У зимову пору року, якщо перебуваючи на вулиці не сховати волосся під шапочку - з'явиться ризик переморозіть їх. Якщо сушити волосся феном - висока ймовірність їх перегріти. В обох випадках, піддаючи волосся температурних перепадів, можна просто їх пересушити по всій довжині. Сухе волосся стають неслухняними, бляклими і ослабленими. І в кінці-кінців почнуть ламатися. Як же бути, якщо вже допущені помилки по догляду за волоссям і вони стали сухими і млявими? Зволожуючі маски для волосся можна приготувати вдома і при регулярному використанні ваше волосся будуть здоровими, блискучими і красивими.
Маска «Класична»
У неї входять найдієвіші і популярні компоненти:
- 1 ст. ложка оливкової олії
- 1 ст. ложка касторової олії
- 1 ст. ложка майонезу
- 1 яєчний жовток
Всі компоненти змішати, нанести на волосся і змити через 30 хвилин.
Маска «Глянець»
В її складі продукти, що дозволяють не тільки зволожити, а й «ламінувати» волосся:
- 2 ст. ложки касторової олії
- 1 ч. Ложка гліцерину
- 1 ч. Ложка яблучного оцту
- 1 ціле сире яйце
Готову суміш наносити на волосся, змити через 40 хвилин.
Маска «Подвійне зволоження»
Дозволить побачити зволожуючий результат після першого застосування:
- 2 ст. ложки цибулевого соку
- 2 ст. ложки соку алое
Змішати і нанести на волосся, через 30 хвилин нанести таку суміш:
- 2 ст. ложки сметани
- 1 ст. ложка теплого меду
- 1 ст. ложка реп'яхової олії
- 1 ст. ложка касторової олії
І тримаємо її під рушником 1 годину, після чого змиваємо.
Якщо ви не є фанатом масок для волосся з продуктів харчування або по-простому не володієте часом для їх приготування, тоді можна сміливо використовувати вже готові Маски для волосся і Бальзами для волосся. Вони не тільки зволожує волосся, але і зміцнюють і живлять їх, прискорюють ріст і оздоровлюють, попереджають випадання.
Коментарі:
Рекомендовані статті
Горець зміїний трава від геморою
Горець зміїний трава - багаторічна трав'яниста рослина сімейства гречаних. Зустрічається в північних і західних районах України. Росте на вологих, мокрих луках. З лікувальною метою в народній медицині використовують кореневища. Заготовляють їх ранньою весною і восени. Рослина викопують, миють у холодній воді, сушать на горищах, під навісом, розстилаючи тонким шаром. Бажано сушити в ..
Репейнічек аптечний для травлення
Репейнічек звичайний (парило) - багаторічна трав'яниста рослина родини розових. В Україні зустрічається повсюдно. Зростає на сухих схилах, ярах, уздовж доріг, в рідкісних лісах, серед чагарників. З лікувальною метою в народній медицині використовують всю рослину. Наземну частину збирають на початку цвітіння (у червні - липні), зрізаючи ножем. Сушать в тіні. Коріння викопують восени і суш..
Рута трава при ламкості судин
Рута запашна - ароматний напівчагарник, що росте в Криму і південних регіонах Європи на кам'янистих, сонячних місцях, на узбіччях доріг, на південних схилах ярів. Для лікувальних цілей використовується надземна частина рослини (гілочки з бутонами або квіточками, свіжа або висушена), збір проводиться під час цвітіння при дотриманні техніки безпеки. Зазвичай застосовують високі гумові рукавички..