Натуральні фіто продукти Nature's Way виробництва США

Модель: 4-0171

1

268 грн. 298 грн.

Наявність: В наявності

Дикий ямс - це рослина, коріння і кореневище якого, як правило, використовують в препаратах для полі..

Модель: 4-0196

1

Наявність: Нет в наличии

Сертифікований Вітекс для жінок в капсулах Nature's Way ✅ Вітекс (Vitex agnus-castus), також відо..

-10%
Сік Алое Віра, 1 літр

Модель: 4-0172

1

501 грн. 556 грн.

Наявність: Ожидание 2-3 дня

Сік Алое Віра містить чисте алое. Сертифікований міжнародним науковим радою по алое, містить 99,5% о..

Натуральні фіто продукти Nature's Way виробництва США

Nature's Way - Американський виробник харчових добавок для здоров'я, популярний вже протягом 50 років на Заході. Спочатку розробка продукції здійснювалася на базі знань і рецептів індіанців про травах і рослинах.

У 1968 році Том Мердок зіткнувся з особистою трагедією - його дружина була важко хвора, але фармацевтичні препарати не давали позитивної динаміки в лікуванні. В її випадку офіційна медицина виявилася безсилою. У момент відчаю він вирішив вдатися до нетрадиційної медицини і було прийнято рішення спробувати вирішити проблему зі здоров'ям спираючись на споконвічно індіанські рецепти на основі трав. Використовуючи їх він зумів продовжити життя своїй дружині на 25 років, при цьому її здоров'я сильно покращав.

Однак, перебуваючи в оточенні людей, що зіткнулися з безпорадністю офіційної медицини в деяких випадках, він вважав своїм обов'язком поділитися цими знаннями і рецептами з тими, хто потребував них. Всього за рік він відкрив і дослідив 8 нових видів трав. І вже в 1969 році створив компанію з виробництва харчових добавок на основі трав - Nature's Way.


Зараз це потужне, сучасне підприємство, яке незважаючи на масштаби все також прихильна початковим принципам - натуральності і природній чистоті продукції. Тут поєдналися давні знання, сучасні знання та технології, щоб надати споживачам все найкраще для турботи про здоров'я.

Розроблені і запущені у виробництво:

  • десятки видів добавок;
  • вітамінні та мінеральні комплекси;
  • трави і трав'яні збори;
  • пробіотичні комплекси;
  • екстракти та концентрати трав;
  • продукти для очищення і детоксикації організму.

Серед них кожна людина знайде саме те, що допоможе поліпшити стан здоров'я в залежності від індивідуальних особливостей, віку і статі.


Компанія робить все можливе, щоб надати своїм покупцям продукція відмінної якості. І охоче надає їх для тестування різних сертифікаційним службам. Сертифікати NSP, GMP, IFANA, - тільки деякі з них.
Але, як і для інших виробників, найкраща оцінка роботи - це обсяги продажів і відгуки покупців. Їх кількість зростає буквально з кожним днем.