Проблеми зі шкірою - Навесні

  • Проблеми зі шкірою - Навесні

Весняні проблеми шкіри пов'язані зі зміною сезонів, зниженням імунітету і дефіцитом вітамінів в харчуванні. За зиму сухий і холодне повітря на вулиці, сухе і тепле повітря в приміщеннях призводять до втрати природного кольору шкіри, підвищеної сухості, лущення і зневоднення шкіри. Особливо страждають люди із сухою і чутливою шкірою - з'являються сухість, лущення, подразнення і свербіж.

Жирна та комбінована шкіра переносять зиму легше, але також страждає через зневоднення, лущення, згущене шкірного сала і закупорки пір.

Весняна втрата еластичності і зниження пружності, витончення шкіри та втрата природного кольору, підвищена чутливість є проявами шкірного стресу, реакцією шкіри на мінливі погодні умови.

Протистояти весняному стресу і швидше відновити шкіру допоможуть живильні, зволожуючі і захисні косметичні засоби.

Живильні бальзами, креми та маски усувають лущення і стянутость, насичують шкіру вітамінами і мінералами, покращують імунітет і захисні властивості шкіри.

Зволожуючі засоби з полісахаридами і натуральними маслами забезпечують оптимальний вміст вологи в тканинах, підвищують пружність шкіри.

При схильності до пігментації сонцезахисні засоби необхідно застосовувати з лютого-березня, як тільки зростає сонячна активність і збільшується кількість сонячних днів, поки пігментація або веснянки ще не з'явилися.

Використовуйте засіб з максимальним SPF-30, так як шкіра ще не виробила природний захист на ультрафіолет. Також обов'язково захищайте шкіру від УФ, якщо Ви робили взимку кислотні пілінги або проходите курс інтенсивних процедур в салоні.

У весняний період на шкірі часто виявляються алергічні і судинні реакції. В такому випадку використовуйте бальзами-космецевтіки Аллерона і ангіо. Вони знижують підвищену чутливість шкіри, заспокоюють її, усувають свербіння і почервоніння. Дуже добре відновлює роздратовану, чутливу шкіру крем НІЧНИЙ з маслом кедра і прополісом, Гель-бальзам репаруючу і Крем багатоцільовий.

Для підвищення імунітету:

- більше гуляйте в сонячну погоду,
- приймайте курсом рослини-адаптогени: ехінацею, родіолу рожеву, елеутерокок та інші,
- їжте натуральний мед,
- використовуйте в харчуванні рослинні масла з великим вмістом ПНЖК: лляне, кедрова, амарантове,
- збільште в раціоні кількість зелені, овочів і фруктів,
- їжте жирну рибу. Вона містить жиророзчинний "вітамін краси" (вітамін F), цінні білки і омега-кислоти, які борються з сезонною депресією.

02.08.2018 12:31:04
1
192

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!