Як доглядати за жирною шкірою

  • Як доглядати за жирною шкірою

Жирна шкіра вимагає регулярного спеціального догляду: м'якого очищення і тонізації, зволоження і зняття запалення. Жирну шкіру можна активно знежирювати, використовувати для очищення гарячу воду, спиртові настоянки і жорсткі миючі засоби. На такого роду процедури вона відповідає виділенням ще більшої кількості жиру, стає збезводненої і роздратованою, починає лущитися. Одна з особливостей жирної шкіри - її лужна реакція (6,0-7,0), сприятлива для життя патогенної мікрофлори. Тому для догляду за жирною шкірою слід вибирати продукти з кислою рН, що наближають її до фізіологічної норми (5,5).

Наприклад, в косметичних засобах, рекомендованих для догляду за жирною шкірою, значення рН одно:

  • ПІНКА для вмивання рН = 4.3-5.3,
  • ЛОСЬЙОН ОЧИЩУЮЧИЙ для жирної шкіри рН = 5.1-6.1,
  • ЛОСЬЙОН ТОНІЗУЮЧИЙ для жирної шкіри рН = 3.3-4.3.

Шкіра може стати жирної в період статевого дозрівання, через гормональні перебудови в організмі, в період менопаузи і т.д. Косметика серії Анти-акне ефективно доглядає за шкірою і підтримує її в здоровому стані: Очищуючий мус, Тонік себорегулірующій, Крем-суфле з ефектом матування, Бальзам-коректор локальний, Гель-маска нормалізує.

Для зниження надлишкового жирності шкіри необхідно застосовувати косметичні засоби, що сприяють зниженню освіти шкірного сала і попереджають розвиток вугрової хвороби:
лінолеву і гамма-ліноленову ПНЖК (масло насіння чорної смородини, кісточок винограду, примули вечірньої та бурачнику),
фітоестрогени (екстракти червоної конюшини, люцерни, кропиви, лецитин сої, шишки хмелю, дикий ямс), солі цинку, сірку, азелаїнової кислоту, ефірні масла (монарди, чайного дерева, майорану, лаванди).

Для максимально ефективного догляду за жирною шкірою пропонуються комплексні засоби з легкою консистенцією:

протизапальні і знижують виділення жиру Бальзам ОБЕРІГ, Бальзам Біобаланс, ГЕЛЬ-МАСКА себорегулирующее PROF з бактерицидною дією Гель-бальзам з бактеріофагами, СИРОВАТКА МОНА PROF
з тонізуючим і зволожуючим ефектом ГЕЛЬ ТОНІЗУЮЧИЙ з антиоксидантами і родіолою рожевої, Гідро-гель Лавандовий, Гель-бальзам репаруючу, що відновлюють нормальну в'язкість шкірного сала Бальзам БІФІРОН, ГЕЛЬ ТОНІЗУЮЧИЙ з антиоксидантами і родіолою рожевої, ГЕЛЬ-МАСКА себорегулирующее PROF.

Для максимально ефективного догляду за жирною шкірою пропонуються комплексні засоби, з великою кількістю лікувальних інгредієнтів, наприклад Бальзам ОБЕРІГ, ГЕЛЬ-МАСКА нормалізується, ГЕЛЬ-МАСКА себорегулирующее PROF.

У жирної шкіри є і свої плюси:

  • шкірний жир охороняє шкіру від пересихання і захищає від впливу зовнішнього середовища,
  • зморшки на жирній шкірі утворюються набагато пізніше, ніж на сухій,
  • жирна шкіра повільніше старіє і при гарному догляді максимально довго залишається гладкою та еластичною.
03.08.2018 20:52:21
1
420

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!