Золотарник від уреаплазми і циститу

  • Золотарник від уреаплазми і циститу

Золотарник - багаторічна трав'яниста отруйна рослина сімейства складноцвітих. Поширена майже по всій території України, в основному в лісовій, лісостеповій частині. Зростає серед чагарників, на вирубках, сухих місцях, по берегах річок, ярах, біля доріг.


З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину рослини в період цвітіння.


Сушать сировину в тіні, розстилаючи тонким шаром. Зберігають в ящиках, коробках, окремо від інших рослин.


Рослина має антибактеріальну дію відносно Staphylococcus aureus, St. epidermidis, St. faecalis, Bacillus subtilis, також гальмує зростання ряду грибів: C. albicans, C. krusei, C. tropicalis і ін.


При уреаплазмозі:

  • має протизапальну дію,
  • швидко прибирає біль, свербіння,
  • має антибактеріальний ефект,
  • підсилює вплив протимікробних препаратів,
  • дезінфікує сечовий міхур і сечоводи.

При циститі:

  • знищує хвороботворні бактерії,
  • знімає запалення,
  • знеболює і знімає спазми.

Золотарник також:

  • стимулює функцію нирок і сприяє регенерації,
  • володіє судинорозширювальними властивостями,
  • збільшують нирковий кровообіг,
  • володіє імуномодулюючими властивостями,
  • регулює утворення сечі.

Застосування:

  • Відвар: 1 ст ложку подрібненого лікарської сировини залити 200 мл гарячої води, після чого помістити на киплячу водяну баню, варити протягом п'яти хвилин. Після цього відвар настоювати протягом трьох годин і процідити в чисту ємність. Приймати готовий відвар по 30 мл 3 рази на день.
  • Настій: 1 столову ложку подрібненого лікарської сировини залити 500 мл окропу і настоювати протягом 6-7 годин, після чого отриманий настій процідити в чисту ємність і приймати по 2/3 склянки 3-4 рази на день.
  • Чай: 2 чайних ложки золотушника залити 400 мл холодної води, довести до кипіння і настоювати протягом двох хвилин.
  • Настоянка: 80 г сухої трави, залити горілкою - 500 мл, наполягати в темному приміщенні три тижні. Приймати, розвівши водою, по 15 мг. Курс лікування місяць.

Протипоказання: вагітність і лактація, діабет, хвороби нирок у стадії загострення, гіпертонія, індивідуальна непереносимість.

24.02.2019 11:52:05
0
881

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Чистотіл

Чистотіл

Чистотіл - Цілющі властивості. Стаття і відео огляд. Рослина, яка росте поряд з нашими будинками і цвіте стільки, скільки допомоги вимагає наш організм. Стародавні цілителі з любов'ю називали його «Дар небес» і вірили в його все цілющу силу. Чистотіл - широко відоме рослина має протимікробну, протизапальну, спазмолітичну, десенсибілізуючу, протисвербіжну, потогінний, гіпотензивну, Онкостатічес..

29.07.2018
1
4137
Часник користь чи шкода

Часник користь чи шкода

Мабуть, в кожному будинку у господині обов'язково знайдеться традиційна приправа до перших і м'ясних страв - часник. Більшість з нас знайомі з його відмінними кулінарними властивостями, проте ж не знайомі з його лікувальними якостями. У сучасному світі особливо цінуються рослини - володіють широким спектром лікарського дії, до них можна віднести і часник. У ньому велика кількість вітамінів, мік..

30.07.2018
1
2394
Чим лікувати застуду?

Чим лікувати застуду?

Засіб від застуди або природний антибіотик Фітофорте. Ще з давніх часів люди вивчали і застосовували трави в лікуванні різних захворювань. Не виключенням стало лікування застуди. Спектр найдієвіших трав досить широкий, і сучасна медицина використовує їх в найефективніших поєднаннях. Так сучасна наука зуміла екстрагувати витяжки з трав, рослин, а також продуктів бджільництва і перевести їх в кап..

01.08.2018
1
1240
Трави від глистів та паразитів - Топ 10

Трави від глистів та паразитів - Топ 10

Якщо паразити долають організм, то саме час скористатися перевіреним, безпечним і недорогим засобом від цієї напасті, а саме травами. Топ 10 найефективніших трав антипаразитарного дії. 1. Пижмо. вбиває глистів, лямблій, аскарид, гостриків, трихомонад і опісторхоз; сприяє повному виведенню мертвих паразитів і продуктів їх життєдіяльності з організму; згубна для патогенної флори сечо..

09.09.2018
0
12857
Трави для підвищення імунітету - Топ 10

Трави для підвищення імунітету - Топ 10

Допомогти своєму організму в протистоянні бактеріям, мікробів і вірусів - це вдячна справа. Чим вище імунітет, тим менше схильний до наш організм до руйнування клітин. Наш ТОП 10 трав і рослин для зміцнення імунітету. Люцерна зміцнює імунітет, містить високу концентрацію вітамінів, мінералів і рослинних білків допоможе подолати загальну слабкість, нервозність, дратівливість, занепад с..

10.09.2018
0
2854
Трави і рослини для схуднення

Трави і рослини для схуднення

Одна з найактуальніших проблем для сучасної людини, яка живе в комфортних умовах - це проблема зайвої ваги. У пошукових системах б'ють всі мислимі рекорди запити на тему - як схуднути. Ті, хто знає про те, що різке схуднення від прийому паразито-містять і синтетичних препаратів може не тільки погіршити здоров'я, але і привести до летального результату шукають підтримку у вирішенні проблеми ожир..

11.09.2018
0
3082
Трави від безсоння

Трави від безсоння

Безсоння не вимагає особливого уявлення, це досить распростанение недуга, який відчутно знижує якість життя будь-якої людини. З безсонням необхідно боротися усуненням причин, які її викликають: шум, духота, неприємні запахи, яскраве світло в приміщенні; незручна постіль; переїдання, вживання бадьорять напоїв; стрес і емоційні переживання; гормональні зміни; захворювання викликають..

15.09.2018
0
1725
Трави від тиску при гіпертонії

Трави від тиску при гіпертонії

Спосіб життя сучасної людини сприяє розвитку такої хвороби як гіпертонія навіть в молодості. У групі ризику знаходяться практично всі категорії населення. Причинами розвитку хвороби можуть стати: гострі і хронічні психоемоційні стреси; постійне розумове перенапруження; травми голови; вікова гормональна перебудова (клімактеричний період); зловживання сіллю. Однак за допомогою ..

16.09.2018
0
6092
Таволга вязолистна - природний аспірин

Таволга вязолистна - природний аспірин

Таволга - Комiрник Багаторічна трав'яниста рослина сімейства розоцвітих. В Україні зустрічається майже повсюдно, за винятком степових районів. Зростає по схилах балок, у річкових долинах, на сирих і заболочених лугах, в проймах річок, по берегах озер, в розріджені лісах, на галявинах. З лікувальною метою в народній медицині використовують всю рослину. Наземну частину заготовлюють в пе..

10.01.2019
0
2976