Як прибрати жирний блиск з особи

  • Як прибрати жирний блиск з особи

Як позбутися від жирного блиску на обличчі, на появу якого впливають залози внутрішньої секреції і гормональна перебудова організму. Також жирність шкіри обличчя залежить від стану нервової системи (стреси, перевтома, психічні потрясіння), шлунково-кишкового тракту і печінки. Статеве дозрівання починається зазвичай в 11-13 років і закінчується приблизно до 20-25 років.

У цей період підлітки помічають, що шкіра на лобі, носі і підборідді стає жирною і сильно лисніє протягом дня. Підвищений саловиділення викликає збільшення зроговіння (кератоз) поверхні шкіри і стінок проток сальних залоз. На обличчі мабуть розширюються пори, шкіра стає щільною і грубої, нагадує апельсинову кірку.

Виділяється в надлишку шкірне сало, з'єднується з отшелушеннимі роговими лусочками шкіри, і утворює в протоках сальних залоз пробки, що мають вигляд чорних крапок (комедони). Темний колір чорних крапок обумовлений наявністю в рогових лусочках пігменту меланіну. Комедони мають тенденцію збільшуватися і розтягувати вивідний протока сальної залози.

Часто до посиленого саловідділенню і утворенню сальних пробок (комедонов), приєднується гнойничковая інфекція. Жирна шкіра ускладнюється запаленням сальних залоз з появою прищів і акне.

Підвищена продукція шкірного сала триватиме до тих пір, поки не стабілізується гормональний фон організму. Після закінчення періоду дорослішання шкіра може залишитися жирної, а може стати комбінованої і навіть нормальної.

Якщо шкіра обличчя жирна, то жирний блиск і розширені пори в поєднанні зі схильністю до Комедони і вугрів буде супроводжувати шкіру довгий час.

Змінити генетично обумовлений тип шкіри не можна, однак грамотно підібраний догляд за жирною шкірою допоможе зняти жирний блиск, стягне розширені пори і зменшить схильність до запалень.

Ужод за жирною шкірою косметичними засобами Мірра

вранці:

  • вмивайтеся прохолодною водою,
  • протріть обличчя Лосьйоном очищує для жирної шкіри або Тоніком себорегулирующим,
  • нанесіть Крем-суфле з ефектом матування.

В якості основи під макіяж і як тон використовуйте ВВ-крем №1 або ВВ-крем №2 з ефектом пудри.

У зимовий час для захисту шкіри від обвітрювання і холоду використовуйте Бальзам Оберіг, Бальзам Біобаланс або Крем-Кріопротектор.

увечері:

  • помийте обличчя пінкою для вмивання з фруктовими кислотами і ромашкою,
  • протріть шкіру Лосьйоном очищує для жирної шкіри або Тоніком себорегулирующим,
  • нанесіть Гель тонізуючий з антиоксидантним комплексом та родіолою рожевої.

Один раз на тиждень:

  • глибоко очистіть шкіру Сорбентом-пілінгом,
  • зробіть маску водорослеве або Курортну з цілющими сопкових грязями, або за рекомендацією косметолога Маску пелоїдного для жирної шкіри ПРОФ
  • нанесіть Гель-маску нормалізує або Гель-маску себорегулирующее ПРОФ (за рекомендацією косметолога).

Сприятливий вплив на шкіру при підвищеній жирності, комедонах, вуграх і акне надає повноцінне харчування, нормалізація діяльності шлунка, кишечника і печінки, а також достатнє надходження в організм вітамінів і мінералів.

Спільно зі спеціальними програмами догляду, для позбавлення від жирного блиску на обличчі і попередження акне рекомендується курсовий прийом вітамінно-мінеральних комплексів.

Особливо необхідні для жирної шкіри цинк і сірка. Недолік цинку - обов'язковий супутник практично будь-яких шкірних проблем, а сірка відмінне природний протизапальний засіб.
Буде корисний при надмірно жирною і "проблемної" шкірі комплекс вітамінів МУЛЬТІФАРМА.
При функціональних наруженіях в роботі печінки і жовчного міхура - Масло розторопші.

03.08.2018 18:07:47
1
351

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!