Клітковина як правильно приймати

  • Клітковина як правильно приймати
Способи прийому клітковини відрізняються в залежності від мети прийому і види клітковини.
Ми розглянемо клітковину, яка має вигляд порошку і пластівців.

Якщо стоїть проблема запору, то найкращою клітковиною буде порошкова, яка не розчиняється у воді. Її потрібно приймати по 1-2 чайній ложці 2 рази в день між прийомами їжі, або на ніч, запиваючи водою або кефіром. Для нормалізації роботи моторики кишечника необхідно пройти курс в 8-12 тижнів.

Якщо стоїть проблема метеоризму, то клітковину слід запарити гарячою водою. Клітковина повинна мати вигляд пластівців. Її потрібно приймати по 1-2 ст ложки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі, запарити в склянці теплої рідини.

Якщо потрібно відновити слизову шлунка, то потрібно приготувати слизовий настій з клітковини у вигляді пластівців. Для цього 1-2 ч.л. клітковини заливають склянкою окропу, настоюють 15-25 хвилин. Після збовтування приймають по 1 / 3-1 / 2 склянки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Якщо стоїть завдання позбутися зайвої ваги, то клітковину у вигляді пластівців приймають замість одного прийому їжі в день. Для цього 1-2 ст ложки клітковини розчиняють в стакані кефіру. Краще замість вечері, ввечері.

Якщо стоїть завдання очистити організм і зміцнити імунітет, то клітковину приймають незалежно від виду. В середньому прийом становить 1-2 ч.л. 2 рази в день за 30 хвилин до їди. Курс становить 2-3 місяці.

Дуже важливо пам'ятати, що перший прийом клітковини повинен становити 1 ч.л. в день. В одному достатнього одного прийому 1 ч.л. клітковини для позбавлення від запору, в іншому випадку необхідно приймати 2 ч. л. 2-3 рази на день. Таким чином починати курс рекомендується з 1 ч.л. харчових волокон, поступово доводячи до рекомендованої дози.

Також важливо не нехтувати достатньою кількістю рідини при прийомі клітковини, оскільки краще за все вона буде працювати при можливості збільшиться в розмірах в шлунку і якісно очистити кишечник.

04.09.2018 22:43:21
1
480

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!