Ефірна олія від комарів

  • Ефірна олія від комарів

У період літніх відпусток стає різко актуальною проблема захисту свого комфорту і здоров'я від комах.


Якщо потрібно підібрати якісне і безпечне засіб захисту для дитини, алергіка, вагітної або годуючої жінки, то варто вибирати ефірні масла - репеленти.

Ефірні масла рослин вважаються більш екологічними і менш дорогімім репелентамі, ніж синтетичні аналоги.


Найпотужнішими щодо захисту шкіри від укусів комарів є

ефірні масла:

м'яти перцевої, гвоздики, цитронелли, чебрецю, розмарину, вербени, герані, евкаліпта, базиліка.


Масла здатні швидко усунути свербіж і роздратування на шкірі, якщо укуси були отримані, це масло:

  • чайного дерева;
  • лаванди.

Масла можна застосовувати у вигляді ароматичних композицій. Але перед нанесенням масел на великі ділянки шкіри потрібно провести тест - нанести масло на ліктьову ямку і подивитися чи немає алергії.

  • Захист приміщення із застосуванням арома-лампи: в арома-лампу накапати 5-7 крапель ефірного масла, додати гарячої води і запалити свічку.
  • Спрей для приміщень і одягу: 10 крапель ефірного масла, 10 мл спирту і 100 мл води залити у флакончик-спрей і обробити приміщення з пульверизатора. Таким спреєм можна також обробляти одяг перед черговою вилазкою в ліс або на ставок.
  • Ароматичні свічки: додати в м'який бджолиний віск або парафін 10 крапель ефірного масла цітронелли, надати форму квадратного плоского млинчика і закрутити всередину гніт. Або, додати в рідкий віск або парафін 10 крапель олії, розмішати, вкласти гніт, дати охолонути і прийняти форму. Запалювати у вікна під постійним наглядом.
  • Ароматна серветка: просочити сумішшю води і обраних ефірних масел тканинну серветку (рушник) і покласти її у ліжку перед сном. Запах серветки не повинен бути різким.
  • Захисний браслет: вибрати базою браслета дерев'яні намистини, намистини лави або тасьму, накапати декілька крапель цитронелли, зав'язати навколо зап'ястя.
  • Захисний крем, гель: змішати вбрання ефірне масло від комарів з неароматизованим кремом / гелем для тіла, наносити отримане засобом на відкриті ділянки тіла.

18.06.2019 15:12:45
0
103

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Ампелотерапія - лікування виноградом

Ампелотерапія - лікування виноградом

Лікувальні властивості винограду відомі з найдавніших часів. Лікування виноградом застосовували древні єгиптяни, греки і римляни. У лікувальних цілях використовували плоди винограду, виноградний сік, сушений виноград і вино. Виноград надає на організм загальнозміцнюючу дію, відновлює сили, нормалізує обмін речовин, покращує склад крові. Один кілограм свіжого винограду забезпечує добову потребу люд..

24.07.2018
1
368
Алергія

Алергія

Термін "алергія" був введений в медицину сто років тому, в 1906 році австрійським педіатром К.Пірке. Назва походить від двох грецьких слів (allos - інший і ergon - дію) і дослівно означає "інша дія", "інша робота". Про алергії говорять в тих випадках, коли імунна система організму працює "не так" - відповідає надлишкової захисною реакцією на речовини, які самі по собі здебільшого нешкідливі. Ця на..

27.07.2018
1
303
Альгінатнi маски

Альгінатнi маски

Якісна косметика для обличчя і тіла доступна і в домашніх умовах, де вона може ефективно застосовуватися і дарувати неперевершений результат, забезпечуючи при цьому економію і часу і грошей. Домашні маски можуть бути найрізноманітнішими і при правильному виборі і використанні забезпечать бажаний результат і подарують шкірі молодість і красу. Великою популярністю користуються альгінатние маски для ..

01.08.2018
1
300
L карнітин для схуднення

L карнітин для схуднення

Бюджетний, безпечний і дуже ефективний жиросжигатель L-карнітин, який є природною амінокислотою - це один з найпопулярніших засобів для схуднення на сьогоднішній день. Основні властивості: прискорює процес схуднення, за рахунок розщеплення жирової тканини; збільшує працездатність; позитивно впливає на серце; знижує холестерин і підвищує вміст кисню в клітинах; дозволяє зберегти еф..

24.09.2018
0
363
Глід

Глід

Глід - високий чагарник сімейства розоцвітих. Зростає по схилах, ярах, біля лісів, в садах, парках, біля будинків. Поширений по всій території України, культивується в садах і парках. З лікувальною метою в народній медицині використовують кору, дозрілі плоди, нераспустившиеся квіти. Їх збирають в суху погоду в травні-червні, плоди - у серпні-вересні, кору - в період сокоруху. Плоди сушать в тіні..

26.12.2018
0
247
Барвінка трава

Барвінка трава

Трав'яниста рослина сімейства барвінкового. Зустрічається в дикорослому вигляді майже на всій території України, за винятком лісостепових і південних районів. Зростає в дубових, букових лісах, біля доріг, часто утворюючи суцільні зарості, рідше серед чагарників. З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину - стебла, листя. Збирають їх у період цвітіння рослини (траве..

14.01.2019
0
244
Горицвіт весняний від аритмії для серця

Горицвіт весняний від аритмії для серця

Горицвіт весняний, заячий мак, стародубка, чорногорка - багаторічна трав'яниста рослина сімейства Лютикова. Рослина занесена до Червоної книги. Зустрічається в степових і лісостепових районах України, в Криму, на полонинах, на незораних схилах, лісових галявинах, галявинах. З лікувальною метою використовують стебла рослини, які збирають від початку цвітіння до осипання насіння. Якіснішим вваж..

25.01.2019
0
441
Бадан від проносу і геморою

Бадан від проносу і геморою

Бадан - багаторічна трав'яниста рослина сімейства камнеломкових. У дикорослому вигляді поширене в Прибалтиці і в Азії. В Україні культивується як декоративна рослина, їм обсаджують сухі кам'янисті місця. Бадан можна вирощувати і як кімнатна рослина. З лікувальною метою в народній медицині використовують листя, кореневища. Листя заготовляють протягом усього періоду, корені миють, розрізають і ..

28.01.2019
0
165
Барбарис при панкреатиті

Барбарис при панкреатиті

Барбарис - це гіллясте, колючий чагарник сімейства барбарисових. Поширений у лісостеповій та степовій частині України. Зростає на сухих схилах, узліссях лісу, схилах ярів, в річкових долинах. Широко культивується як декоративна рослина. З лікувальною метою в народній медицині використовують всю рослину. Листя збирають після цвітіння, в травні - липні. Коріння заготовляють пізньої осені, ..

15.05.2019
0
115