Що таке лубриканти і як їх використовувати

  • Що таке лубриканти і як їх використовувати

Лубриканти - спеціальні мастила, основне призначення яких полягає в інтенсивному зволоженні і підтримці вологого середовища під час інтимних стосунків. Особливо актуальні при сухості і підвищеній чутливості слизових оболонок статевих органів. Лубриканти сумісні з будь-якими виробами з латексу і пластичних мас. Засоби інтимної косметики наносять на чисту шкіру зовнішніх статевих органів перед інтимною близькістю. Кількість невелике, але достатня для комфортних відчуттів. Лубриканти сприяють запобіганню больових відчуттів, що виникають під час інтимної близькості (мікротріщини, потертості і т.д.), викликаних нестачею природного мастила і сухістю статевих органів, нормалізують мікрофлору і запобігають запаленню, зменшують психо-емоційне напруження, допомагають подолати дискомфорт і невпевненість в собі .

Лубриканти делікатно доглядають за чутливою зоною статевих органів, покращують захисні функції слизових оболонок, підвищує тактильну чутливість, сприяє профілактиці інфекцій. Аромат ефірних масел, що містяться в засобах інтимної серії, створює комфортний емоційний фон і атмосферу розкутості при інтимній близькості.

  • ГЕЛЬ-лубріканти зволожуючі - ефективний пролонгатор інтимної близькості з вираженими зволожуючими властивостями для більш комфортного інтимного контакту.

Не має запаху і смаку. Підсилює приємні відчуття, інтенсивно зволожує слизові оболонки, продовжує час інтимного контакту, допомагає загоєнню мікротріщин і відновленню пошкоджених шкірних покривів, викликає розширення судин і приплив крові, що збільшує силу і тривалість кровонаповнення статевих органів як у чоловіків, так і у жінок.
Застосовується для збільшення тривалості інтимної близькості, підвищення рівня сексуального потягу, посилення чуттєвого сприйняття і психофізичної витривалості.
Концентрат бактеріофагів відновлює нормальну мікрофлору статевих органів, пригнічує ріст і розвиток хвороботворних бактерій - збудників запальних захворювань статевої та сечовивідної системи. На відміну від антибіотиків, бактеріофаги не викликають дисбактеріозу, алергій або будь-яких інших небажаних ефектів.
Природний полісахарид трехалоза володіє виключно високою влагоудерживающей здатністю, сприяє пригніченню специфічного неприємного запаху тіла і фізіологічних виділень обумовлений гормональними або віковими змінами в організмі.
Настої і відвари з цибулин і пелюсток білої лілії використовуються як прекрасне болезаспокійливий, ранозагоювальний і тонізуючий засіб.

  • Крем інтим-догляд Єва усуває сухість і подразнення слизових оболонок і шкіри в області статевих органів, покращує тактильні відчуття, розширює діапазон еротичної сприйнятливості, підвищує чутливість шкірних рецепторів, покращує захисні функції слизових оболонок статевих органів, має бактерицидну і антивірусну активність. Аромат ефірних масел знімає психоемоційне напруження, створює інтимну атмосферу, заспокоює і розслабляє. Крем ідеально підходить для щоденного гігієнічного догляду за інтимною зоною, чудово відновлює і захищає слизові оболонки і ніжну шкіру інтимної зони при відвідуванні басейну з хлорованою водою, прибирає роздратування після депіляції, загоює потертості.
25.07.2018 23:30:56
1
615

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Червоний корінь для підвищення потенції у чоловіків

Червоний корінь для підвищення потенції у чоловіків

Червоний корінь - це природний негормональний стимулятор статевої активності. Надає: бактерицидну, судинорозширювальну, иммуномодулирующее, антиоксидантну, протипухлинну, м'яке діуретичну дію. Народна медицина застосовує його при: простатиті, аденомі, уретриті, імпотенції та інших захворюваннях чоловічої статевої сфери. Червоний корінь: позитивно впливає на крово- і лімфообіг..

14.12.2018
0
1233
Собача застосування

Собача застосування

Багаторічна трав'яниста рослина сімейства губоцвітих. На території України зустрічається повсюдно, частіше в лісостеповій зоні. Зростає на пустирях, в сирих місцях, під парканами, в старих садах, уздовж доріг, по ярах, біля захисних смуг. З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину рослини. Заготовляють її в період цвітіння. Сушать, розстилаючи тонким шаром, на горищах п..

02.01.2019
0
339
Череда від псоріазу

Череда від псоріазу

Череда - однорічна трав'яниста рослина сімейства складноцвітих. В Україні зустрічається повсюдно. Зростає в сирих місцях, по берегах річок, струмків, на болотах, серед чагарників, як бур'ян в городах, на полях. З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину рослини. Її заготовляють перед цвітінням або на початку цвітіння, зрізуючи ножем або серпом. Сушать на горищах, п..

09.01.2019
0
1730
Купена лікарська від аденоми і простатиту

Купена лікарська від аденоми і простатиту

Купена (соломонова печатка). Отруйна багаторічна спаржеве рослина. Зростає на луках і схилах пагорбів, зустрічається переважно в лісах - хвойних, змішаних і широколистяних, на схилах і серед чагарників. Заготовляють листя, стебла, квіти, ягоди і корінь купини. Збирають, під час бутонізації і далі протягом усього періоду цвітіння, що триває близько 5 тижнів, починаючи з середини травня. ..

25.03.2019
0
1709