Догляд за руками

  • Догляд за руками

Витончені руки з доглянутою шкірою і акуратним манікюром - предмет гордості кожної жінки. Руки є показником соціального статусу і роду занять, видають вік і звички. Коко Шанель говорила, що руки - це візитна картка жінки. Кожен день руки багаторазово контактують з водою і миючими засобами. На вулиці піддаються дії сухого повітря, холодного вітру, сонця або морозу. Шкіра рук на тильній стороні долонь дуже суха і тонка, тому вона потребує такого ж ретельного догляду, як і шкіра обличчя. Догляд за руками повинен бути щоденним, так як без нього шкіра рук швидко старіє, стає дуже сухою, в'ялою, на ній з'являються зморшки, роздратування і пігментація.

З огляду на специфічних навантажень, шкіра рук особливо сприйнятлива до нестачі жиру і вологи, тому пересихання шкіри рук і її старіння тісно пов'язані один з одним.
Догляд за руками не вимагає багато часу і сил. Дотримуйтеся нескладних правил догляду за руками, і ви надовго збережете їх здоров'я і красу.

  • Мийте руки теплою водою. Від холодної води шкіра рук червоніє і стає грубою, гаряча вода викликає сухість та лущення.
  • Користуйтеся тільки якісним милом для сухої, чутливої ​​шкіри, крем-милом або м'яким гелем. Жорсткі ПАР сильно знежирюють шкіру. Це призводить до лущення, разрдаженіям і висихання шкіри рук.
  • Після контакту з водою ретельно витирайте руки. Мокра шкіра швидко зневоднюється.
  • Вимивши руки, нанесіть на шкіру кистей зволожуючий крем. Цим ви захистите шкіру від сухості і лущення, відновлення її захисні функції.
  • Перед сном користуйтеся живильним кремом для рук. Вночі шкіра активно відновлюється, і активні компоненти крему забезпечать її зволоження, харчування і регенерацію.

Збирання, миття посуду, прання, а так само роботи в саду намагайтеся проводити в рукавичках. Якщо ж ви не любите користуватися рукавичками, то перед роботою змастіть руки силіконовим кремом. Він утворює на шкірі захисну плівку, яка в якійсь мірі захистить шкіру. Після роботи крем легко змивається водою.

26.07.2018 17:37:17
1
338

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!