Олія кмину чорного для підшлункової залози

 • Олія кмину чорного для підшлункової залози

Медицина звернула увагу на насіння чорного кмину в 80 десяті роки минулого століття, виділивши з них найважливіший фермент ліполітичного дії - ліпазу, за участю якої в кишечнику відбувається розщеплення жирів на жирні кислоти і гліцерин.


☛ Цінність ферментативних і липолитических можливостей ліпази, що міститься в насінні нігелли, дуже велика.


Так як порушення процесів травлення різного ступеня вираженості виявляються практично при всіх захворюваннях травного тракту, то призначення ферментів - одна з найбільш часто використовуваних лікарських груп в гастроентерології.


☛ Достовірно доведено, що саме концентрація ферменту ліпази в чорному кмину, покращує стан і надає лікувальний ефект при захворюваннях шлунково-кишкового тракту:

хронічних гепатитах,
холецистопанкреатитах,
панкреатитах,
ентеритах,
ентероколітах,
ахілі, що розвилася в результаті атрофії слизової оболонки шлунка,
хронічних гастритах,
вікової ферментативної недостатності.
✅ Харчова олія чорного кмину холодного віджиму сприяє переварюванню і утилізації тваринних і рослинних жирів, є активатором жирового обміну.
✅ Його рекомендують лікарі для збагачення раціону харчування при зниженій ліполітичною активності шлунково-кишкового тракту.
✅ За рахунок посилення ферментативних процесів олія відновлює природний симбіоз кишкової мікрофлори, усуває явища дисбактеріозу, метеоризм і запори, протистоїть кишковим паразитам і глистам.

☛ В цілому прийом Олії показує оздоровчий ефект при:

 • ослабленому імунітеті;
 • иммунодефицитном стані на тлі ГРЗ, ГРВІ, глистових інвазій, інфекційних і запальних захворювань;
 • ожирінні, цукровому діабеті;
 • атеросклерозі;
 • алергічних захворюваннях, в тому числі гострих алергічних реакціях;
 • атопічний дерматит;
 • респіраторних захворюваннях та їх ускладненнях (ГРВІ, грип та інші інфекції);
 • комплексної терапії онкозахворювань (кишечника, передміхурової залози, підшлункової залози).

☛ Також чорний кмин корисний:

 • для збільшення кількості молока у годуючих жінок;
 • для поліпшення росту волосся; раннє посивіння;
 • в літньому віці.

✅ Також олія чорного кмину містить велику кількість тимолу, який має особливі властивості: бореться з мікробними і паразитичними мікроорганізмами, а також з грибковими та вірусними інфекціями.
Харчову олію холодного віджиму застосовують по 1 чайній ложці після їди.

29.04.2020 12:53:32
0
244

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Маска для росту волосся в домашніх умовах

Маска для росту волосся в домашніх умовах

Маска для росту волосся творить чудеса, якщо грамотно підійти до цього питання. Як відомо, соціальний статус жінки в нашому суспільстві визначають не тільки її фінансовий добробут, успішність у професійній сфері та наявність міцної сім'ї, а й зовнішній вигляд. Кожна жінка уявляє собі ідеал своєї краси, і хоче максимально відповідати йому. Неможливо уявити собі еталон жіночої краси з рідкісними і п..

26.07.2018
1
868
Маска для обличчя домашні рецепти

Маска для обличчя домашні рецепти

Маска для обличчя домашні рецепти. Біла глина - це переважно каолін, що містить калій, магній, кальцій, цинк, азот. Цінується в косметології за широкий спектр дії і повну безпеку в застосуванні: виявляє антитоксичну дію на шкіру - збирає і виводить токсини і забруднення; є антисептиком - знищує грибкові мікроорганізми; має бактерицидні властивості - знищує патогенні бактерії; сприяє..

29.07.2018
1
529
Олія для вій і брів

Олія для вій і брів

Олія для вій творить чудеса! Очі, як каже народна мудрість, дзеркало душі, а для жінки виразний погляд - зброя, що підкорює чоловічі серця. Як же домогтися виразного погляду? Найшвидший і простий спосіб - нанести на вії туш, а повіки підвести олівцем або підведенням. Однак для успішного макіяжу необхідна наявність довгих, густих і здорового вій. Для багатьох жінок це є проблемою. Не поспішайте ..

02.08.2018
1
396
Маралів корінь (Льовзея сафлоровидная) - опис

Маралів корінь (Льовзея сафлоровидная) - опис

Маралів корінь - Льовзея сафлоровидная - багаторічна трав'яниста рослина, в Україні культивується в спеціалізованих господарствах. У народній медицині з лікувальною метою використовують наземну частину рослини і кореневище з корінням. Коріння викопують ранньою весною або восени. Траву заготовляють в період цвітіння. Сушать в сушарках, під навісом. Зберігають в полотняних і паперових мішках, к..

26.03.2019
0
1232
Марена фарбувальна від каменів в нирках

Марена фарбувальна від каменів в нирках

Марена фарбувальна - багаторічна трав'яниста рослина сімейства маренових. В Україні зустрічається в дикорослому вигляді. Зростає серед чагарників, на лісових галявинах, поблизу доріг, на залізничних насипах, вологих місцях. Рослина також культивується в південних районах в спеціалізованих господарствах і на досвідчених станціях як лікарська рослина. З лікувальною метою в народній медицині вик..

07.06.2019
0
927