Лікувальні ванни для тіла

  • Лікувальні ванни для тіла

Домашній СПА-курорт - прекрасний спосіб оздоровлення і боротьби зі стресами. SPA - Sanus рer Аqua (лат.) - «здоров'я через воду» - комплекс відновлювальних процедур, в яких використовують природні лікувальні ресурси (клімат, мінеральну воду, лікувальну грязь) або їх аналоги. Під час SPA-процедур відбувається розслаблення м'язів, знімається напруга, активізується обмін речовин, нормалізується психоемоційний стан. Девізом SPA може служити фраза «здоров'я + задоволення».

Лікування мінеральними водами - бальнеотерапія (лат. Balneum - ванна, купання + грец. Therapeia - лікування) - існує практично стільки, скільки і саме людство. Основа бальнеотерапії - зовнішнє використання лікувальних вод (загальні і місцеві ванни).

Курортне лікування на протязі багатьох століть перебувало майже виключно з ванн і купань в басейнах з лікувальною водою. Сучасні SPA-процедури є частиною бальнеотерапії. Вони, звичайно, більше спрямовані на релаксацію, профілактику і оздоровлення, ніж на лікування серйозних проблем.

Ухвалення ванн - це не просто гігієнічна процедура, це частина здорового способу життя, це ціла філософія. Сучасна людина живе емоційно насиченим життям: робота, навчання, виховання дітей, дороги, засоби масової інформації.

Хронічний стрес - це звичайний стан сучасної людини. Потреба у відпочинку, зміцнення здоров'я та позитивних емоціях у людей величезна. Уміння розслабитися, переключитися на приємні справи і думки - найвірніший спосіб боротьби зі стресом.

25.07.2018 22:55:03
1
229

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Липа від кашлю та інших хвороб

Липа від кашлю та інших хвороб

Липа - високе дерево сімейства липових. В Україні зустрічається в листяних, змішаних лісах в лісових і лісостепових районах. Зростає по балках, в лісосмугах, парках, вздовж доріг. З лікувальною метою в народній медицині використовують суцвіття, листя, кору, насіння, деревину. Суцвіття збирають в період цвітіння, кору - в період сокоруху. Сирті сушать на горищах або під навісом, розстеливши то..

02.06.2019
0
173
Любисток трава від алкоголізму

Любисток трава від алкоголізму

Любисток - багаторічна трав'яниста рослина сімейства зонтичних. Зустрічається майже на всій території України, культивується в садах, близько пагорбів як декоративну рослину. З лікарською метою використовують коріння, траву і насіння рослини. Коріння заготовляють ранньою весною або восени, траву - в період цвітіння, насіння - в період повної їх зрілості. Сировину сушать під навісом ..

04.06.2019
0
343