Магазин оригінальної косметики - Мірра

 • Магазин оригінальної косметики - Мірра

Індекс натуральності косметичних засобів MIRRA.

Термін «природний» або «натуральний» трактується зараз досить вільно: «Споживач має широкий діапазон очікуваних результатів і думок про те, що цей термін реально означає. Одні мають на увазі максимальну чистоту інгредієнтів, інші мають на увазі виключно їх природне походження, треті ж вважають: все, що ефективно і діє на благо, то і натурально ». (SOFW-Journal 6/2002, p.5).

Не всяка методика розрахунку індексу (або критерію) натуральності (в Інтернеті зустрічається ще некоректний термін «рейтинг натуральності») правдиво відображає реальний рівень «природності» косметичного засобу.

Найбільш проста і доступна методика запропонована в 2002 р російським вченим зі світовим ім'ям, відомим фахівцем в області колоїдної хімії, редактором довідника-монографії «Поверхнево-активні речовини та композиції» доктором хімічних наук М.Ю.Плетневим.

Його принцип розрахунку опублікований в найвідомішому журналі по косметичної хімії SOFW-Journal, № 6/2002, стр.4-13, розділ «Хто Ви, доктор Нейчурал?».

За даною методикою ступінь натуральності косметичного засобу легко розраховується, виходячи зі складу і процентного вмісту компонентів.

 • Цитата без скорочень:

«Градація« натуральності »залежить від глибини хімічного модифікування вихідної сировини. Кількісною оцінкою натуральності косметичних масел, емолентов, ПАР та інших інгредієнтів може служити среднемассовая частка їх молекули, отримана на основі натуральної сировини. Наприклад, аніонне ПАР - лауроілсаркозінат натрію - має всі підстави називатися 100% натуральним, так як отримано на основі лауриновой фракції природних жирних кислот і не менше природного амінокислоти - N-метілгліціна (саркозина). Те ж відноситься до аціллактілатам, неіоногенні сорбітанацілатам і багатьом іншим амфіфілів, отриманим з жирних кислот, амінокислот, білкових гідролізатів, вуглеводів або гліцерину ».
Взявши за основу запропонований д.х.н. М.Ю.Плетневим принцип розрахунку «природності» інгредієнта по среднемассовой частці його молекули, отриманої на основі натуральної сировини, розраховані індекси натуральності (ІН) кількох десятків засобів MIRRA.

1. Розрахункові значення Індекс натуральності емульсійних комплексів:

 • Емульсійний комплекс №1 - 98,324%
 • Емульсійний комплекс №2 - 98,757%
 • Емульсійний комплекс №3 - 98,434%
 • Емульсійний комплекс №4 - 98,323%

2. Тепер, розрахувавши Індекс натуральності емульсійних комплексів, легко отримати ІН косметичних засобів, вироблених на їх основі:

 • Бальзам БІФІРОН - 99,080%
 • Бальзам з гіалуроновою кислотою - 98,974%
 • Бальзам РЕВЕНТОН - 98,726%
 • Бальзам МІРРАЛГІН - 98,327%
 • УМА-БАЛЬЗАМ - 98,125%

3. Індекс натуральності деяких гелів і крем-гелів:

 • Крем дитячий - 99,332%
 • Гель після гоління з екстрактом мідій - 99,010%
 • Гелева паста-аплікатор - 99,009%
 • Крем-гель ЧАРІВНИЙ - 98,304%
 • Гель-бальзам репаруючу - 98,149%

4. Є в асортименті MIRRA і кошти з 100% -ним індексом натуральності: Масляна композиція для шкіри повік,
Аромакомпозіціі для жінок,

 • Бальзам для вій,
 • Масло з ліфтинг-ефектом.

Представлені цифри цілком переконливо доводять високу ступінь натуральності косметики MIRRA.
Звичайно, «ідеал» - 100% -ву натуральність всього асортименту - досягти практично неможливо, але на то він і «ідеал», щоб до нього прагнути! Робота з модернізації наших рецептур триває.

Клітинна косметика MIRRA.

Засоби клітинної косметики по праву вважаються косметичними препаратами останнього покоління завдяки омолоджуючий ефект і унікальному механізму дії. Отримання інгредієнтів для виробництва клітинної косметики вимагає ексклюзивного обладнання, глибоких знань молекулярної біології та біохімії, величезного досвіду і специфічних технологій. Принципова відмінність клітинної косметики від інших ліній полягає в загальному підході до вирішення проблеми старіючої шкіри.

Головний принцип дії таких засобів - корекція пошкоджень та вікових змін шкіри через власні реакції відновлення. Таким чином, клітинна косметика повинна впливати на основні механізми пошкодження клітини через посилення її власних захисних сил з використанням регуляторних молекул. Сучасне трактування терміна «клітинна косметика» дозволяє розглядати цю косметику, як продукцію, що містить клітини, клітинні екстракти органів або тканин, що знаходяться в стадії високої швидкості диференціювання. Це можуть бути клітини або екстракти ембріонів тварин, молочко, ікра, плацента, біологічні рідини, а також одержані біотехнологічними або іншими з використанням мікроорганізмів інгредієнти.

Основні діючі речовини таких інгредієнтів - фактори росту і розвитку клітин, цитокіни, ферменти, медіатори, ейкозаноїди, нейромедіатори і нейромодулятора. Вони у великих кількостях містяться в молодих клітинах, а в пошкоджених і старіючих змінюється їх кількість і спектр.
Багато засобів MIRRA з повним правом належать до категорії «клітинної косметики»:

1. Косметика з ікрою і її окремими фракціями.

Клітинна косметика на основі ембріональних клітин живих організмів має великі перспективи розвитку косметології в області омолодження шкіри. При створенні косметичної продукції вченими був зроблений висновок про ефективність і доцільність використання ембріональних клітин риб (молочко і ікра).
УМА-БАЛЬЗАМ і очної КОНТУР-БАНДАЖ (Масляна композиція для шкіри повік з концентратом ікри лососевих риб) - це одні з перших продуктів MIRRA.
Наше авторське право захищене патентом «Косметичні засоби на основі чорної і червоної ікри».

Для виробництва емульсійних форм продукції чорна і червона ікра використовується в формі гомогената - мікроізмельченний однорідної маси, одержуваної безпосередньо на нашому виробництві за ексклюзивною технологією без термічної (температурної) обробки.

Для складних у виробництві засобів ми використовуємо або окремі концентровані фракції ікри, або їх суміші в певній пропорції.

Поділ ікри на фракції - дуже складний процес багаторазового сверхкритической (при кімнатній температурі, але дуже високому тиску) екстракції ікри зрідженим вуглекислим газом.

До «ікорним» інгредієнтів необхідно зарахувати і ДНК (дезоксирибонуклеїнової кислоти), що отримується з молочка лососевих риб.

Зміст активних інгредієнтів в косметичних засобах MIRRA:

 • Гомогенат ікри осетрових риб:
 • УМА-БАЛЬЗАМ з ікрою осетрових риб.
 • Гомогенат ікри лососевих риб:
 • Крем-маска з ікрою лососевих риб.
 • Концентрована ліпідна фракція ікри лососевих риб:
 • Масляна композиція для шкіри повік,
 • Масажне мало з ліфтинг ефектом.
 • Концентровані фракції (білкова, ліпідна і загальна) ікри і осетрових, і лососевих риб:

Засоби ЗОЛОТИЙ ЛІНІЇ,

Крем-гель ЧАРІВНИЙ,
Засоби лінії ELEGANCE by Pierre Cardin - Актив-бальзам ANTI-AGE, Актив-бальзам ДЛЯ КОНТУРУ ОКО, Актив-бальзам ПІСЛЯ ГОЛІННЯ.

ДНК з молок лососевих риб:

 • Фітобальзам з антиоксидантною комплексом,
 • Крем зволожуючий для сухої шкіри (колишній ГІДРООЛЬ МАСЛЯНИЙ),
 • Бальзам зволожуючий для сухої шкіри (колишній саргассума),

Засоби ЗОЛОТИЙ ЛІНІЇ - ИНТЕНСИВ БАЛЬЗАМ, Гель ДЛЯ ВЕК, Крем флюїди ДЕННИЙ,

 • Гель-крем експрес-зволоження з екстрактом листя і бруньок берези.
 • Ікорний золь осетрових риб:
 • Сироватка зволожуюча з ікорним золем осетрових риб,
 • Лосьйон відновлює з ікорним золем осетрових риб.

2. Косметика з інгредієнтами, отриманими за допомогою мікробіологічного або біохімічного (ферментативного) синтезу.
У групі клітинної косметики виявляються:

 • БАЛЬЗАМ БІФІРОН з фільтратом культури біфідобактерій,
 • КРЕМ-МАСКА З гіалуронової КИСЛОТОЮ (Бальзам зволожуючий з гіалуронової кислотою) отриманої мікробіологічними способом, кошти з вітаміном C, тому що при виробництві аскорбінової кислоти D-сорбіт в L-сорбозу окислюється ферментами бактерій Acetobacter, препарати, отримані методом калусних культивування (культури тканин) - культури біомаси рослин на штучних поживних середовищах (Шиконин з воробейника, дельтостім з Діоскора, екстракт женьшеню).

Клітинна косметика є одним з розділів космецевтіки, і покликана надавати більш глибоке дію на біохімічні процеси в шкірі, ніж традиційні стимулюючі і омолоджуючі препарати.

Космецевтики займають проміжне положення між традиційною косметикою та лікарськими засобами для зовнішнього застосування.

Термін "космецевтика" (від "косметика" і "фармацевтика") з'явився близько тридцяти років тому. Американський дерматолог Альберт Клигман запропонував виділити в окрему групу косметичні продукти, що містять біологічно активні речовини, що діють як в поверхневих, так і в глибоких шарах шкіри, і які надають на неї спрямоване оздоровчий (лікувально-профілактичне) дію.

Сьогодні на косметичному ринку існує безліч засобів, які виробники називають клітинними. Фірми розуміють під терміном "клітинна" або використання в вироблених засобах біологічно активних речовин т.зв. ембріонального походження, або клітинний рівень впливу косметичного засобу. Візьмемо, наприклад, стовбурові клітини, про які так багато зараз говорять. Багато з того, що опубліковано в пресі, некоректно відображає суть питання. Бліц-опитування косметологів показав, що такі популярні словосполучення, як «стовбурові клітини», «ембріональні клітини», «плацентарна витяжка», «клітинні екстракти» для багатьох означає одне й те саме.

Морепродукти в косметиці MIRRA.

Океан займає більше 70% поверхні Земної кулі. У ньому мешкають половина всіх тварин і половина рослин Землі. Морська вода - це колиска життя, вічне джерело краси і здоров'я. У морській воді є все необхідне для розвитку життя, вона схожа за складом з плазмою крові людини (дуже близькі рН, електролітний склад, співвідношення ряду елементів). Всі морські організми здатні накопичувати мінеральні речовини в собі, і переробляти їх в легко засвоювані органічні сполуки. Цілющими, воістину чарівними, властивостями володіють біологічно активні речовини, витягнуті з продуктів моря, тому морепродукти знайшли широке застосування в косметології.

У морепродуктах міститься багатющий набір біологічно активних речовин різнобічної спрямованості:

 • білки, вуглеводи і жири,
 • макро-, мікро- і ультрамікроелементи,
 • полісахариди, високоактивні ферменти, вітаміни,
 • незамінні амінокислоти, поліненасичені есенціальні жирні кислоти,
 • інші біологічно активні речовини.

Біологічно активні речовини, одержувані з продуктів моря, виділяються в окрему велику групу косметичних компонентів, оскільки володіють особливим підтвердженим позитивним ефектом:

 • нормалізують обмін речовин,
 • сприяють кращому харчуванню та одночасної детоксикації шкіри,
 • покращують кровообіг,
 • стимулюють процеси відновлення клітин,
 • активно зволожують шкіру,
 • уповільнюють процеси старіння,
 • підвищують еластичність шкіри.

На цілющих оздоровлюючих, омолоджуючих і антицелюлітних властивості водоростей, морської води та інших продуктів морського походження заснована таласотерапія і СПА-процедури з використанням продуктів моря, які є одним із перших місць серед методів лікування і оздоровлення на світових курортах.

У косметиці MIRRA морепродукти і витягнуті з них біологічно активні речовини використовуються в наступних косметичних засобах:

 • водорості (ламінарія, фукус, спіруліна) і екстракти з них - Бальзам зволожуючий з дарами моря, Маска водорослевая, Маска пластифицирующая омолоджує кріогенна з спіруліна, Маска з ламінарією і спіруліна, Маска Гідратантная, Лосьйон-тонік для сухої шкіри, Сироватка МОРЕ, SPA- комплекс Антицелюлітний, Шампунь для тонких і фарбованого волосся, Маска для стимуляції і росту волосся, а також біокомплекс ЙОД;
 • полісахариди морського походження (альгінат, хітозан і карагенан) - Бальзам зволожуючий з дарами моря, все Маски пластифікуючі, а також біокомплекс ЦИНК;
 • ікра і молочко лососевих риб - Крем-гель Чарівний, Крем-маска з ікрою лососевих риб, Масляна композиція для шкіри повік, Золота лінія, Лінія П'єр Карден, Масло з ліфтинг-ефектом, Сироватка Море;
 • ікра, молочко і ікорний золь осетрових риб - Ума-бальзам, Крем-маска Ума, Золота лінія, Лінія П'єр Карден, Сироватка зволожуюча з ікорним золем, Лосьйон відновлює з ікорним золем;
 • гідролізат мідій - Бальзам зволожуючий з дарами моря, Маска водорослевая, Гель після гоління, Сироватка МОРЕ;
 • морська сіль - SPA-комплекс Антицелюлітний, Маска пластифицирующая омолоджує з солями Мертвого моря, Лосьйон Аква-спрей, лосьйон тонізуючий для жирної шкіри, Гель для душа Зелений шум, Гель для душа Лінія П'єр Карден, Шампунь для сухих і пошкоджених волосся. Бурі водорості ламінарія (Laminaria sacharina - морська капуста) і фукус (Fucus vesiculosus -фукус пухирчастий) мають жовтувато-бурого забарвлення, зумовлену наявністю хлорофілу, каротиноїдів і коричневого пігменту фукоксантину, тому і отримали назву бурих.

Бурі водорості в значній кількості містять мікроелементи (йод, калій, бром, цинк, марганець, мідь, срібло та ін.), Ненасичені жирні кислоти, рослинні стерини, водорозчинні білки і вітаміни, амінокислоти, полісахариди, рослинні волокна.

Бурі водорості і їх екстракти володіють прекрасними зволожуючими, антиоксидантні і антибактеріальними властивостями. Вони активізують внутрішньоклітинні процеси, завдяки чому відбувається насичення клітин киснем, виводяться токсини і важкі метали, поліпшується регенерація.

Спіруліна (Spirulina platensis) - субтропічна мікроскопічна синьо-зелена водорість, яка збереглася без змін понад 3-х мільйонів років. Це справжнє живе викопне.

Спіруліна містить в своєму складі протеїни, ліпіди з ненасиченими жирними кислотами (лінолева, гамма-ліноленова), амінокислоти (лейцин, лізин, метіонін, аргенін, тирозин і ін.), Вітаміни А, Е, В1, В2, В6, В12, РР , мінеральні солі калію, натрію, магнію, заліза, цинку, марганцю, фосфору; полісахариди, хлорофіл. За вмістом вітаміну В12 і бета-каротину спіруліна перевершує будь-яка рослина на нашій планеті.

Спіруліна містить рідкісне поєднання фикоцианин - антиоксидант, стимулятор обміну речовин, одне з найбільш ефективних засобів боротьби з онкологічними захворюваннями.

Завдяки унікальному збалансованому складу, спіруліна володіє адаптогенною, антиоксидантну і живильну дію, здатна зміцнювати імунітет, виводити з організму токсини і важкі метали.

Хтозна є природний полісахарид, одержуваний шляхом переробки хітину панцирів крабів. Хтозна сприяє утриманню вологи і захищає шкіру від несприятливих впливів. Властивості хітозану найбільш активно вивчалися в Японії. Встановлено його антикоагулянтная, антітромбогенная, імуномодулююча, бактерицидна і протипухлинна активність.

Альгінат натрію - полісахарид, похідне альгінової кислоти, одержуваної з бурих водоростей. Добре відома здатність похідних альгінової кислоти виводити радіонукліди стронцію і цезію з організму тварин і людини і сповільнювати зростання злоякісних пухлин.

Каррагенан - полісахарид, екстрагуються з червоних морських водоростей - каррагенану (ірландського моху). Має здатність знижувати алергічні реакції і сповільнювати зростання злоякісних пухлин.

Ікра лососевих і осетрових риб є найціннішим і унікальним інгредієнтом в косметології. Вона містить все необхідне для розвитку і підтримки життя: ліпіди (омега-3 і омега-6 поліненасичені жирні кислоти, лецитин, холестерин), вітаміни A, D, Е і групи В, амінокислоти, легкозасвоювані білки, цукру, ростостимулюючі речовини, мікроелементи.

Біоактивні речовини ікри мають зволожуючі і регенеруючі властивості, надають омолоджуючу дію, активізують процеси утворення власного колагену і еластину, підвищують еластичність шкіри. Все це попереджає поява зморшок і сприяє розгладженню рельєфу шкіри. Компоненти, що входять до складу ікри, дають шкірі додаткову енергію, підвищують її опірність до багатьох стресових факторів: перепадів температур, ксенобіотиків, продуктам куріння і ін.

Щадна обробка ікри, що застосовується в компанії, дозволяє повністю зберегти природний букет ревіталізірующіх компонентів.

Білки ікряної оболонки представлені в основному колагеном, і виробництво косметики з ікри, подрібненої разом з оболонкою, значно підвищує цінність косметичних засобів.

Ікорний золь осетрових риб - це рідина, що омиває ікринки в порожнині тіла риб. Це дуже рідкісний і дорогий інгредієнт, який отримують на осетрових риб у заводах при зціджуванні ікри у живих особин осетрових риб.

Ікорний золь, як частина їх відтворювальної системи, володіє біохімічної специфікою, зумовленої різними чинниками, в тому числі і біотичного характеру, призначений для захисту і підтримки життєздатності ікринок.

За змістом амінокислот, вітамінів і мінеральних речовин перевершує екстракт плаценти тварин і жіноче молоко в кілька разів. Біологічно активні речовини знаходяться в ньому в унікальних, створених природою, поєднаннях. Ікорний золь здатний утримувати вологу, захищати від стресових ситуацій і пошкоджень.

Гідролізат мідій (мітілан) виготовляється з мідій, зібраних або вирощених в екологічно чистих районах моря. До його складу входять амінокислоти, низькомолекулярні пептиди, поліненасичені жирні кислоти, Меланоїдіни і значна кількість мікроелементів.

Препарат розроблений Всеросійським Науково-Дослідницьким Інститутом рибного господарства і океанографії і випробуваний на основних клінічних базах вітчизняної охорони здоров'я: МНІОІ ім.П.А.Герцена, Інституті хірургії ім.А.В.Вішневского, НДІ медичної радіології АМН РФ (м Обнінськ), НДІ швидкої допомоги ім. Скліфасовського, Інституті медико-біологічних проблем МОЗ РФ, Моніка і ін.

Гідролізат мідій містить комплекс вітамінів В1, В2, РР, які стимулюють додаткове живлення клітин, забезпечують поліпшення структури шкіри і зменшення зморшок. Зволожуючу дію на шкіру засноване на високу здатність мукополісахаридів і амінокислот, що входять до його складу, утримувати і пов'язувати воду. Застосовується при лікуванні травм, опіків, ран, підвищує імунітет. Є біостимулятором і імуномодулятором. Володіє антірадікальной, радіопротекторну активністю.

Морська сіль. Видобувається на Верхньокамському родовищі. Є екологічно чистим мінералом, утворилася в результаті висихання древніх морів з віком більше 250 млн. Років. Містить хлориди, сульфати, магній, бром, йод, калій, мікроелементи.

Ванни і компреси з морської солі лікують деформуючий артроз, остеохондроз, кісткові розростання, допоможуть при невралгії. Завдяки морської солі вщухає біль, нормалізується мікроциркуляція і багато функцій шкіри. Вона має протизапальну і розсмоктуючу дію.

Чорна ікра в косметиці MIRRA.

Абсолютним лідером в досягненні найкращого ефекту омолодження є ікра осетрових риб. Лише деякі зарубіжні компанії США, Ізраїлю, Швейцарії, Франції випускають косметику з ікрою. Це пов'язано не тільки з високою вартістю сировини, а й зі складністю його переробки. Ікра вводиться в такі косметичні засоби в основному у вигляді екстрактів. Єдина компанія, яка вводить в косметику цільну ікру - це компанія MIRRA. У компанії MIRRA ікра переробляється в гомогенат - однорідну мікронізованими масу, яка в подальшому технологічному процесі не піддається нагріванню, і всі цінні інгредієнти зберігають свою активність.

Звідки ми беремо чорну ікру для виробництва косметики? Таке питання часто задають розробникам продукції компанії MIRRA. І це питання не пусте.

Всі знають, що Росія на десять років ввела мораторій на вилов осетрових риб з Волги і Каспію. Захід цей - вимушена.

Осетрові - це найдавніші риби (десятки мільйонів років) нашої планети. Колись вони були поширені по всьому водойм планети, але через їх цінності всюди нещадно винищувалися, піддавалися хижацького браконьєрському вилову, в результаті чого з більшості водойм вони просто зникли.

Осетер в природі починає нереститися тільки на 16-му році життя. І нереститься не щороку, а через рік. Живе осетер близько 60 років, і цю рибу не давали шансів на відтворення. З введенням мораторію ситуація повинна змінитися на краще.

Осетрові риби Росії по праву входять до золотого фонду світової іхтіофауни, є національним багатством нашого народу, давно увійшли в культурний контекст Росії.

Це обумовлює збереження і збільшення їх чисельності як найважливіший пріоритет держави в високоефективної рибогосподарської діяльності у внутрішніх водоймах та на спеціалізованих рибницьких підприємствах.
Компенсувати дефіцит продукції з осетрових риб можливо за рахунок осетрових видів риб, вирощуваних в аквакультурі з розробкою технологій комплексного використання.

Так звідки ж ми беремо чорну ікру? З рибогосподарств, де осетрів розводять в штучних умовах. Директор виробництва В.С.Тульскій і розробник Е.Н.Аітова побували в рибогосподарства, у якого компанія MIRRA закуповує ікру.

Величезне рибогосподарства знаходиться в екологічно чистому районі Вологодської області, в селищі Кадуй. Це найбільше підприємство аквакультури в Росії, яке спеціалізується на вирощуванні осетрових видів риб і виробництві харчової чорної ікри. Підприємство виробляє 70% всієї легалізованої харчової чорної ікри на російському ринку.

Основний профіль господарства - розведення осетрів, але тут також вирощують коропів, американських сомів та інших риб. Працюють тут захоплені люди, висококласні фахівці, що не жаліють сил і часу на розвиток виробництва. Вирощування осетра для ікри - справа непроста. Хоча б через те, що осетер зростає довго. У сприятливих штучних умовах і на повноцінних кормах осетер починає нереститися на восьмому році життя. Тому сім років його треба просто годувати і ростити.

Отримують ікру спеціальним способом, за допомогою акуратного видавлювання (зціджування). Після цієї процедури рибу відпускають в басейн, де вона живе ще багато років і продовжує давати ікру. Це «дійне стадо» налічує вже тисячі особин. На кожну рибу в господарстві заведена генетична карта. І тому, зробивши генетичний аналіз купленої в магазині ікри, можна точно дізнатися, звідки вона - з рибогосподарства або від браконьєрів. Ось так сучасні технології прийшли на службу державним інтересам і просунули цю галузь далеко вперед.

Цей гуманний спосіб отримання ікри осетрових - сучасний, високотехнологічний процес, за яким велике майбутнє. Цей спосіб стає основним методом виробництва вишуканого делікатесу для розвинених країн.

Переробка отриманої ікри здійснюється в сучасному виробничому модулі, де все побудовано на принципах руху продукту по етапах, для кожної дії - окреме приміщення. Промивання ікри, посол, фасування, пастеризація, маркування готових баночок, відвантаження - все акуратно, чисто і чітко.

Багаторазовий контроль на кожному етапі переконав нашу компанію в правильності вибору, налаштував її на довгострокову співпрацю. Так що чорною ікрою ми повністю забезпечені.

Фахівці рекомендують MIRRA PROFESSIONAL.

Косметичні засоби MIRRA PROFESSIONAL створені по запатентованим технологіям, виробляються холодним методом на основі унікальних рослинних компонентів і продуктів моря. Всі кошти MIRRA PROFESSIONAL розроблялися відповідно до сучасних уявлень про механізми виникнення косметичних недоліків шкіри і можливості їх корекції. Ефективність MIRRA PROFESSIONAL підтверджена Інститутом Краси.

«З компанією MIRRA нас пов'язує не тільки давня дружба, а й велика наукова робота. Нами спільно було розроблено кілька косметичних засобів і програм догляду. На базі нашого центру постійно проводиться оцінка ефективності різноманітних косметичних засобів. Випробування показують, що професійна косметика MIRRA володіє прекрасними властивостями і показує відмінні результати. Дерматокосметологи нашого центру давно і успішно застосовують її у своїй практиці. Ось чому ми рекомендуємо косметику MIRRA лікарям-косметологів в якості ефективного інструменту для своєї роботи. Мені дуже приємно, що російська компанія стоїть в одному ряду з відомими світовими марками! »

 • Ольга Панова

Президент Товариства естетичної медицини, член Американської Академії дерматології, завідуюча відділенням лазерної хірургії та дерматоонкології ЦКБ РАН,
професор, доктор медичних наук.
«Професійну лінію MIRRA, в розробці та методичному супроводі якої ми беремо участь з 1999 р, можна сміливо віднести до одних з найкращих вітчизняних продуктів, представлених на російському ринку професійної косметики. Наявність власної лабораторії і цілого штату фахівців дають можливість компанії постійно розвиватися, регулярно розробляти нові цікаві рецептури косметичних засобів - не тільки для домашнього догляду, але і для роботи в умовах косметичного кабінету. Саме тому в навчальному процесі, на наших заняттях, ми використовуємо професійну косметику MIRRA, яку в подальшому багато лікарів-дерматокосметологи застосовують в своїй роботі. Бажаємо компанії подальшого процвітання і нових відкриттів! »

 • Олена Майорова

Член правління Товариства естетичної медицини, завідувач кафедри естетичної медицини факультету підвищення кваліфікації медичних працівників РУДН,

кандидат фармацевтичних наук.

02.08.2018 02:06:57
1
539

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!