, за вироблення якого відповідають спеціальні клітини - меланоцити.

Меланоцити - це великі отростчатие клітини, які розташовуються під шаром базальних кератоцитов (головних клітин епідермісу).

Меланоцити є дуже чутливими клітинами. На думку деяких дослідників меланоцити грають роль сторожового поста, що реагує на всі зовнішні негативні впливи і внутрішні неполадки в організмі.
Головним стимулом для активізації меланоцитів є УФ-випромінювання, але синтез меланіну також може посилюватися у відповідь на запалення, механічне подразнення (натирання, пластичні операції, пілінги і т.д.), при ряді інфекцій, а також при паразитарних захворюваннях.

Особливо високий ризик появи гіперпігментації у смаглявих людей, меланоцити яких дуже активно реагують на будь-які стресові впливу.

На пігментацію впливають жіночі статеві гормони - естрогени, тому гіперпігментація іноді з'являється під час вагітності, при прийомі гормональних препаратів. Ряд внутрішніх захворювань також призводить до посилення пігментації.
При будь-якому типі шкіри ризик виникнення гіперпігментації особливо високий:

 • після пілінгу (хімічного, лазерного, дермообразіі);
 • лазерної епіляції;
 • пластичних операціях;
 • під час вагітності;
 • при прийомі гормональних контрацептивів;
 • при прийомі антибіотиків та інших ліків, які можуть виявитися фотосенсибилизаторами.

У всі цих випадках необхідно застосовувати косметичні засоби з УФ-фільтрами і по можливості уникати сонця. Захист від сонця необхідна також і тим, чия шкіра схильна до появи веснянок.
Найбільш ефективні відбілюючі засоби діють безпосередньо на сам процес синтезу меланіну:
або, порушуючи здатність меланоцитів виробляти меланін (для цього, як правило, застосовують токсичні речовини, що в свою чергу може бути небезпечним для здоров'я), або втручаючись в процес синтезу меланіну (зазвичай використовують речовини, що впливають на фермент тирозинази), або блокуючи хімічні сигнали , що запускають синтез пігменту.

Косметична компанія MIRRA в 2013 р випустила відбілюючий денний крем АЛЬБІНА.

Всі активні інгредієнти отбеливающего денного крему АЛЬБІНА можна розділити на дві групи.

 • Перша група інгредієнтів покращує колір обличчя і вирівнює її тон:

екстракти ембліки, лакричного кореня, босвелії і брусниці, відповідають за м'яке відбілювання шкіри і запобігання гіперпігментації;
кислоти молочна і яблучна, дбайливо відлущують роговий шар;
світлорозсіюючі частки, забезпечують сяйво шкіри за рахунок фокус-ефекту.

 • Друга група інгредієнтів забезпечує ліфтинг, захист і зволоження шкіри:

цінні масла соєва, оливкова, сасанкви;
екстракти ембліки, босвелії, брусниці;
полісахаридних комплекс хітин-глюкана Vitipure;
карбамід, гліцин, полісахариди льону;
вітамін Е, антиоксидант RonaCare AP;
ефіри коричної кислоти
фільтри, що захищають шкіру від УФ-випромінювання.
Vitipure - біополімерний комплекс високої чистоти і натурального нетваринного походження, в якому синергетически посилені дії хітину і бета (1,3) -глюкана.

Запатентований полісахаридних комплекс хітин-глюкана Vitipure надає 5 доведених дій:

 • відновлює еластичність, пружність і захисний бар'єр шкіри,
 • стимулює роботу ключових клітин шкіри
 • кератиноцитів і клітин Лангерганса,
 • розгладжує мікрорельєф,
 • зволожує і пом'якшує шкіру.

Використання Vitipure в Кремі денному Альбіна дозволяє нормалізувати стан шкіри, поліпшити організацію рогового шару і еластичність шкіри, пригнічувати активність металопротеїни, відповідального за руйнування колагену, відновити зруйнований колаген, захистити від шкідливих сполук шляхом зв'язування важких металів, захистити клітини Лангерганса від УФ-пошкодження.

Крем денний відбілюючий АЛЬБІНА забезпечує комплексний і багаторівневий підхід до вирішення таких проблем, як усунення пігментних плям, поліпшення кольору обличчя, боротьби з фотостарінням, насичення шкіри вологою і захистом усіх клітин шкіри від УФ випромінювання.

Дуже добре усуває з пігментацію пілінг фруктовими АХА-кислотами гліколь. Курсове застосування кислотного пілінгу гліколь зменшує пігментні плями, пригнічує надлишковий синтез меланіну, ефективно освітлює веснянки, післяпологові і посттравматичні пігментні плями, фотопігментацію. Гліколь краще застосовувати в осінньо-зимовий період. При проходженні процедур пілінгу шкіра потребує додаткового захисту від УФ-випромінювання сонцезахисними засобами з високим SPF (крем SPF-30, SPF-50).

Отже, для того щоб прибрати пігментні плями на обличчі краще використовувати відбілюючі засоби, які діють безпосередньо на сам процес синтезу меланіну і в обов'язковому порядку застосовувати сонцезахисні засоби перед виходом на відкрите сонце.

28.07.2018 01:17:23
1
368

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!