Хлорела застосування від інсультів та інфарктів

  • Хлорела застосування від інсультів та інфарктів

Високий артеріальний тиск є провідним фактором ризику виникнення серцевих нападів, захворювань нирок і інсультів.
✅ Важливу роль в контролі артеріального тиску грають раціон харчування і фізична активність, проте багато людей також логічно покладаються на ліки, що відпускаються за рецептом.
✅ Однак деякі віддають перевагу більш природні підходи, а хлорелла є добавкою, яка може бути корисною в цьому питанні. 

Хлорела - це суперкорисна синьо-зелена одноклітинна водорість, яка росте в слабосоленої і прісних водоймах.
Дослідження 2006 року з використанням щурів показало, що хлорелла сприяє зниженню артеріального тиску. Це властивість хлорели відомо з 1978 року, коли аналогічні дослідження показали її роль в зниженні артеріального тиску. Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Clinical Nutrition в 2018 році, показало, що додавання хлорели може допомогти знизити артеріальний тиск у випробовуваних.
✅ Високий рівень холестерину вважається фактором ризику виникнення серцевих нападів. Для тих, хто намагається знизити цей ризик, дуже важливо досягти оптимального рівня холестерину, і з цим пов'язано часте призначення рецептурних препаратів для зниження рівня холестерину.
✅ На думку деяких джерел, хлорелла сприяє зниженню рівня холестерину. Хлорела, згідно з дослідженням 2017 року, опублікованому в журналі Nutrition Journal, допомагає підтримувати здоровий рівень холестерину. Крім того, дослідження, опубліковане в журналі Clinical Nutrition в 2018 році, показало, що додавання хлорели може допомогти знизити рівень не тільки загального холестерину, але і тригліцеридів.
✅ У міру того, як підвищується середня вага населення світу, все більшого поширення набувають перед діабет і діабет. Підвищений рівень цукру в крові збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, інсульту і деменції. Важливе значення має зниження споживання як цукру, так і простих вуглеводів, тому слід ретельно стежити за раціоном харчування. Дослідження 2015 року показало, що ця добавка сприяє зниженню рівня глюкози у випробовуваних.
✅ Згідно з дослідженням, в області лікарської і хімічної токсичності, теза про те, що хлорела може бути корисна для виведення токсинів, вивчається з 1984 року.


Показання до застосування хлорели:

  • профілактика онкологічних захворювань;
  • профілактика серцево-судинних захворювань;
  • відновлення зору;
  • підвищення імунітету;
  • очищення і омолодження організму;
  • поліпшення травлення і метаболізму;
  • в якості харчової добавки при діабеті та астмі;
  • зменшення проявів алергії;
  • зниження ваги.

31.08.2020 13:54:00
0
522

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Худія Гордонiя

Худія Гордонiя

Худія Гордон - південноафриканське рослина, відоме своїм властивістю ефективно пригнічувати апетит і голод. Суть ефективності цієї рослини полягає у впливі активної речовини - стероїдного глікозиду, на мозок людини. Надаючи на гіпоталамус ефект набагато сильніший ніж глюкоза, ця речовина викликає почуття помилкового насичення. Як наслідок, скорочується потреба в калоріях на 40%. Крім того, худі..

03.10.2018
0
541
Хміль звичайний властивості і застосування

Хміль звичайний властивості і застосування

Хміль звичайний - отруйна багаторічна трав'яниста рослина сімейства коноплевих. В Україні поширене майже повсюдно. Росте на вологих місцях по берегах річок, в лісах, серед чагарників, по узбіччях доріг, в садах, біля житла. У спеціалізованих господарствах культивується як технічна культура. З лікувальною метою використовуються шишки хмелю. Їх заготовляють на початку дозрівання (в серпні-верес..

29.08.2019
0
728