Причини випадіння волосся

  • Причини випадіння волосся

Важливим атрибутом жіночої краси є волосся. Хвилясті, доглянуті і здорове волосся привертають увагу оточуючих і надають впевненості в собі. Однак багато хто стикається з проблемою випадіння волосся, яка, на наш погляд, вимагає детального обговорення. Природою закладено постійне оновлення волосяного покриву голови - старі волосся випадає, а нові ростуть їм на зміну. Щодня може випадати до 100 штук волосся. Поспостерігайте, скільки волосся залишається на сіточці у ванній після миття голови, і як часто ви чистите свій гребінець. Якщо ви помічаєте, що кількість що випали волосся явно перевищує норму, проаналізуйте свій спосіб життя і спробуйте знайти причини випадіння волосся.
Основними причинами випадіння волосся можна назвати наступні:

  • Стрес.

Проблеми на роботі і вдома, щоденні подразники руйнують нервові клітини і тягнуть за собою безсоння, втрату апетиту, порушення гормонального балансу, захворювання серцево-судинної системи. І відбивається це все в першу чергу на волоссі, які не отримують в повній мірі харчування, перестають рости і випадають.
Як би абсурдно і часом неможливо це не звучало, але рада тут може бути один - не нервуйте. Більше спите, правильно харчуйтеся, займіться спортом, перекладіть частину навантаження на своїх домашніх помічників. Доречним буде прийом заспокійливих і поліпшують засипання трав'яних зборів, рослин-адаптогенів і рослин-антидепресантів - звіробою, меліси і м'яти, іван-чаю, пустирника.

  • «Досліди» над організмом.

Сюди можна віднести різні низькокалорійні, «чудодійні» або моно- дієти, недостатнє або одноманітне харчування, перукарні експерименти у вигляді хімічної завивки, фарбування, сушіння феном і ін.
В даному випадку необхідно забезпечити надходження з їжею всіх необхідних поживних речовин і мікронутрієнтів, дати організму відпочити і відновитися. Бажано додатково вжити заходів з відновлення волосся, використовуючи вітаміни для росту волосся, маски від випадіння волосся, а також приготовані в домашніх умовах відновлюють і живильні маски для волосся.

  • Період вагітності і після пологів.

Організм вагітної жінки все краще і необхідне віддає майбутній дитині. Однак, якщо у майбутньої матері існує нестача вітамінів і мінералів, або харчування недостатнє по білку, як наслідок можна спостерігати розшарування і ламкість нігтів, посічені кінчики, втрату блиску, витончення і випадання волосся, крихкість зубів, погіршення зовнішнього вигляду шкіри. Подібні зміни в організмі можна спостерігати при гормональних збоях і при менопаузі.
У цьому випадку для відновлення волосяних фолікул рекомендується використовувати народні рецепти для відновлення волосся і натуральні косметичні засоби, до складу яких входять соки, екстракти і масла лікарських рослин. Ці перевірені часом засоби безпечні, не мають побічних ефектів, не позначаться на здоров'ї малюка і складі молока.
Щоб бути красивими і здоровими, наше волосся вимагають любові, уваги і постійного догляду.

26.07.2018 22:25:06
1
363

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!