Поживний крем для обличчя - як вибрати

  • Поживний крем для обличчя - як вибрати

Наша шкіра здатна засвоювати і використовувати поживні речовини, що містяться в нанесених на неї косметичних засобах. Повноцінний поживний крем повинен забезпечувати шкіру речовинами, необхідними для її нормального функціонування і підтримки здоров'я. Ефективність дії поживного кошти залежить від його складу, технології виготовлення і від правильного підбору для конкретного користувача. Основні поживні речовини, які повинні міститися в живильному косметичному средстве- це омега-3 і омега-6 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК), вітаміни, макро- і мікроелементи, амінокислоти.

  • ПНЖК (омега-3, омега-6)

Поліненасичені жирні кислоти входять до складу ліпідних шарів епідермісу і оболонок клітинних мембран. Особливо важливі для шкіри лінолева, l-ліноленова, B-ліноленова кислоти. Їх дефіцит призводить до сухості, подразнення, лущення, почервоніння, іноді - до запалення шкіри, а також до розвитку акне.
Джерело ПНЖК - рослинні олії з насіння розторопші, льону, чорної смородини, амаранту, кісточок винограду, оливкова та інші, ліпіди червоної та чорної ікри.

Рекомендовані товари: Крем НІЧНИЙ, КРЕМ-МАСКА з ікрою лососевих риб, Крем БАГАТОЦІЛЬОВИЙ.

  • ВІТАМІНИ

Ці біологічно-активні органічні сполуки є каталізаторами всіх життєвих процесів організму. Недолік веде до різних захворювань і безпосередньо відбивається на стані шкіри. Багато вітаміни не синтезуються в організмі людини і повинні надходити з їжею. Також ми можемо використовувати натуральну, органічну косметику, яка містить вітаміни, які прекрасно засвоюються нашою шкірою. Вітаміни бувають водорозчинні (С, В, Р, Н, U) і жиророзчинні (А, Е, К, D, F).
Джерело вітамінів для шкіри - косметичні продукти, що містять екстракти та соки лікарських рослин, червону і чорну ікру, цінні рослинні олії холодного віджиму.

Рекомендовані товари: Крем живильний з цілющими травами, Бальзам полівітаміни, Бальзам біобаланс, Бальзам Ангио, Крем для повік поживний.

  • МАКРО- І мікроелементи

Необхідні для правильної роботи ферментних систем організму, для розмноження, росту і розвитку клітин. Найбільш важливими для шкіри є цинк, мідь, марганець, магній, селен, кальцій і калій. Недолік макро- і мікроелементів веде до різних захворювань і безпосередньо відбивається на стані шкіри.
Джерелом макро- і мікроелементів в косметичних засобах служать: муміє, океанічна сіль, лікувальні грязі, оксид цинку, сірка, срібло, екстракти цілющих рослин і водоростей, ікра лососевих і осетрових риб.

Рекомендовані товари: ДЕННИЙ КРЕМ-БАЛАНС, НІЧНИЙ ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КРЕМ, Крем з мумійо.

Амінокислоти

Епідерміс, верхній шар шкіри, постійно оновлюється, і амінокислоти потрібні у великій кількості для будівництва білків шкіри, синтезу кератину, колагену, еластину і ін. Амінокислоти також грають важливу роль в процесах заощадження в шкірі вологи. Найбільш значимі для шкіри амінокислоти - серин, гліцин, глутамінова кислота, аланін, лізин, аргінін, треонін, пролін. Дефіцит амінокислот призводить до ознак голодування шкіри, описаним вище.

Джерелом амінокислот в косметичних засобах служать - червона і чорна ікра, муміє, гідролізат білків (дріжджів, мідій, кератину), концентрати амінокислот, пептиди, рослинні екстракти

Рекомендовані товари: Крем-гель ЧАРІВНИЙ, УМА-БАЛЬЗАМ, БАЛЬЗАМ омолоджує GOLD LINE, БАЛЬЗАМ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ овалу обличчя.

Підтримка шкіри в здоровому стані вимагає постійного забезпечення її клітин і тканин повноцінними поживними речовинами. Шкіра, яка отримує достатню кількість поживних речовин, завжди гарного, рівного кольору, еластична, лущення відсутнє.

Шкіра, як і всі органи нашого тіла, одержує поживні речовини, воду і кисень через кров. Однак якщо стан капілярів незадовільний, порушена мікроциркуляція крові і лімфи, шкіра відчуває дефіцит поживних речовин і кисню, «голодує». Порушення надходження поживних речовин негайно позначається на зовнішньому вигляді шкіри.

Візуально «голодну» шкіру можна визначити за такими ознаками:

  • шкіра млява, атонічная;
  • шкіра суха, зневоднена, часто з лущенням;
  • наявність дрібних поверхневих зморшок;
  • колір обличчя тьмяний, з сіруватим відтінком.

Ці ознаки можна спостерігати у людей різного віку і з різним типом шкіри.
Поліпшенню мікроциркуляції в тканинах, а отже і живлення шкіри зсередини, сприяють оздоровча гімнастика, прогулянки, плавання, масаж, контрастні ванни, фізіотерапевтичні процедури.

03.08.2018 21:34:31
1
368

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пирій при цукровому діабеті

Пирій при цукровому діабеті

Пирій повзучий - багаторічна трав'яниста рослина родини злакових. На території України зустрічається повсюдно. Зростає на полях, в ярах, балках, городах, садах, уздовж доріг. З лікувальною метою в народній медицині використовують зелені стебла і кореневища рослини. Заготовляють зелені стебла в кінці травня - початку червня, коріння - ранньою весною або восени. Сушать сировину в тіні..

01.05.2019
0
2343