MIRRA - Виробник косметики

  • MIRRA - Виробник косметики

Косметична компанія MIRRA була заснована 16 жовтня 1996 року. Засновники компанії поставили перед собою завдання налагодити випуск і поширення косметичної продукції, яка зайняла б гідне місце в ряду кращої вітчизняної та зарубіжної косметики. Вирішення цього завдання вимагає нових наукових ідей, організації сучасного виробництва і передової системи збуту продукції, а також наполегливої ​​праці багатьох людей. Базою для створення компанії MIRRA став один з провідних науково-дослідних центрів країни - Державний науковий центр прикладної мікробіології, широко відомий своїми досягненнями в галузі мікробіології, вірусології, біохімії та біотехнології.

Косметична компанія MIRRA була заснована 16 жовтня 1996 року. Засновники компанії поставили перед собою завдання налагодити випуск і поширення косметичної продукції, яка зайняла б гідне місце в ряду кращої вітчизняної та зарубіжної косметики. Вирішення цього завдання вимагає нових наукових ідей, організації сучасного виробництва і передової системи збуту продукції, а також наполегливої ​​праці багатьох людей. Базою для створення компанії MIRRA став один з провідних науково-дослідних центрів країни - Державний науковий центр прикладної мікробіології, широко відомий своїми досягненнями в галузі мікробіології, вірусології, біохімії та біотехнології. І сьогодні MIRRA співпрацює з багатьма вітчизняними та зарубіжними установами, що працюють в сфері створення косметичної продукції.

З цього центру та інших російських ВНЗ та НДІ в компанію прийшли перші співробітники - імунологи і мікробіологи, біохіміки та біофізики, інженери і лікарі. Ці люди - основа наукового потенціалу нашої компанії. Вже перші місяці роботи визначили майбутнє компанії - на російському косметичному ринку з'явився потужний гравець, якому вдалося поєднати фундаментальні теоретичні знання і новітні технологічні розробки. Результатом цих робіт стали патенти, винаходи, премії та нагороди наукових академій і товариств. І, звичайно, найголовніше - продукція, якій судилося стати дуже затребуваною, яку полюбили мільйони.

Наукові лабораторії і основне виробництво компанії MIRRA розташовані в екологічно чистому районі Приоксько-терасного біосферного заповідника, в Оболенську. Можливо, не всі чули і про Оболенський. Обнінськ - Оболенський - Протвино - Пущино - це чудове сузір'я наукоградов, величезна наукова міць, могутня інтелектуальна еліта! В'їзд в Оболенський прикрашає подвійна спіраль молекули ДНК - символ роботи наукового міста на клітинному і молекулярному рівнях.

Секрети охоронялися - стороннім був вхід заборонено. Лише коли підійшла до кінця «холодна війна», багато таємне змогло стати явним. З'ясувалося, наприклад, що нашим недавнім ворогам зовсім не треба було заявляти про «кращих в світі» технологіях - наші виявилися не гірше. Саме ми вперше заявили про застосування мікроемульсій в косметичних засобах, розробили багатофункціональну косметику і космецевтику, застосували ефірні масла не тільки для додання аромату, але і для отримання заздалегідь заданих властивостей продукту, запропонували новий холистический (цілісний) підхід в комплексному використанні косметичних засобів і БАД.

Дуже цікава історія з бактеріофагами - корисними вірусами і «пожирачами» бактерій, - якими в Радянському Союзі практично не займалися, тому що вся увага була віддана антибіотиків. Однак, коли відкрилися двері секретних військових лабораторій, то з'ясувалося, що «музей бактеріофагів» в Оболенську входить в трійку кращих в світі.
«Музей» в мікробіології - зовсім не те саме, що в археології. Тут не спочивають мумії, а підтримуються в життєздатному стані тисячі штамів мікроорганізмів, в тому числі бактеріофагів. Саме тому наші космецевтичні продукти з бактеріофагами успішно і вибірково пригнічують активність хвороботворних бактерій.

При виробництві продукції компанія використовує власні розробки і запатентовані технології. Це дозволило здійснити революцію у вітчизняній косметології.

Що ж ховається за цими, здавалося б, гучними словами?
Формули косметичних і оздоровчих засобів MIRRA включають натуральні рослинні і ефірні масла, екстракти та соки рослин, продукти моря і бджільництва, а також інгредієнти, одержані біотехнологічними або іншими, і природні матеріали. Всі компоненти піддаються ретельному відбору і багаторівневому контролю. При виробництві продукції використовуються сучасні технології. Результати застосування продуктів оцінюються і аналізуються.

Але в чому ж революція? Справа в тому, що, кажучи про багатьох сировинних інгредієнтів, технологічних прийомах і побудові формул косметичних засобів, ми постійно використовуємо слово «вперше».

Дійсно, вперше в Росії при створенні косметичних засобів фахівці нашої компанії стали використовувати надтонкі емульсії і ліпосомальні гелі. Особливий склад, заздалегідь запрограмовані властивості і мінімальні розміри частинок забезпечували глибоке проникнення кремів і бальзамів в тканини шкіри і адресну доставку біоактивних речовин в клітини.

Таким чином, ще на кінець минулого століття МIRRA почала створювати продукти, що відповідають вимогам сучасної нанокосметики. Цілий ряд активних інгредієнтів став вперше використовуватися в косметичних засобах МIRRA.

При розробці рецептур нових продуктів були сформульовані і впроваджені нові принципи і концепції - принцип «золотого перетину», функціональні комплекси інгредієнтів. Результатом всього цього було формування серій і ліній продуктів, для яких лише через роки з'явилися такі терміни як клітинна, оксидативний, антиоксидантний і гіпоалергенна косметика.

Так, саме MIRRA першої стала випускати ефективні бальзами-цілителі (МІРРАЛГІН, РЕВЕНТОН, БІФІРОН і інші), відкривши в Росії еру космецевтіки.

Нарешті, продукція MIRRA є широкий асортимент косметичних і оздоровчих засобів, які використовуються для догляду, профілактики та оздоровлення.
А ефективність цих засобів вивчена в медичних і косметологічних центрах, в спостереженнях лікарів і косметологів, причому для оцінки достовірності результатів залучаються методи недавно з'явилася науки - доказової косметології.

01.08.2018 19:29:43
1
304

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!