Догляд за обличчям після 30 років

  • Догляд за обличчям після 30 років

Залишився позаду той рубіж життя, коли можна було не замислюватися про невічні молодості, привабливості та свіжості свого обличчя. У куточках очей і на лобі стали з'являтися все частіше і частіше зморшки, шкіра стає сухою і втрачає пружність. Тоді ми починаємо замислюватися, що рано чи пізно будь-яку жінку чекає доля їхніх матерів і бабусь - зрілість і старість. Тому нерідко у жінок за 30 починається вікова криза, як його називають психологи - криза середнього віку. Ми живемо в світі інформації та всі чули про кардинальні способи повернути і утримати молодість. Однак догляд за обличчям після 30 років не завжди передбачає пластичні операції, підшкірні ін'єкції, глибокі пілінги і інші досягнення сучасної косметології, а якщо так і трапляється, то результат може бути дуже різним.

Проблема в тому, що в останні роки дуже багато жінок стали прагне оволодіти професією косметолога, при цьому, не маючи навіть базового медичного освіти або розуміння важливості гігієни проведення косметологічних процедур.

Все частіше стали відбуватися гіркі випадки, коли прийшовши до косметолога на звичайнісіньку процедуру чищення особи - клієнт отримує в «подарунок» підшкірного кліща або якесь шкірне захворювання. У будь-якому випадку вибираючи косметолога потрібно поцікавитися його освітою і досвідом роботи в косметології. Крім того, буде корисно для початку зібрати рекомендації та відгуки по роботі даного фахівця.

Як правило, шкіра за 30, ще здатна відновити свою молодість і здоров'я за допомогою косметологічних засобів домашнього догляду. Будь дамі потрібно знати і обов'язково виконувати приписи грамотних косметологів по догляду за своєю шкірою.

Очищайте шкіру. Кожен день очищайте шкіру, навіть якщо не користуєтеся макіяжем. При цьому вибирайте засоби за своїм типом шкіри. Жирну і нормальну можна очищати гелями і пінками за допомогою води, суху і зневоднену - спеціальними лосьйонами і молочком без застосування води. Раз на тиждень використовуйте очищаючі маски або скраби, вони продовжать молодість шкіри, видаляючи з її поверхні вже відмерлі ороговілі клітини.

  • Використовуйте зволожуючі, тонізуючі та живильні засоби. Суха і зневоднена шкіра швидше старіє і втрачає пружність. Те ж саме відбувається зі шкірою, якщо вона позбавлена ​​поживних речовин і вітамінів.

Застосовуйте омолоджуючі засоби, що відновлюють кількість колагену і еластину в шкірі. Вибирайте тільки ту косметику, яка не містить гормонів, консервантів, синтетичних речовин і парфумерних ароматів. Косметика повинна бути максимально натуральною і безпечної.

  • Не засмагати. Фотостаріння - бич нашої епохи. Солярії і пляжні загар в надмірних кількостях подарують не тільки вітамін Д організму, але і ранні зморшки і в'ялість шкіри.

Чи не переохлаждайте шкіру. Будь-які температурні перепади є стресом для шкіри. Необхідно захищати її від них.
Використовуйте якісну декоративну косметику і не ставте на собі експерименти.

  • Користуйтеся перевіреними косметичними марками, «новинка» часом може шкіру просто погубити.
  • Правильно харчуйтеся, частіше гуляєте на свіжому повітрі, займайтеся спортом. Рухливий спосіб життя і правильне харчування забезпечить шкірі хороший кисневий обмін, вітаміни і мікроелементи для її нормальної життєдіяльності.

Ці не хитра поради дозволять відсунути процеси старіння шкіри на 10-15 років вперед. Адже бути прекрасною - це природний стан жінки, просто потрібно хотіти бути такою.

27.07.2018 19:05:35
1
359

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!