Фітопрепарати - Що це і де купити?

  • Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - це не тільки оформлене в зручну таблетку, капсулу або рідина рослинна сировина, що володіє цілющими властивостями, але і безпосередньо сухі трави і рослини, які застосовують з метою фітотерапії. Фітотерапія ж, в свою чергу, - це зцілення рослинами, що включає в себе профілактичний або терапевтичний підхід.

✅ Оскільки фітотерапія пройшла віковий шлях розвитку від примітивних емпіричних спостережень до розкриття таємниць хімічного складу рослин сучасною наукою, вона є більш дослідженою і безпечною, має меншу кількість протипоказань ніж фармакологічний підхід. Іншими словами, фітопрепарати є більш дружніми для людського організму.
✅ Існують великі довідники по фітотерапії (травники) в яких докладно описано які трави і рослини застосовувати при різних хворобливих станах.
✅ А для більшої зручності існують готові фітопрепарати з анотаціями, готові для моментального використання. Так застосування фітопрепаратів здатне усунути такі стани, як аритмія, погана пам'ять, псоріаз, безсоння, імпотенція і багато іншого.    

Фітопрепарати можна умовно розділити на кілька категорій, кожна з яких благотворно впливає на здоров'я як окремих органів, так і цілих систем життєдіяльності тіла людини:

✅ Щоб не блукати на просторах інтернету в пошуках потрібного фітопрепарату можна оформити замовлення в магазині Фіто, де величезний вибір фітозасобів від різних виробників для самих різних оздоровчих цілей. Адже у нас не тільки широкий асортимент, але і низькі ціни і швидкий сервіс. З магазином Фіто робити покупки просто і швидко!

09.09.2020 18:40:06
0
418

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Фітокомплекси від запорів

Фітокомплекси від запорів

Рекомендовані вітамінні фітокомплекси допоможуть відновити функції кишечника при схильності до хронічних запорів. Хронічні закрепи негативно позначаються на всьому організмі: викликають самоотруєння організму не виведено відходами життєдіяльності, погіршують зовнішній вигляд шкіри і сприяють появі висипань, негативно впливають на імунітет. У числі причин, що викликають запори, можна назвати спожив..

25.07.2018
1
510
Препарати від застуди

Препарати від застуди

Перші симптоми застуди дають нам зрозуміти, що всі намічені справи і складені плани доведеться відкласти на деякий час, чого, звичайно, не хотілося б. Часто ми сподіваємося, що нежить і легке нездужання організм зможе побороти самотужки, але як жорстоко розчаровуємося, коли до цього маленького простудного набору досить скоро додаються температура і кашель. Всі ознаки ГРЗ на обличчя! Як же бути, ко..

31.07.2018
1
657
Препарати в аптеках з бджолопродуктів

Препарати в аптеках з бджолопродуктів

Одними з найбільш ефективних біостимуляторів з величезним спектром різних оздоровчих властивостей є продукти бджільництва. Якщо необхідно в короткі терміни відновиться, набратися сил, зміцнити імунітет, то продукти, які виробляє бджола своєю життєдіяльністю, допоможуть досягти цих цілей. Мед - енергетик в чистому вигляді миттєво підвищує продуктивність і витривалість організму; знижує в..

05.10.2018
0
369
Фітопрепарати склад і опис

Фітопрепарати склад і опис

Фітопрепарат - засоби, одержувані виключно з рослинної сировини: трав, цілих рослин або їх екстрактів. В Україні, як і в усьому світі дозволено до використання велику кількість видів лікарської рослинної сировини в оздоровчих цілях. ✅ Лікарські рослини і препарати з них діють м'якше на організм, при їх застосуванні в організм людини надходить цілий комплекс споріднених йому біоло..

16.06.2019
0
311