Лікарські трави купити в Інтернет магазині Фіто Україна

  • Лікарські трави купити в Інтернет магазині Фіто Україна

Каталог трав і рослин: (ціни, фото, доставка).


✅ Лікарські трави купити в інтернет магазині Фіто, зручно і вигідно. Ще років 20 тому нам би здавалася неймовірною покупка трав в магазині, адже трави, по суті, ростуть навколо нас і доступні для заготівлі майже пів року. Однак сучасність диктує свої правила і в пошуках цілющих трав ми навряд чи підемо за місто або в парк. Тому запит на інтернет-магазин трав і рослин актуальний цілий рік.

✅ В інтернет-магазині Фіто зручно купувати, оскільки ми пропонуємо швидкий сервіс і якісне рослинна сировина - трави, кору, коріння, ягоди, смолу, квіти, насіння за доступною ціною. Ми докладаємо максимум зусиль для вибору сировини високої якості. Трави і рослини вимагають дбайливого зберігання і постійного моніторингу в уникненні зараження міллю або жучками. Ми забезпечуємо сировини збереження якості від заготівельника до покупця.


✅ Високоякісним сировиною вважається те, яке при заготівлі, сушінні не втратило свого зовнішнього вигляду, запаху, кольору. Висушені корені, кореневища, кора і стебла повинні ламатися, а не гнутися, листя і квітки - легко перетиратися пальцями, плоди та насіння при пересипанні видавати шелестить звук, ягоди розпадатися на частини, не утворюючи згустків.
✅ Багато лікарські рослини вже в сухому вигляді змішують в необхідних пропорціях в збори відповідно до їх призначення: шлункові, жовчогінні, сечогінні, кровоочисні і т.д. Рідкісні, сильнодіючі, отруйні рослини зберігають окремо від інших рослин і додають в збори безпосередньо перед їх використанням.
✅ Цінність сировини залежить від накопичених в рослинах біологічно активних речовин, а їх наявність - від грунту, де вони ростуть, періоду заготівлі. Більш цінні ті рослини, які виросли на хороших чорноземних грунтах, на південних схилах пагорбів, ярів.

  • Рослинна сировина для нашого магазину збирається на Західній Україні в екологічно сприятливих регіонах, віддалених від великих міст.

У нашому інтернет магазині, більше 200 різновидів трав і рослин доступних для покупців цілий рік. Ми постійно розширюємо асортимент. Наш сайт має зручний каталог і інтерфейс, який допоможе швидко знайти необхідне рослина.


Крім того, на нашому Youtube каналі можна отримати більше інформації на багато тем, які стосуються застосування рослин для здоров'я.


✅ Перелік рослин в каталозі складений в алфавітному порядку, також згрупований по різновидах сировини - нирки, листя, кора, квіти, ягоди, коріння, смола, листя.
✅ Перш ніж використовувати рослину, слід ознайомиться з його опис. Рослини бувають отруйні, їх потрібно застосовувати з великою обережністю.

21.08.2020 16:38:39
0
91

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!