Креми від розтяжок

  • Креми від розтяжок

Шкіра людини - дзеркало, яке відображає здоров'я та стан організму кожного з нас. Гладка, м'яка шкіра без пігментів, рубців і дефектів - мрія кожної жінки. Однак, протягом життя шкіра часом не встигає перебудовуватися під відбуваються внутрішні і зовнішні зміни. Поговоримо про розтяжках, причини появи і методи видалення цього дефекту шкіри.

Наша шкіра - це досить гнучка захисна оболонка тіла, але часом тіло зазнає змін і клітини шкіри не встигають ділитися з потрібною швидкістю. Причини найчастіше полягають в:

  • інтенсивному зростанні в період статевого дозрівання,
  • вагітності,
  • різкому набір або втрати ваги в слідстві дієт, захворювань, збільшення фізичних навантажень.

Розтяжки умовно поділяють на нові і старі. Нові розтяжки мають рожевий, ліловий і фіолетовий відтінок, старі - стають білими. Старими можна вважати розтяжки, яким більше року, в цей період судини усередині сполучної тканини запустевают і на пошкоджених ділянках шкіри перестає вироблятися пігмент.

Якщо дивитися правді в очі, то неможливо позбутися старих розтяжок в домашніх умовах за допомогою косметичних препаратів. У вирішенні проблеми зможуть допомогти:

  • Шліфування рубців за допомогою лазера в косметичному кабінеті фахівця-косметолога. У цій процедурі знімається верхній шар шкіри і за рахунок регенерації нових клітин розтяжки стають практично непомітними. Процедура проводиться під місцевою анастезії і надалі шкіра вимагає серйозного догляду до повного відновлення.
  • Ін'єкції ензимами в косметологічному кабінеті фахівця-косметолога. Вони відновлюють пошкоджену тканину, розгладжуючи рубець. Правда ефект таких уколів краси не довговічний - не більше трьох років.
  • Пластична операція, при якій віддаляються шкірні тканини з дефектами. Це самий кардинальний підхід, однак, що вимагає тривалої реабілітації.

Набагато простіше видаляються свіжі розтяжки, існують перевірені ефективні і не дорогі засоби догляду за шкірою з такими змінами, це:

  • Засоби на основі магнію - сприяють згладжування і пом'якшення рубцевих змін шкіри, покращують мікроциркуляцію, мають виражений розсмоктує ефектом, зупиняють старіння шкіри, покращують обмін колагену.
  • Ефірні олії (бергамот, жасмин) - покращують еластичність шкіри, насичують жирними незамінними кислотами, інтенсивно живлять і збагачують вітамінами, стимулюють дерму на вироблення нових клітин, є антиоксидантом - уповільнюють процеси старіння.
  • Косметичні олії (авокадо, жожоба, зародків пшениці) - глибоко проникають в шкіру, тонізують, стимулюють обмінні процеси, відновлюють еластичність, збагачують тканини киснем, нормалізують кровообіг, відновлює місцевий імунітет епідермісу.

Олії і засоби з магнієм слід наносити безпосередньо на проблемні зони шкіри. Також ефективні теплі ванни з додаванням косметичних і ефірних масел. Дуже добре прибирають свіжі розтяжки легкий масаж з магнієвими засобами і маслами. Всі перераховані вище масла можна знайти в магазині Фіто, також незамінним помічником у вирішенні проблеми розтяжок стане - Мазь від шрамів і розтяжок "Анти-рубець" на основі магнію і цілющих рослин.

29.07.2018 20:26:00
1
346

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!