Новини Фіто

Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - це не тільки оформлене в зручну таблетку, капсулу або рідина рослинна сировина, що володіє цілющими властивостями, але і безпосередньо сухі трави і рослини, які застосовують з метою фітотерапії. Фітотерапія ж, в свою чергу, - це зцілення рослинами, що включає в себе профілактичний або терапевтичний підхід. ✅ Оскільки фітотерапія пройшла віковий шлях розвитку від примітивних..

09.09.2020
0
279
Антиоксиданти, або як "відсунути" старість

Антиоксиданти, або як "відсунути" старість

Антиоксиданти можуть допомогти нейтралізувати вільні радикали і зменшити потенційну шкоду, які вони можуть заподіяти клітинам (його також називають окислювальний або оксидативний стрес). ✅ Найкращий джерело антиоксидантів - їжа, особливо яскраво забарвлені фрукти, овочі та цільні злаки. Добре збалансована дієта з великою кількістю продуктів різних кольорів забезпечить достатню кількість антиокс..

02.09.2020
0
169
Фітопрепарати склад і опис

Фітопрепарати склад і опис

Фітопрепарат - засоби, одержувані виключно з рослинної сировини: трав, цілих рослин або їх екстрактів. В Україні, як і в усьому світі дозволено до використання велику кількість видів лікарської рослинної сировини в оздоровчих цілях. ✅ Лікарські рослини і препарати з них діють м'якше на організм, при їх застосуванні в організм людини надходить цілий комплекс споріднених йому біоло..

16.06.2019
0
301
Подарунок до покупки

Подарунок до покупки

Подарунок до покупки Скоро!!!   ..

04.12.2018
0
647
Акція "ТМ Мірра"

Акція "ТМ Мірра"

Шановні покупці! На період проведення карантину і до відновлення поставок продукції ТМ Мірра на товари, які ще є в наявності оголошена оптова ціна для всіх. ..

02.10.2018
1
1368
Сайт побутової хімії - Organics

Сайт побутової хімії - Organics

Ми представляємо в нашому магазині екологічні миючі засоби ТМ Органікс - єдиної компанії в Україні, яка виробляє якісну безпечну продукцію для прибирання будинку і прання. Складові компоненти високоякісних засобів поставляються з Євросоюзу і підтверджені сертифікатами якості Ecocert (Франція), BDIH (Німеччина), Bra Miljoval (Швеція), FDA GRAS (США). До складу всіх засобів включені культури пробіот..

02.08.2018
1
381
Інтернет магазин лікарських трав

Інтернет магазин лікарських трав

☛ Каталог лікарських трав і рослин ⇒ ✅ Корисні рослини, дикорослі і культурні, використовуються людиною в харчуванні і для лікування з найдавніших часів. Арсенал Зеленої аптеки надзвичайно багатий і різноманітний. Травники і народні цілителі давнини говорили: "На будь-яку хворобу зілля виростає". Століттями накопичувався досвід народів в лікуванні хвороб рослинними засобами, і кращі рецеп..

02.08.2018
1
1144
Даніка фарм

Даніка фарм

Історія становлення і розвитку ТОВ фірми Даніка фарм пройшла ряд етапів - від розробки унікальної технології вакуумно-конденсаційної сушки натуральних продуктів до створення найбільшого в Україні підприємства з комплексної переробки рослинної сировини. Харківська фірма «Даніка» - провідне підприємство України з виробництва фітопрепаратів з лікарських рослин, що представляє свою продукцію на ринку ..

02.08.2018
1
1610
Яка косметика офіційний - магазин

Яка косметика офіційний - магазин

Зараз стає дедалі більше інтерес до косметичних засобів, виготовленим з натуральної сировини, не містить консервантів, синтетичних барвників, жорстких ПАР, гормонів та ін. Косметичні засоби українського виробника ТМ ЯКА - натуральні, високої якості і привабливі за ціною користуються підвищеним попитом на ринку України. Міжнародною академією рейтингових технологій та соціології Золота фортуна за ре..

02.08.2018
1
536
Магазин оригінальної косметики - Мірра

Магазин оригінальної косметики - Мірра

Індекс натуральності косметичних засобів MIRRA. Термін «природний» або «натуральний» трактується зараз досить вільно: «Споживач має широкий діапазон очікуваних результатів і думок про те, що цей термін реально означає. Одні мають на увазі максимальну чистоту інгредієнтів, інші мають на увазі виключно їх природне походження, треті ж вважають: все, що ефективно і діє на благо, то і натурально ». ..

02.08.2018
1
540
Mirra сайт - Про продукцію

Mirra сайт - Про продукцію

Спеціалізація MIRRA MIRRA - провідний косметичний бренд, який отримав світове визнання за бездоганну якість, високу ефективність, безпеку і екологічність. Концепція - забезпечення ефективного догляду за шкірою для збереження краси і здоров'я, комплексне рішення естетичних проблем, корекція вікових змін. Продукція виробляється за запатентованим технологіям методом холодного емульгування на основ..

01.08.2018
1
819
MIRRA - Виробник косметики

MIRRA - Виробник косметики

Косметична компанія MIRRA була заснована 16 жовтня 1996 року. Засновники компанії поставили перед собою завдання налагодити випуск і поширення косметичної продукції, яка зайняла б гідне місце в ряду кращої вітчизняної та зарубіжної косметики. Вирішення цього завдання вимагає нових наукових ідей, організації сучасного виробництва і передової системи збуту продукції, а також наполегливої ​​праці баг..

01.08.2018
1
404
Каталог Мірра 2018

Каталог Мірра 2018

Каталог Мірра 2018 - Інтернет магазин фіто. Для покупців Інтернет магазину фіто, наданий каталог органічної косметики високої якості «MIRRA 2018». Тепер Ви можете ознайомитися з продукцією компанії, на сторінках нашого інтернет магазину. "Курс у.о. = 29 грн." ..

25.05.2018
0
439

Всі свіжі події в магазині Фіто можна прочитати в розділі Новини нашого офіційного сайту.
Життя в нашому магазині кипить щодня. Кожен день нам приносить інформацію про нові еко-продуктах, які випускають вітчизняні і зарубіжні виробники. Ми завжди тримаємо руку на пульсі і відстежуємо результати роботи наших партнерів - виробників натуральних, безпечних і недорогих продуктів для здоров'я. Ми намагаємося оперативно отримувати новинки, вивчати їх, робити відое-огляди і розміщувати на нашому сайті. Натуральна косметика, безпечна побутова хімія і природні засоби оздоровлення - це наш коник і ми постійно розширюємо асортимент.
Крім того, нам завжди приємно порадувати вас, наші дорогі покупці, великим спектром акцій і знижок. Політика нашої роботи спрямована на те, щоб зробити вашу улюблену продукцію доступною в будь-який час року. У розділі новин можна відстежувати актуальні знижки та акції, це допоможе відчутно заощадити вам при покупці.
Для тих, хто любить детально вивчити продукцію та принципи її ефективності ми публікуємо статті, про вихід яких також можна дізнатися в розділі новин.
Також тут можна дізнатися про зміни в роботі магазину у святкові дні, про товари з уцінкою, про зміни умов доставки і роботи з оптовими покупцями.