Інтернет магазин лікарських трав

  • Інтернет магазин лікарських трав

Корисні рослини, дикорослі і культурні, використовуються людиною в харчуванні і для лікування з найдавніших часів. Арсенал Зеленої аптеки надзвичайно багатий і різноманітний. Травники і народні цілителі давнини говорили: "На будь-яку хворобу зілля виростає". Століттями накопичувався досвід народів в лікуванні хвороб рослинними засобами, і кращі рецепти фітосборов передавалися з покоління в покоління. Цивілізація, забезпечивши виживання людини, незалежність від умов навколишнього середовища і комфортні побутові умови, принесла гіподинамію і ослаблення кістково-м'язової системи, зміна раціону харчування, інформаційне та емоційне перенапруження, погіршення екології і радіаційне забруднення. Зросла кількість серцево-судинних і нервових захворювань, поширені ожиріння і алергія, знижені адаптаційні можливості людини, ослаблений імунітет.

Успіхи хімії збагатили медицину потужними терапевтичними засобами і на деякий час послабили інтерес лікарів і населення до лікарських рослин. Однак застосування синтетичних ліків не стало панацеєю. Вони мають безліч побічних ефектів, нерідко породжують лікарську залежність, непереносимість і алергічні реакції, особливо при тривалому застосуванні.

Фітотерапія - "лікування рослинами" - це природний, м'який і природний спосіб оздоровлення організму, попередження і лікування захворювань, можливість відновити здоров'я після перенесеного захворювання, полегшення стану та збільшення періоду ремісії при хронічних хворобах.

Перевага лікарських рослин в тому, що вони діють на організм людини фізіологічно і комплексно, мають широкий спектр дії, добре переносяться і можуть застосовуватися курсами протягом тривалого часу. При цьому дія рослин найефективніше і фізіологічні при повному збереженні в рослинному засобі або фітопрепаратів природного поєднання діючих речовин.

Найефективніший спосіб збереження здоров'я - це підтримка імунітету та профілактика захворювань, забезпечення організму необхідними вітамінами і мінералами, і рослинні препарати і фітокомплекси займають тут пріоритетні позиції.

Фітопрепарати ТМ "Danikafarm", поєднують в собі накопичений століттями досвід народної медицини, традиції цілителів і травників України, і досягнення сучасної науки і технології по найбільш щадить переробці рослинної сировини для максимального збереження цілющих властивостей рослин в повному обсязі.

Цілющі трави, трав'яні збори і фітокомплекси "Danikafarm" вже багато років з успіхом використовуються в лікуванні і оздоровленні. Лікарські рослини допомагають зберегти здоров'я і скорегувати раціон, відновлюють імунітет, очищають організм від токсинів і радіонуклідів, оздоровлюють людей, що входять до групи ризику (при зайвій вазі, у курців, при срессах, депресії, судинних порушеннях і т.д.), збільшують період ремісії і загальний стан при хронічних захворюваннях.

Широкий асортимент цілющих і вітамінних рослин, лікарських трав і рослин-адаптогенів в фітокомплекси Даніка дозволяє застосовувати їх в різних лікувально-оздоровчих напрямках.

  • ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ - шляхом поліпшення структури харчування, поповнення раціону природними рослинними вітамінами і мінералами, цінними поліненасиченими жирними кислотами рослинних масел, клітковиною і пектинами, биофлавоноидами і іншими цінними мікронутрієнтів.
  • ДЛЯ ПЕРВИННОЇ ПРОФІЛАКТИКИ - для попередження розвитку захворювань, підвищення адаптаційних можливостей організму і зміцнення імунітету.
  • В ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОГРАМАХ - додаткове використання фітопрепаратів спільно з синтетичними ліками при лікуванні в активний період захворювання (фітопрепарати підбирає лікар).
  • У ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ХВОРОБИ - для нормалізації функцій органів і систем, пошкоджених внаслідок хвороби, відновлення сил і тонусу організму, поліпшення загального самопочуття.
  • ДЛЯ ВТОРИННОЇ ПРОФІЛАКТИКИ - при використанні фітопрепаратів для попередження загострень хронічних захворювань і гальмування подальшого розвитку патології.

При цьому в фітотерапії є можливість індивідуального підбору лікарських трав і трав'яних зборів, а також використання декількох фітопрепаратів в одному курсі для найбільш ефективного впливу на організм. Зазвичай загальнозміцнюючий або профілактичний курс проводять протягом 14 - 30 днів. При хронічних захворюваннях фітотерапію застосовують протягом 2 - 4 місяців і більше, при цьому важлива можливість почергового використання лікарських рослин з односпрямованим дією циклами по 2 - 4 тижні.

02.08.2018 21:20:38
1
608

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Верба від опіків: властивості і застосування

Верба від опіків: властивості і застосування

Дерево родини вербових. В Україні широко поширене в дикорослому вигляді по берегах, долинах річок, в сирих лісах. Культивується як декоративна рослина. Іва біла ідентична за своїми лікарським властивостям вербі прутьевідний, вербі червоною. З лікувальною метою в народній медицині використовують кору з молодих гілок, листя і сережки. Сировина заготовляють в період сокоруху. Сушать на..

31.05.2019
0
1287
Медунка лікарська від кашлю

Медунка лікарська від кашлю

Медунка - багаторічна трав'яниста рослина сімейства бурачникових. В Україні росте в лісовій її частини, в основному в північній і західній, серед чагарників, заростей, на галявинах, у лісових доріг, на вирубках, в Криму - в передгірській частині. З лікувальною метою використовують всю рослину. Стебла зрізають в період цвітіння (травень - червень), коріння викопують восени або ранньою вес..

10.06.2019
0
256