Як зволожити шкіру обличчя

  • Як зволожити шкіру обличчя

Догляд за шкірою обличчя - Висока зволоженість шкіри важлива для збереження еластичності і пружності шкіри, забезпечення нормальної життєдіяльності тканин і виконання шкірою захисних функцій. Підтримуючи природну вологість шкіри на оптимальному рівні, можна надовго зберегти здоров'я шкіри, її природну привабливість і красу, попередити передчасне в'янення. Ефективний зволожуючий крем для обличчя повинен попереджати надлишкове випаровування води з рогового шару, захищати шкіру від зневоднення, активно насичувати епідерміс вологою, допомагати шкірі утримувати максимально можливу кількість води і зберігати зволоженість (водний баланс) шкіри максимально довго.

Для підвищення зволоженості шкіри необхідно:

  • Відновити і зміцнити ліпідний бар'єр епідермісу. Натуральні рослинні масла з великою кількістю омега-3, омега-6 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) - масло насіння чорної смородини, виноградних кісточок, кунжутне, насіння льону, оливкова, масло жожоба і фруктові воски. Незамінні жирні кислоти (лінолева, ліноленова) легко проникають в глибокі шари шкіри, зміцнюють і відновлюють ліпідний бар'єр епідермісу, попереджають екстремальні влагопотері, загоюють мікротріщини, усувають лущення.

Рекомендовані товари: Крем вологозберігаючий з яблучним воском, Крем зволожуючий з маслами жожоба і олександрійським лавром, Інтенсивно зволожуючий крем Денний
Використовувати речовини, які утримують вологу в епідермісі. Утримання води в роговому шарі багато в чому забезпечується натуральним зволожуючим фактором - Natural Moisturizing Factor (NMF) - природними вологоутримуючими структурами рогового шару.

  • NMF - це комплекс невеликих влагоудерживающих молекул, які розташовуються на поверхні рогових лусочок. До складу NMF-фактора входять вільні амінокислоти, пірролідонкарбоновая кислота, молочна і лимонна кислоти і їх солі (лактати і цитрати), карбамід, цукру, органічні кислоти, пептиди.

Використання компонентів NMF-фактора в зволожуючих засобах дозволяє глибоко зволожити шкіру і ефективно зберегти вологу в епідермісі.
Рекомендовані товари: Фітобальзам з антиоксидантною комплексом, Сироватка зволожуюча з ікорним золем осетрових риб, Бальзам омолоджуючий - anti-age balm.

Застосовувати речовини, які утримують воду біля поверхні шкіри. Один з ефективних способів інтенсивного зволоження шкіри - використання полісахаридів з високою влагоудерживающей здатністю: гіалуронової кислоти, полісахаридів водоростей і наземних рослин (липи, льону, алое, подорожника), білків і їх гідролізатів.

У клітинах рослин полісахариди грають роль універсальних зберігачів вологи, резервуарів для води. Полісахариди пов'язують воду, не дають їй випаровуватися і захищають тканини від зневоднення.
На шкірі полісахариди утворюють своєрідний «вологий компрес», який відмінно утримує вологу і створює у поверхні шкіри приємний вологий мікроклімат.

Рекомендовані товари: Інтенсивно зволожуючий крем Денний, Сироватка зволожуюча HYALURON 25+, Зволожуюча сироватка HYALURON PRIME 2%, Бальзам зволожуючий з гіалуронової кислотою, Сироватка зволожуюча з ікорним золем осетрових риб, Крем-маска з гіалуроновою кислотою, Крем-маска гідратантная.

03.08.2018 18:32:21
1
231

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!