Як виглядати молодше

  • Як виглядати молодше

Як виглядати молодше за свій вік? Кожна жінка в душі відчуває себе молодше, ніж виглядає насправді. Але відображення в дзеркалі може сильно не збігатися з внутрішнім сприйняттям себе. І тому ми прагнемо досягти рівності між собою зовнішньої і собою внутрішньої. Звичайно, неможливо домогтися бажаного без щоденного догляду за собою. І це догляд включає в себе не тільки використання омолаживающей косметики, але і правильного харчування і профілактики старіння всього організму в цілому.

Перше про що хотілося б поговорити - про брак вітамінів, мінералів і мікроелементів. Раннє в'янення шкіри, погана якість нігтів і волосся пов'язане з нестачею певних речовин в організмі. Чи варто говорити про повноцінний і раціональному харчуванні, яке забезпечить організм усім необхідним? Однак завжди можна доповнити своє харчування вітамінними комплексами, біологічно активними рідинами з трав і рослин і мінеральною водою.

  • Другий важливий фактор передчасного старіння шкіри - неправильний догляд і використання неякісної косметики, в тому числі і декоративною.

Не варто застосовувати синтетичні креми, гелі і маски, які ще і містять консерванти і парфюмерні аромати. Це прямий шлях до втрати молодості.

Зловживання маскують засобами такими як пудри і тональні креми - не дозволяють шкірі нормально жити і функціонувати. Але якщо без них вже ніяк не обійтися, то коштувати вибирати засоби, що маскують на мінеральній основі, оскільки вони володіють цінними якостями утримувати вологу в епідермісі, запобігають появі зморшок і здатні вбирати зайвий шкірний жир при цьому не закупорюючи пори.

  • Третя умова продовження молодості - це уникнення стресів, як для шкіри, так і для всього організму.

Головними факторами стресу для шкіри є: температурні перепади, сонячні промені, шкідливі звички (як куріння, наприклад) і як вже говорилося - неправильний догляд. Взимку слід захищати шкіру від холоду і вітру, а влітку від сонця. Також слід дбати про красу шкіри рук, взимку носити рукавички і використовувати живильні креми і маски.
Четвертий запорука молодості полягає в повноцінному відпочинку і сні.

  • Сон - найкращі ліки і крім того саме під час сну шкіра активно відновлюється, утворюються нові клітини, колаген та еластин.

П'ятий, але не маловажний гарант молодості - спорт.
При заняттях спортом кровообіг в організмі посилюється, що прискорює всі процеси регенерації і омолодження. Хороший тонус м'язів забезпечить шкірі пружність і тургор.

Заняття спортом здатні запобігти і вирішити проблему целюліту. В кінці - кінців, рух - це життя!
Звичайно для збереження, а тим більше для повернення краси і молодості потрібно докласти зусиль, але результати будуть обов'язково, і вони підвищать самооцінку і якість життя.

27.07.2018 22:10:27
1
238

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Гінкго білоба застосування при атеросклерозі

Гінкго білоба застосування при атеросклерозі

Гінко білоба. Це реліктова рослина, одна з небагатьох збережених з глибокої давнини. Розділяється на чоловічі і жіночі дерева, чоловічі продукують пилок, а жіночі - насіннєві зачатки. Запилюється вітром. Дерево може жити до 2000 років, оскільки здатне виживати в холоді, в сильно забрудненій атмосфері, стійке до паразитам, вірусам і фітопатогенних грибів. Довгочерешкові листя Гінкго ..

12.08.2019
0
802