Iнтенсивне зволоження

  • Iнтенсивне зволоження

Інформація для косметологів по застосуванню професійної косметики MIRRA PROFF! Програма ІНТЕНСИВНЕ УВЛАЖНЕНИЕ або АКТИВНА ГИДРАТАЦИЯ розроблена для збезводненої шкіри будь-якого типу. Вік 35+.

Інтенсивне зволожує і захищає шкіру від агресивних факторів зовнішнього середовища.

  • ПРОТОКОЛ ПРОЦЕДУРИ.

1. Демакіяж. Невелика кількість Молочко очищаюче нанести на ватний диск і видалити декоративну косметику. Протерти обличчя тампоном, змоченим теплою водою.
2. Очищення. Невелика кількість молочка, що очищає нанести на вологу шкіру обличчя і шиї. Потім змити теплою водою.
3. Глибоке очищення. Невелика кількість Крем-скраби нанести на вологу шкіру обличчя. Провести легкий пілінг протягом 1-2 хвилин. Потім ретельно змити теплою водою. Цей етап проводити 1 раз в 10 днів.
4. Тонізація. Протерти особа Лосьон тонізуючий ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ І жирної шкіри.
5. Догляд за століттями. Невелика кількість крему ДЛЯ ВЕК нанести на орбітальну зону.
6. Інтенсивний догляд. Нанести КРЕМ-МАСКУ З гіалуронової КИСЛОТОЮ товстим шаром на шкіру обличчя і шиї на 10-15 хв. Провести легкий масаж обличчя до повного вбирання маски.
7. Захист. Нанести на шкіру захисний препарат (Крем-спрей SPF-15 або КРЕМ-кріопротектор).

  • Тривалість процедури - 40 хвилин.

Процедуру проводити 1 раз на тиждень.
Курс - 10 процедур.

03.08.2018 17:27:32
1
206

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Верба від опіків: властивості і застосування

Верба від опіків: властивості і застосування

Дерево родини вербових. В Україні широко поширене в дикорослому вигляді по берегах, долинах річок, в сирих лісах. Культивується як декоративна рослина. Іва біла ідентична за своїми лікарським властивостям вербі прутьевідний, вербі червоною. З лікувальною метою в народній медицині використовують кору з молодих гілок, листя і сережки. Сировина заготовляють в період сокоруху. Сушать на..

31.05.2019
0
1436
Медунка лікарська від кашлю

Медунка лікарська від кашлю

Медунка - багаторічна трав'яниста рослина сімейства бурачникових. В Україні росте в лісовій її частини, в основному в північній і західній, серед чагарників, заростей, на галявинах, у лісових доріг, на вирубках, в Криму - в передгірській частині. З лікувальною метою використовують всю рослину. Стебла зрізають в період цвітіння (травень - червень), коріння викопують восени або ранньою вес..

10.06.2019
0
300
Ялівець властивості при циститі та інших хвороб

Ялівець властивості при циститі та інших хвороб

Ялівець - вічнозелений чагарник або невелике дерево родини кипарисових. В Україні зустрічається в основному в північних і західних районах, в лісовій частині, на лісових галявинах і полянах, серед чагарників, іноді утворюючи суцільні зарості. З лікувальною метою в народній медицині використовують шишки, ягоди і хвою. Шишкоягоди заготовляють восени (у вересні - жовтні), хвою - в літній..

14.06.2019
0
106