Гінко білоба.
Це реліктова рослина, одна з небагатьох збережених з глибокої давнини.
Розділяється на чоловічі і жіночі дерева, чоловічі продукують пилок, а жіночі - насіннєві зачатки. Запилюється вітром. Дерево може жити до 2000 років, оскільки здатне виживати в холоді, в сильно забрудненій атмосфері, стійке до паразитам, вірусам і фітопатогенних грибів.
Довгочерешкові листя Гінкго білоба в великих кількостях містять флавоноїди, проціанідіни, дітерпеноіди, а також білобалід і гінкголіди.
Рослина має:
- антиоксидантну;
- ангіопротекторною;
- протизапальну;
- антисептичну дію.
Гінкго білоба широко застосовують при недостатності судин головного мозку. Регулярне застосування листя рослини протягом тривалого часу сприяє поліпшенню пам'яті і концентрації уваги, усуває запаморочення і головні болі. Ефективно при інтелектуальної активності, захворюваннях вен в цілому і облітеруючому артеріосклерозі, оскільки покращує реологічні властивості крові і знижує тромбоутворення. Доведено, що рослина може попередити розвиток таких вкрай небезпечних станів таких, як інфаркт і інсульт.
Рекомендується до застосування при:
- проявах церебрального атеросклерозу;
- найраніших стадіях хвороби Альцгеймера;
- поведінкових і психоемоційних порушеннях;
- серйозних розладах зору і слуху;
- бeспрічінних страхах і порушення рeжіма неспання і сну;
- розсіяному склерозі і синдромі переміжної кульгавості;
- шумі у вухах;
- цукровому діабеті;
- геморої;
- бронхіальній астмі;
- імпотенції і токсичному шоці;
- злоякісних новоутвореннях.
Настоянка з листя розширює судини, відновлює метаболізм нейрона, істотно знижує рівень холестерину і нормалізує артеріальний тиск.
- Настоянка Гінкго білоба може використовуватися у будь-якій віковій категорії. Вже через тиждень регулярного прийому можна буде спостерігати за позитивною динамікою. Крім того, листя можна заварювати і пити як чай.
Приготування:
Настоянка з розрахунку 1:10 листя залити 40% спиртом, настоювати 2 тижні темному місці, процідити. Вживати по 10-15 крапель, розведених в 100 грамах води. Курс 1 місяць. Сучасні фахівці радять проводити 3 курси на рік. Така схема лікування дає позитивні результати, які зберігаються на тривалий термін.
Протипоказання: епілепсія, індивідуальна непереносимість, планове хірургічне втручання.
Коментарі:
Рекомендовані статті
Як відновити мікрофлору кишечника
Прийом біфідо-і лактобактерій в поєднанні з пектинами і клітковиною, відновлює нормальну мікрофлору кишечника, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, допомагає засвоєнню компонентів їжі і забезпечує організм цінними органічними поліненасиченими омега-кислотами, вітамінами і мінералами. Для відновлення мікрофлори пропонуємо капсули Біфонорм-плюс, Лактонорм-плюс, Пробіфіт з хітозано..
Як виглядати молодше
Як виглядати молодше за свій вік? Кожна жінка в душі відчуває себе молодше, ніж виглядає насправді. Але відображення в дзеркалі може сильно не збігатися з внутрішнім сприйняттям себе. І тому ми прагнемо досягти рівності між собою зовнішньої і собою внутрішньої. Звичайно, неможливо домогтися бажаного без щоденного догляду за собою. І це догляд включає в себе не тільки використання омолаживающей кос..
Волоський горіх
З лікувальною метою застосовують листя, ядра, околоплодия, шкаралупу зрілих горіхів. Рослина має: загальнозміцнюючий; тонізуючу; кровоочистительное; судинорозширювальну; бактерицидну; протизапальну; апетитне; жовчогінний; сечогінну дію. Корисний для бронхо-легеневої системи при: ангіні; запаленні слизової порожнини рота; туберкульозі легенів; кровохаркання..
Гвоздика пряність
Гвоздика - прянощі, що представляють собою висушені бутони тропічного гвоздикового дерева. Гвоздика - це цілюща пряність з вираженими: протимікробними, антигельмінтними, протигрибкові властивості. Крім глистів гвоздика пригнічує золотистий стафілокок, стрептокок, дифтерійну паличку, хелікобактер пілорі). Фахівці також рекомендують вживати її для профілактики грипозних захворювань. ..
Ожина від кашлю та застуди
Ожина - багаторічний напівчагарник сімейства розоцвітих. Зростає на добре освітлених місцях по берегах річок, озер, балок, серед чагарників, утворюючи суцільні зарості, по всій території України. З лікувальною метою в народній медицині використовують однорічні пагони, листя, коріння, ягоди. Пагони заготовляють в період цвітіння, коріння викопують восени, ягоди збирають у міру дозрівання. С..
Горець зміїний трава від геморою
Горець зміїний трава - багаторічна трав'яниста рослина сімейства гречаних. Зустрічається в північних і західних районах України. Росте на вологих, мокрих луках. З лікувальною метою в народній медицині використовують кореневища. Заготовляють їх ранньою весною і восени. Рослина викопують, миють у холодній воді, сушать на горищах, під навісом, розстилаючи тонким шаром. Бажано сушити в ..
Спориш від кровотечі
Спориш - однорічна трав'яниста рослина сімейства гречаних. Зустрічається на всій території України. Росте у дворах, на сільських вулицях, в садах, парках, на майданчиках, по узбіччях доріг, в молодих посадках, по берегах річок. З лікувальною метою в народній медицині використовують траву. Заготовляють в період цвітіння. Зрізають ножем. Сушать на горищах, стелажах, в тіні, розстилаючи ..
Герань криваво-червона корисні властивості
Рослина Герань криваво-червона, належить до багаторічного сімейства геранієвих, може рости до 15 років. У висоту 50 - 80 см. Початок цвітіння припадає на кінець травня, в середині липня починають дозрівати плоди. Середній термін життя рослини - 12-15 років. В Україна переважно росте на Кримському півострові. Заготовляють всі частини рослини. Наземну частину збирають в червні і липні, кол..
Гірчак повзучий при дисбактеріозі
Гірчак повзучий - багаторічна трав'яниста рослина, яке вважається шкідливим бур'яном, який дуже складно повністю викорінити на ділянці. Виростає в посушливих місцях, любить прямі сонячні промені і високу температуру повітря. Заготівля і сушка сировини виробляється під час цвітіння трави, яке проходить в липні-серпні. Заготовлюється зелена частина, квіти, а також кореневище. Після заготівлі вс..
Водяна м'ята - трава від головного болю
Звичайним місцем зростання м'яти водяної, є мілководді водойм або сирої, заболочений берег. ☛ Водну м'яту активно використовують в медицині у вигляді відварів і настоїв. ✅ У великих кількостях м'ята викликає сильне потовиділення, знижує концентрацію уваги, не дає заснути, тому вживати її потрібно помірно. Дослідження українських вчених показали, що фітонциди, які виділяє цю рослину, мають спаз..