Косметика з ікрою в anti-age програмах

 • Косметика з ікрою в anti-age програмах

Повноцінний догляд за шкірою, ефективна корекція її вікових змін - найбільш затребувані напрями сучасної косметології. І хоча програм anti-age догляду розроблено досить багато, антивікові програми з використанням косметики «з ікрою», завжди користуються підвищеним попитом. Косметичні засоби MIRRA, в яких використовується ікра і ікорний золь осетрових риб та ікра, і молочко лососевих риб мають потужну живильну, зволожуючу і відновлює дію на вікову шкіру і рекомендуються для інтенсивних anti-age програм. Все anti-age програми спрямовані на запобігання вікових змін, на уповільнення швидкості старіння шкіри. Для досягнення цієї мети потрібно вирішити багато завдань:

 • відновлення ліпідного бар'єру епідермісу,
 • поліпшення мікроциркуляції,
 • зміцнення судин,
 • стимулювання регенерації,
 • активізація поновлення дермального матриксу,
 • підвищення ефективності антиоксидантної системи захисту шкіри.

Для цього, в свою чергу, потрібно забезпечити шкіру «коктейлем» біологічно активних речовин. Це амінокислоти, макро- і мікроелементи, омега-3 і омега-6 - поліненасичені жирні кислоти, вітаміни, ростові фактори, різноманітні антиоксиданти і т.д.
Ікра в цьому відношенні є ідеальною субстанцією: це неперевершений концентрат біоактивних речовин, де все перераховане вище міститься в ідеальних пропорціях.

При створенні засобів з цільної ікрою була розроблена унікальна технологія (патент № 2232587), що дозволяє зберегти і донести до клітин шкіри цінний вміст кожної ікринки. При побудові ексклюзивних формул «ікорним» коштів і в технологіях виробництва використаний відомий з античних часів принцип «золотого перетину», що дозволив багаторазово посилити дію засобів цієї косметики. Тій же меті сприяють і синергетичні композиції запатентованих «функціональних комплексів» (антиоксидантний, капіляропротекторні і ін.), Які входять до складу кожного засобу.

Ефективність кремів і гелів, що містять чорну і червону ікру, підтверджена клінічними дослідженнями, що проводилися в незалежних установах.
Так, в Інституті Краси (Москва) вивчено дію крему УМА-БАЛЬЗАМ, що містить гомогенат чорної ікри. У випробовуваних (у віці від 36 до 49 років) як одноразове, так і курсове застосування бальзаму забезпечувало високий і стійкий зволожуючий ефект, виражене збільшення еластичності шкіри. Дослідження проводилися також в Центральній клінічній лікарні російської академії наук (МЦКК "ЕКЛА").
Використовували Ума-бальзам жінки від 31 до 65 років з ознаками різних інволюційних змін шкіри. Засіб застосовували 2 рази в день, вранці і ввечері протягом 4 недел.
В результаті застосування:

 • показник відносної вологості збільшився до 81%,
 • показник еластичності шкіри зріс до 25%,
 • глибина зморщок зменшилася на 15%.

Інша серія досліджень була виконана в Медичному центрі косметологічної корекції «Сяяння». Косметичний засіб для інтенсивного харчування - Крем-маска з ікрою лососевих риб було випробувано на жінках 38 - 66 років з вираженими віковими змінами, переважно зумовленими недостатньою трофікою тканин шкіри.
Спочатку у пробантами було відзначено зниження тонусу і еластичності, зморшки різного ступеня вираженості, сіруватий колір шкіри. Крем-маску наносили на чисту шкіру два рази на день протягом 4 тижнів.
В результаті курсового застосування засобу спостерігалося значне збільшення вологості і еластичності шкіри, поверхня ставала більш гладкою і рівною, згладжувалися зморшки, шкіра набула молодий здоровий вигляд.

Об'єктивні методи дослідження показали

 • збільшення еластичності в середньому на 41%,
 • поліпшення капілярного кровотоку - на 28%,
 • вирівнювання рельєфу шкіри - на 28%.

Ці дані свідчать про значне поліпшення трофіки шкіри.
У клінічному висновку за результатами випробувань Крем-маска з ікрою лососевих риб рекомендується в якості ефективного омолоджуючий засіб при вікових змінах шкіри обличчя.

У випробувальному лабораторному центрі Центральної клінічної лікарні Російської Академії Наук (ЦКБ РАН) проходила дослідження ефективності Сироватка з ікорним золем осетрових риб.
Клінічні випробування проводилися на 20 жінках у віці від 30 до 69 років, з сухою шкірою, наявністю зморшок різного ступеня вираженості і ознаками старіння шкіри.
Сироватка застосовувалася два рази в день, вранці і ввечері протягом 3 - 4 тижнів.
Оцінювалися показники вологості, еластичності, глибини зморшок.

Відгуки добровольців - захоплені. Відзначено підвищення вологості і тонусу шкіри. Після курсового застосування шкіра набуває матовість, бархатистість і гладкість. Усі звернули увагу на прекрасну вбираність, комфортність у використанні.

Виписка з Експертного висновку № 10135/632 від 30 грудня 2010 р .: «... сироватка зручна в практичному застосуванні, добре переноситься пацієнтами, не чинить побічної дії, високоефективна. У пацієнтів покращився колір обличчя, шкіра набула здорового і доглянутого вигляду, збільшувався її тургор і еластичність, значно згладжуються мікрорельєф поверхні:

 • показник влагометрии шкіри збільшився на 33%,
 • показник еластометріі зріс на 21%,
 • показник профілометрії свідчить про поліпшення рельєфу шкіри на 10% в порівнянні з вихідним значенням.

Сироватка з ікорним золем осетрових риб виробництва ЗАТ «Мірра-М» може з успіхом застосовуватися в якості високоефективного косметичного засобу при будь-яких проявах інволюційних змін шкіри ».
У дослідженні, виконаному в МЦКК «Сяяння», використовувалися косметичні засоби «Золота лінія» MIRRA - Крем-флюїд денний, Гель для повік, Бальзам омолоджуючий.

Особливістю цих засобiв є наявність в їх складі гомогенатов і спеціальних фракцій як червоною, так і чорної ікри.

Основну масу піддослідних складали жінки у віці 55-65 років. Для цієї вікової категорії характерно значне зниження еластичності шкіри, наявність глибоких, давно сформувалися зморшок, катастрофічне підвищення сухості шкіри. Репаративні властивості шкіри при цьому значно знижені.

 • Тривалість спостереження склала 5 тижнів.

Засоби застосовувалися в комплексі, що є найбільш правильним при впливі на шкіру жінок будь-якої вікової категорії.

Були отримані чудові результати:

 • вологість шкіри збільшувалася в 2-3 рази,
 • капілярний кровообіг - на 20-30%,
 • еластичність - на 25-40%;
 • глибина зморщок зменшилася на 13-20%,
 • пігментація знижувалася на 5-15%.

Всі випробовувані відзначали виражений ліфтинговий ефект і значне поліпшення стану шкіри ( «шкіра стала виглядати доглянутою, особа - свіжішим і відпочив»).

27.07.2018 17:38:55
1
405

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!