Молочна ванна Клеопатри

  • Молочна ванна Клеопатри

Краса Клеопатри вже багато століть хвилює жінок, адже їй вдавалося підкорити серця навіть найбільш неприступних і грізних чоловіків свого часу. Косметичні секрети єгипетської цариці і понині користуються заслуженою популярністю. Молочні ванни, які приймала Клеопатра, справедливо вважаються вкрай корисними для підтримки краси і здоров'я шкіри, роблять шкіру оксамитовою, пружною і свіжою, сприяють зняттю фізичного напруження і душевному комфорту. Для Єгипту, де на шкіру постійно діяло палюче сонце, висушують спека, в повітрі літала дрібний пил і пісок, це було особливо актуально, і Клеопатра залишила для нас дуже хороші рецепти. Запах - важлива складова жіночої привабливості. Запах меду в езотеричних традиціях асоціюється з запахом природи, це «солодке» від природи, а молоком пахне дитина, молодість, юність.

Тому запах молока і меду означають поєднання природного солодощі і юності, буквально «молода смачна жінка». Не випадково ніхто не міг протистояти аромату молодості і чарам такий глибоко підсвідомої природної краси Клеопатри.

Ванна Клеопатри - Це знаменита молочна ванна, яку Клеопатра приймала щодня. Щоб зробити молочну ванну Клеопатри, розчиніть невелику чашку меду в 1-2 літрах теплої молока і вилийте суміш у ванну. Температура ванни 36-37 градусів, приймають ванну 15 хвилин.

Натуральна мочалка.

  • Покладіть в ванну лляну серветку або щільну марлю з декількома жменями вівсяної крупи і дайте їй набрякнути 10-15 хвилин. Беручи молочно-медову ванну, розітріть цієї «мочалкою». Овес добре пом'якшує і живить шкіру, робить її гладкою і шовковистою.

Скраб для тіла.

  • 300 гр. дрібно розтертої морської солі змішати з половиною чашки густих вершків і натерти їм тіло. Краще користуватися скрабом до ванни. Він очистить шкіру, і молочна ванна з медом буде більш ефективна для підтримки краси шкіри.

Маска Клеопатри

  • Маска з меду і молока.

З'єднайте тепле молоко і мед в рівних дозах, нанесіть склад на обличчя і шкіру тіла на 30 хвилин, потім змийте теплою водою. Маска підходить практично будь-якого типу шкіри, крім шкіри з куперозом.

  • Очищаюча і відбілююча маска.

Змішати глину, мед, сметану і сік лимона в рівних частинах. Нанести маску на 20 хвилин, потім змити спочатку теплою, а потім холодною водою.
З ароматів в косметичних засобах Клеопатра вважала за краще запахи ладану і мірри.

25.07.2018 22:36:47
1
360

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!