Секрет краси індійських жінок

  • Секрет краси індійських жінок

Жінки Індії, Полінезії і островів Тихого океану завжди славилися розкішним волоссям і красивою, пружною, сяючою шкірою. Один із секретів їх краси полягає в використанні для догляду за шкірою тіла і волоссям натуральної кокосової олії. Ця олія в різних формах є основою для приготування багатьох індійських аюрведичні косметичних засобів. Це ідеальний засіб захисту шкіри і волосся від сонця, вітру і солоної води, при цьому його потрібно наносити до прийняття сонячних і морських ванн. Кокосове масло використовують як засіб для поліпшення якості засмаги, запобігання сонячним опікам, довгого збереження засмаги і його закріплення. Олія кокоса добре всмоктується, чудово живить шкіру, захищає від втрати вологи, прибирає сухість, лущення та огрубів, надає їй м'якість і бархатистість, запобігає утворенню тріщин на руках і ногах.

  • Його можна використовувати в якості гігієнічної помади для зволоження і захисту губ від холоду і обвітрювання. Безпечно для догляду за дитячою шкірою і шкірою новонароджених.

Олія являє собою тверду масу білого кольору з ароматом кокоса. При температурі вище 25 градусів масло стає рідким. При зіткненні зі шкірою відразу тане.

Воно не має протипоказань до застосування, гіпоалергенні, підходить для всіх типів шкіри.

Кокосова олія майже не вступає в реакцію з повітрям, що не окислюється, і навіть без холодильника залишається придатним до вживання протягом декількох років.

26.07.2018 12:17:59
1
284

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Зародки пшениці - "Їжа богів"

Зародки пшениці - "Їжа богів"

Зародки пшениці вирощують з пшениці посівної - однорічної трав'янистої рослини сімейства злакових. Її культивують як основну зернову культуру. З лікувальною метою застосовують не тільки проростки, а й висівки. Рослина має: загальнозміцнюючу, стимулюючим захисні сили організму, мягчітельним, протизапальну, судинорозширювальну дію. Пророщене зерно пшениці рекомендують при: інтоксикації, с..

11.02.2019
0
1467
Простріл або Сон-трава при нервозності

Простріл або Сон-трава при нервозності

Простріл розкритий, сон широколистий, сон-трава лугова, сонвіще, Сончік. Отруйна багаторічна трав'яниста рослина сімейства Лютикова. На території України зустрічається повсюдно. Зростає в сухих лісах, на галявинах, узліссях, сонячних схилах. З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину. Заготовляють рослину в період цвітіння, стебла зрізають ножем. Сушать сировину в ..

24.06.2019
0
1108
Властивості бузку від артриту та інших захворювань

Властивості бузку від артриту та інших захворювань

Бузок звичайний - отруйний чагарник або невелике дерево родини маслинових. В Україні широко поширене як декоративну рослину. Його висаджують в парках, біля будинків, уздовж доріг, в лісопосадках. З лікувальною метою в народній медицині використовують квіти, листя, а також кору і нирки. Квіти збирають в початковий період цвітіння в суху, сонячну погоду, листя - в період цвітіння, кору ..

30.06.2019
0
3026