Даніка фарм

 • Даніка фарм

Історія становлення і розвитку ТОВ фірми Даніка фарм пройшла ряд етапів - від розробки унікальної технології вакуумно-конденсаційної сушки натуральних продуктів до створення найбільшого в Україні підприємства з комплексної переробки рослинної сировини. Харківська фірма «Даніка» - провідне підприємство України з виробництва фітопрепаратів з лікарських рослин, що представляє свою продукцію на ринку України більше 15 років.

Роком свого народження ТОВ фірма Данікафарм вважає 1987-й, коли автор нових технологій В.І. Лапідус зі своїм колективом розробив якісно новий спосіб вакуумно-конденсаційної сушки овочів з виділенням екстрагуються рідини для використання їх у харчовій промисловості.

Ця розробка послужила початком для вивчення якісного складу біологічно активної рідини - БАЖ, як відтепер її стали називати, і можливості її впливу на різні функції і системи живого організму.

Застосування БАРів в різних клініках показувало хорошу результативність при лікуванні багатьох захворювань, а також для відновлення організму в реабілітаційний період.

Суху речовину, яке залишалося після екстрагування міжклітинної та внутрішньоклітинної рідини рослин, також вигідно відрізнялося як від рослинних продуктів, отриманих іншими методами.
Щадний механічний і термічний режим дозволяв зберегти до 95% активних біологічних речовин, включаючи швидко руйнуються термолабільние, що обумовлювало високу ефективність фітопрепаратів при практичному застосуванні.

Потім були роки пошуку і вдосконалення самого процесу, більш поглиблені лабораторні та клінічні дослідження, що проводяться в провідних науково-дослідних установах країни.

І тільки через 10 років, переконавшись в можливості і необхідності широкого застосування, фітопрепарати фірми Даніка під торговою маркою Данікафарм і Біола стали випускатися в виробничих масштабах і знайшли свого споживача.


Незважаючи на безліч фармпрепаратів, які використовують в сучасній медицині, інтерес до лікування засобами народної медицини за останні десятиліття значно зріс. При найменшому нездужанні ми більш охоче вдаємося до використання перевірених часом рецептів фруктових та трав'яних чаїв, настоїв і відварів цілющих трав, ніж до синтетичних препаратів. Людина - дитя Природи, розвивався в тісній взаємодії з рослинами, і не дивно, що саме рослини стали першою «аптекою» людини. Лікарські трави тисячоліттями надійно служили людям, допомагали загоювати рани, знімали запалення, відновлювали і зміцнювали здоров'я.

У процесі тривалого пізнання і пристосування до навколишнього середовища людина придбала досвід лікування багатьох захворювань. Століттями накопичувався досвід народів в лікуванні хвороб рослинними засобами, а кращі з них закріплювалися і передавалися з покоління в покоління.

Вивчення досвіду народної медицини, аналіз дії лікарських рослин дають можливість, при сучасному розвитку фармакології і новітньої лабораторної техніки, виявляти нові, раніше невідомі лікувальні компоненти і включати їх в арсенал препаратів сучасної медичної практики.

Наприклад, горицвіт і конвалія, введені в практику С.П.Боткін і Ф.І. Іноземцева, спочатку використовувалися в народній медицині. Медичне застосування ехінацеї запозичене у північноамериканських індіанців (науково підтверджено в 1950 г.), які використовували корінь і листя цієї рослини для загоєння усіляких ран.

Лікувальні трави.

Народна медицина - це багатовіковий досвід народів, тисячолітні знання людства про рослини, мінералах і природні фактори. Ці знання накопичені нашими предками методом проб і помилок за величезний проміжок часу.

Народні рецепти - найкращий помічник при хронічних захворюваннях і для зміцнення організму. Використовуючи досвід народної медицини можна попередити розвиток хвороби і перехід її в хронічну форму, звести нанівець або зменшити поява загострень або ускладнень.

Лікарськими називають види рослин (і грибів), що мають визнане лікувальну дію для різних хвороб або використовуються для виготовлення лікарських препаратів і фітосборов.
У медичній практиці України з урахуванням гомеопатії та фітотерапії застосовується понад 230 видів лікарських рослин.

За властивостями лікарські рослини можна розділити на різні групи, наприклад:

 • вітамінні - шипшина, малина, суниця,
 • серцеві - адоніс, конвалія, наперстянка,
 • заспокійливі і знеболюючі - валеріана, собача кропива, меліса,
 • кровоспинні - деревій, кропива, подорожник,
 • проносні - крушина, рицина, сенна,
 • відхаркувальні - алтей, мати-й-мачуха, аніс, хрін,
 • сечогінні - журавлина, брусниця, спориш,
 • жовчогінні - безсмертник, кульбаба, лопух,
 • протиглистні - часник, полин, пижмо,
 • шлункові - ромашка, м'ята, аїр.

Лікарські рослини вільно продаються в аптеці, багато збирають трави і ягоди самостійно. У домашніх умовах з лікарських трав зазвичай готують настої (трав'яні чаї), відвари і настоянки, іноді роблять мазі. Але слід пам'ятати, що збір сировини, приготування фітопрепаратів і використання рослин в лікувальних цілях вимагає великого досвіду і спеціальних знань.

Щоб знайти необхідний саме Вам цілющий збір або лікарська рослина, можна скористатися спеціальною літературою, травниками або збірками рецептів народної медицини. Однак більш надійно скористатися знаннями і досвідом лікаря-фітотерапевта, який підбере фітопрепарат індивідуально, враховуючи Ваш стан здоров'я та характер захворювання.

Більше 10-ти років науково-виробничий цент ДАНІКА переробляє лікарські рослини і виробляє трав'яні чаї, трав'яні таблетки і рідкі форми (БАЖі) для підтримки здоров'я населення нашої країни. Фітопрепарати під торговою маркою Biola і Danikafarm користуються великим попитом у жителів нашого міста і всієї України. Цілющі рослини, як і раніше допомагають забезпечити організм вітамінами і рослинними волокнами, відновлюють імунітет, знімають стрес і покращують сон, допомагають зберігати високу працездатність, попереджають захворювання і допомагають в лікуванні різних недуг.


Правила застосування лікарських рослин та фітопрепаратів ТМ Danikafarm

Натуральні фітопрепарати і фітокомплекси ДАНІКАФАРМ застосовують слідуючи загальним правилам фітотерапії у використанні лікарських рослин. Будучи природними продуктами, трави надають на організм більш фізіологічне вплив, їх можна застосовувати протягом тривалого часу. Досвід лікування травами показує, що лікарські рослини краще використовувати комплексно. Поєднання цілющих властивостей рослин дозволяє надати найбільш ефективний вплив на організм. Фітопрепарати ТМ "Danikafarm" застосовують в різних лікувально-оздоровчих програмах:

 • ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ шляхом поліпшення структури харчування, поповнення раціону природними рослинними вітамінами і мінералами, цінними поліненасиченими жирними кислотами рослинних масел, клітковиною і пектинами, биофлавоноидами і іншими цінними мікронутрієнтів.
 • В ПЕРВИННОЇ ПРОФІЛАКТИКИ для попередження захворювань в період розвитку сезонних вірусних інфекцій, при житті в екологічно забруднених регіонах і в зонах з підвищеним радіаційним фоном, для профілактики серцево - судинних захворювань, для підвищення адаптаційних можливостей організму і зміцнення імунітету.
 • В ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОГРАМАХ додаткове використання фітопрепаратів спільно з синтетичними ліками при лікуванні в активний період захворювання (фітопрепарати підбирає лікар), для підтримки печінки і нирок, для виведення токсинів, для насичення організму вітамінами.
 • У ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ХВОРОБИ для нормалізації функцій органів і систем, пошкоджених внаслідок хвороби, для відновлення сил і тонусу організму, поліпшення загального самопочуття.
 • У ВТОРИННІЙ ПРОФІЛАКТИКИ для забезпечення нормальної роботи органу або системи, для поліпшення адаптації організму, для попередження загострень хронічних захворювань і гальмування подальшого розвитку патології.

Дози прийому фітопрепаратів для різних вікових груп рекомендуються наступні:

 • БАЖ

* Діти з 14 років і дорослі по 15 крапель на 200 мл води 3 рази на день до їди
* Діти з 11 до 14 років по 7 крапель на 200 мл води 3 рази на день до їди
* Діти з 6 до 10 років по 7 крапель на 100 мл води 3 рази на день до їди
* Діти з 1 року до 5 років по 3 краплі на 50 мл води 3 рази на день до їди

 • ТРАВ'ЯНІ ТАБЛЕТКИ

* Діти з 14 років і дорослі по 2 таблетки 3 рази на день до їди
* Діти з 11 до 14 років по 1 таблетці 3 рази на день до їди
* Діти з 6 до 10 років по 1 таблетці 2 рази на день до їди
* Діти з 1 року до 5 років по 0,5 таблетки 2 рази на день до їди

Загальнозміцнюючий або профілактичний курс фітотерапії проводять протягом 14-30 днів.

Відновлювальний курс після перенесеного захворювання може тривати 30-45 днів.
При хронічних захворюваннях лікарські рослини і фітокомплекси застосовують протягом 2 - 4 місяців і більше, використовуючи лікарські рослини з односпрямованим дією циклами по 2 - 4 тижні.

Експериментальні та клінічні дослідження показали, що біологічно Активна Рідина рослин (БАЖ) і сухі форми (трав'яні таблетки) одного і того ж рослини однакові за лікувальними властивостями, проте позитивний ефект від застосування БАЖ досягається пізніше, але дає більш стабільний результат, тому в бажано використовувати і рідкі і таблетовані форми лікарських рослин.

02.08.2018 18:32:31
1
1007

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!