Mirra сайт - Про продукцію

 • Mirra сайт - Про продукцію

Спеціалізація MIRRA

MIRRA - провідний косметичний бренд, який отримав світове визнання за бездоганну якість, високу ефективність, безпеку і екологічність. Концепція - забезпечення ефективного догляду за шкірою для збереження краси і здоров'я, комплексне рішення естетичних проблем, корекція вікових змін. Продукція виробляється за запатентованим технологіям методом холодного емульгування на основі цінного рослинного сировини і продуктів моря. Компанія пропонує:

широкий асортимент косметичних засобів для щоденного комплексного догляду за шкірою, включаючи очищення, тонізування, зволоження, харчування, догляд за шкірою повік і т.д .;
anti-age косметику для догляду за зрілою шкірою з ікрою і молочком лососевих і осетрових риб, ікорним золем, гіалуроновою кислотою, пептидами;
бальзами-космецевтіки для відновлення і оздоровлення шкіри при підвищеній чутливості і схильності до алергічних реакцій, при судинних порушеннях, запальних реакціях, підвищеної діяльності сальних залоз і акне;
вітамінно-мінеральні біокомплекси для забезпечення організму життєво необхідними вітамінами, макро- і мікроелементами, поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів;
дренажні комплекси для очищення і оздоровлення внутрішніх органів і систем організму;
професійну косметику в трьох лініях: гліколь, МАЙСТЕР і БАЗОВІ ЗАСОБИ.
У косметиці MIRRA відсутні мінеральні масла, синтетичні парафіни, штучні барвники, втяжки з тканин теплокровних тварин, гормони і генетично модифіковані організми.

У 2001 році MIRRA занесена до Реєстру виробників та постачальників натуральної та безпечної продукції, що відповідає екологічним вимогам. Це свідчить про те, що виробництво продукції MIRRA здійснюється по регламентованої технології, спрямованої на збереження натуральності на всіх стадіях виробництва, включаючи отримання сировини, переробку, зберігання, транспортування і реалізацію.

У 2002 році, після успішно проведеного сертифікаційного аудиту на відповідність вимогам Міжнародного стандарту управління якістю, сертифікаційною компанією BM TRADA CERTIFICATION (Великобританія) компанії MIRRA виданий сертифікат відповідності ISO 9001: 2000 за реєстраційним номером 1 849.

особливості продукції

Основні особливості продукції MIRRA, що забезпечують високу ефективність, неперевершена якість, безпеку при застосуванні косметичних і оздоровчих засобів і постійно зростаючий попит споживачів, це натуральні інгредієнти рослинного і морського походження, відсутність хімічних добавок і домішок, інноваційні технології обробки сировини і створення готових продуктів, багаторазове тестування на всіх стадіях виробництва. Продукція MIRRA відповідає всім вимогам сучасної косметичної індустрії. Ефективність кремів і гелів компанії MIRRA забезпечується цілеспрямованим впливом активних інгредієнтів на клітини шкіри завдяки нанорозмірів мікрокапсул і мікрочастинок.

Артезіанська вода проходить ретельне очищення, обробляється по запатентованим технологіям, набуває особливі властивості і використовується як основа при виробництві косметики MIRRA.

Метод холодного емульгування дозволяє уникнути негативного термічного впливу на біологічно активні речовини і зберегти первозданну силу інгредієнтів косметичних засобів.

Ікра і молочко (ДНК) лососевих і осетрових риб - основа для високоефективних омолоджуючих засобів MIRRA. У світі немає аналогів інноваційним способам обробки ікри.

Широкий асортимент косметичної і оздоровчої продукції MIRRA дозволяє створювати ефективні комплексні програми догляду за шкірою різного типу і різних вікових категорій, забезпечити чудовий стан шкіри, волосся і нігтів, надовго зберегти Вашу молодість і красу.

Продукція компанії відзначена Міжнародним сертифікатом якості ISO 9001: 2000, сертифікатом Екологічної безпеки, численними дипломами та нагородами.

Запатентовані технології.

Інноваційні технологічні процеси в сукупності з використанням повноцінного натурального сировини дозволяють отримувати високоякісну продукцію з заданими властивостями, високою ефективністю і комплексним дією. Для максимального збереження біоактивності інгредієнтів в процесі виробництва косметичної продукції та їх адресної доставки клітинам шкіри, MIRRA використовує власні запатентовані, принципово нові технологічні процеси:

Отримання мікроемульсій - Метод кавітації диспергирования і холодного емульгування - Патент № 2240782.
Отримання ліпосомальних гелів - Метод кавітації микрокапсулирование - Патент № 2173140
Запатентований метод кавитационного диспергирования і холодного емульгування дозволяє отримувати мікроемульсії для виробництва кремових форм продукції.

При виробництві емульсійних форм продукції використовуються унікальні «транспортні основи» - мікроемульсійний комплекси, які акумулюють активні інгредієнти в процесі виробництва і зберігають їх активність протягом усього терміну гарантійного зберігання косметичного продукту. MIRRA використовує особливий спосіб введення БАР в заздалегідь підготовлену «транспортну» основу, який називається "холодну емульгування", щоб біологічно активні речовини, які використовуються при виробництві косметичних продуктів, зберігали всі свої корисні властивості. Емульсійні комплекси MIRRA засновані на натуральних рослинних оліях. Біологічно активні речовини вводяться в уже готовий емульсійний комплекс при кімнатній температурі, без нагрівання. Тим самим зберігається і примножується (за рахунок потенціювання при кавітації) їх природна біологічна активність.

Для ефективної дії косметичного крему дуже важливий розмір емульсійних частинок. Завдяки особливому методу диспергування з використанням роторно-кавітаційної технології MIRRA отримує емульсійні (кремові) частки з розмірами, що не перевищують соті частки мікрона.

Емульсійні частки за розміром значно менше клітин шкіри, тому частки мікроемульсії проникають в глибокі шари шкіри і доставляють клітинам необхідні речовини.

Ефективним «транспортним засобом» є мікрокапсули в гелевою продукції. Запатентований метод кавитационного микрокапсулирование дозволяє отримувати ліпосомальні гелі для створення гелевих продуктів. Мікрокапсули є мікроскопічні сфери розміром менше десятої частки мікрона. Оболонка мікрокапсул складається з лецитину (важливої ​​складової частини клітинних мембран) і натуральних рослинних масел. У продуктах компанії використовується тільки натуральний рослинний (соєвий) лецитин. Внутрішній простір мікрокапсул є концентратом біологічно активних речовин.

Завдяки нанорозмірів і спеціальним механізмам взаємодії з клітинної мембраною біоактивні речовини капсул легко проникають всередину клітини. Дуже важливо, що в клітці утилізується і сама Лецитиновая оболонка.

Сировина для косметики MIRRA.

Сировинний ресурс компанії MIRRA налічує близько 500 найменувань. Це досить солідна цифра. Що ж входить до складу продукції MIRRA? Якщо коротко - натуральні рослинні олії холодного віджиму, екстракти та соки цілющих рослин, водорості, ікра і молочко осетрових і лососевих риб, ефірні масла, мінерали. А тепер більш докладно ... Для виробництва косметики MIRRA використовуються:

1. Високоякісні рослинні олії: виноградних кісточок, оливкова, рицинова (рицини), соєва, кокосова, пальмова, насіння розторопші, кунжутна, насіння какао, абрикосових кісточок, насіння чорної смородини, лляне, кедрова, насіння амаранту, жожоба, олександрійського лавра.

У рослинних оліях у великих кількостях присутні ненасичені жирні кислоти (лінолева, ліноленові, олеїнова) і неомиляемие фракція, яка містить сквален, стероли, жиророзчинні вітаміни (А, Е).
Корисність натуральних рослинних масел безпосередньо залежить від спектра ненасичених жирних кислот, завдяки яким масла добре проникають в шкіру. Саме ненасичені жирні кислоти необхідні для нормального функціонування, відновлення і оновлення шкіри.

2. Цінні ефірні масла: мірри, сандала, лаванди, герані, кипариса, ілінг-ілангу, розмарину, коріандру, монарди, апельсина, жасмину, м'яти, бергамота, гвоздики, шавлії мускатного, чайного дерева, базиліка, ладану, лимона, анісу, пачулі, евкаліпта.

3. Екстракти і соки лікарських рослин: меліси, малини, конюшини, люцерни, буркуну, ромашки, календули, деревію, звіробою, полину, кропиви, шавлії, чистотілу, подорожника, біостімулірованного сік алое, арніки, кореня солодки, кореня, лопуха, кореня родіоли рожевої, кореня женьшеню, квіток липи, ялиці, сосни, модрини, каштана кінського, бруньок берези, біостімулірованного сік алое, екстракт зеленого чаю.

4. Продукти моря: ламінарія, фукус, спіруліна, альгінат натрію (з бурих водоростей), мідні похідні хлорофілу (з водоростей), хітозан (з панцирів ракоподібних), гідролізат мідій, ікра, ікорний золь і молока осетрових риб, ікра і молочко лососевих риб, морська сіль.

5. Продукти бджільництва: прополіс, бджолиний віск.

6. Природні мінерали: каолін (біла глина), бентоніт (біла колоїдна глина), діатоміт (панцири копалин діатомових водоростей), бруд сопкова вулканічна, сірка, срібло, оксид цинку, діоксид титану (білий пігмент, УФ-фільтр).

7. Продукти біотехнології: гіалуронова кислота, дельтостім (з Діоскора дельтоподібного), Шиконин (з воробейника краснокорневіщного), бактеріофаги, фільтрат біфідобактерій, автолізат дріжджів.

8. Антиоксиданти: дельтостім (з Діоскора дельтоподібного), Шиконин (з воробейника краснокорневіщного), диквертин (дигідрокверцетин) з модрини сибірської, лікопін (з томатів), томатол (з томатів), Веторон (бета-каротин з вітамінами Е і С), епофен (вітаміни К, Е, РР), Rona Care AP, аскорбілпальмітат (похідне вітаміну С, аскорбілфосфат (похідне вітаміну С), в-каротин, вітамін С, вітамін Е, вітамін F;

А також соєвий лецитин, ліпіди лаванди, хвойна хлорофіл-каротинові паста (з хвойної зелені сосни і ялини), органічні кислоти (гліколева, лимонна, молочна, яблучна, саліцилова, бурштинова), гліцерин, сечовина (карбамід), камфора, поліетиленові гранули, УФ-фільтри (ефіри коричної кислоти, світлорозсіюючі мікросфери), гелеутворювачі (похідні целюлози, карбопол, арістофлекс і ін.), емульгатори, пави, стабілізатори, консерванти (катон, шаромікс).

Цілий ряд сировинних компонентів застосовується тільки в продукції MIRRA. Серед них:

- індивідуальні ліпідна і білкова фракції ікри осетрових і лососевих риб,
- біотехнологічний препарат культури біфідобактерій,
- ефірне масло монарди з потужним антимікробну і антивірусну дію,
- ліпідна фракція з томатів (томатол і лікопін),
- дельтостім (високоочищений комплекс глікозидів з Діоскора дельтоподібного),
- збагачений полісахаридами відвар насіння льону,
- нативні лікувальні сопочні бруду і інші інгредієнти.

Уся сировина піддається ретельному відбору і постійного контролю. Оптимальні співвідношення компонентів відіграють важливу роль у забезпеченні заявленого ефекту продукції.

Компанія не використовує у виробництві продуктів, отриманих з генетично-модифікованих організмів (ГМО) і теплокровних тварин, в продукції не містяться гормони та екстракти тканин тварин.

Складні технологічні процеси і потужна сировинна база диктують необхідність постійного, багаторівневого контролю.

Контроль якості сировини, готової продукції і контроль технологічних процесів - ось лише деякі аспекти нашої системи управління якістю, яка відповідає міжнародним вимогам і підтверджена сертифікатом відповідності Міжнародної системи управління якістю ISO 9001: 2008.

Підготовка води для MIRRA.

Вода входить до складу практично будь-якого косметичного засобу, і впливає на його ефективність нітрохи не менше за інших інгредієнтів. Представляємо технологічний процес водопідготовки компанії MIRRA - 10-ступінчасту обробку води. При виробництві косметичних засобів MIRRA використовує артезіанську воду зі свердловини глибиною понад 200 м.

Стадії обробки артезіанської води:

 • МЕХАНІЧНА ФІЛЬТРАЦІЯ

1 / Фільтр грубої очистки - до 5 мкм
2 / Фільтр тонкого очищення - до 1 мкм
іонообмінних ФІЛЬТРАЦІЯ
3 / Іонообмінний фільтр важких металів - Са2 +, Мg2 +, Fe 2 + / 3 +
4 / Іонообмінний фільтр легких іонів солей

 • ДЕГАЗАЦІЯ

5 / Установка видалення розчинених газів
знесолення
6 / Мембранний фільтр зворотного осмосу

 • ЗНЕЗАРАЖЕННЯ

7 / Угольно-срібний фільтр
8 / Ультрафіолетовий опромінювач

 • Потенціювання

9 / Магнітний потенціометр
10 / Енергетичний активатор

Очищення води починається з «освітлення» - видалення з неї зважених часток за допомогою механічних фільтрів об'ємної фільтрації.

Потім з води видаляють солі жорсткості. Жорстка вода заподіює шкірі шкоди і зводить нанівець ефективність будь-якої косметичної процедури. Солі жорсткості утворюють нерозчинні в воді кальцієві і магнієві сполуки, що закупорюють зовнішні протоки сальних і потових залоз, знежирюючи шкіру і викликаючи роздратування і свербіння.

Далі слідують стадії фільтрації, знесолення і дегазації. Однак «ні речовини більш простого і більш загадкового, ніж вода!». Мономолекули води здатні об'єднуватися в асоціати (по-іншому - кластери) з загальною формулою (Н2О) n, де n може бути досить великим числом. Кількість мономолекул і асоціатів в одній і тій же порції води постійно і залежить від зовнішніх умов.

Якщо у воді розчинені будь-які речовини, молекули води здатні орієнтуватися навколо молекул цих речовин і утворювати асоціати, які як відбитки повторюють форму молекули розчиненої речовини. Вважають, що асоціати здатні зберігатися в незмінному вигляді, навіть коли розчинена речовина вже повністю видалено з води будь-яким підходящим способом очищення.

Це явище називається «інформаційну пам'ять води», тому навіть сама очищена вода залишається «інформаційно брудної». На етапі магнітної і кавітаційної обробки води руйнуються «старі» асоціати і повністю стирається «інформаційна пам'ять» води. Кавітаційна обробка води полягає в комбінації гідродинамічного і гідроакустичного впливів. Цей спосіб обробки води реалізується за одночасно діючими механізмами організації великих зсувних напружень, розвиненою турбулентності, пульсацій тиску і швидкості потоку рідини, інтенсивної кавітації, ударних хвиль і нелінійних акустичних ефектів.

Гідроакустичні коливання руйнують «старі» асоціати, стирається «інформаційна пам'ять». Ефективність косметичної продукції, виготовленої на воді, що пройшла таку підготовку, значно збільшується.

Мономолекули води, в порівнянні з гідроассоціатамі, набагато більш полярні, розчинність біологічно активних речовин в такій воді значно зростає. Мономолекулам набагато простіше подолати клітинну мембрану, ввести в клітину поживні речовини і видалити з неї продукти метаболізму. Деструктуріровать вода, розчиняючи біоактивні речовини, активно вбирає в себе нову інформацію про їх корисні якості, утворюючи нові, потрібні в складі косметичного засобу асоціати.

Емульсійні комплекси MIRRA.

Емульсійні комплекси - це самостійні сертифіковані інгредієнти, щорічно проходять процедуру інспекційного контролю з боку сертифікуючих інстанцій. Виготовлення всього асортименту емульсійної (кремовою) продукції MIRRA здійснюється в дві стадії: виробництво емульсійних комплексів і виробництво готової продукції на основі отриманих емульсійних комплексів. Емульсійний комплекс - нейтральна емульсійна основа - проводиться за вимогами ГОСТ 52343-2005 «Креми косметичні». Емульсійний комплекс виконує три основні функції:

- акумулювання біологічно активних речовин,
- збереження їх активності протягом терміну зберігання косметичного засобу,
- передача активних компонентів при контакті зі шкірою.

Повний склад інгредієнта «Емульсійний комплекс», зазначеного на етикетці, наступний:

 • Емульсійний комплекс MIRRA № 1.

Масляна фаза - масло виноградних кісточок і кокосове.

Водна фаза - розчин пальмового гліцерину і мікроелементів у воді.

Емульгатори і стабілізатори - бджолиний віск, моногліцериди з кокосової та пальмової олії і ефіри стеаринової і пальмітинової кислот з і пальмового масла.

Антиоксиданти - вітамін Е і ефіри аскорбінової кислоти (вітаміну С). Технологія виробництва - багатостадійний кавітаційне емульгування.

Цей комплекс - основа практично всіх бальзамів-цілителів МІРРАЛГІН, РЕВЕНТОН, Аллерона, біобаланс; а також косметичних засобів Бальзам для бюста, Бальзам для губ, Бальзам полівітаміни, Бальзам Антицелюлітний, УМА-БАЛЬЗАМ, Крем БАГАТОЦІЛЬОВИЙ, КРЕМ ЖИВИЛЬНИЙ з цілющими травами, Крем для повік; УМА-БАЛЬЗАМ, КРЕМ-МАСКА з ікрою лососевих риб, мікроемульсійний ОСНОВА Лінії MIRRA PROFESSIONAL.

 • Емульсійний комплекс MIRRA № 2.

Масляна фаза - олія соєва та кокосове.

Водна фаза - розчин пальмового гліцерину і мікроелементів.

Емульгатори і стабілізатори - бджолиний віск, моногліцериди з кокосової та пальмової олії, ефіри стеаринової і пальмітинової кислот з і пальмового масла. Емульгатори і стабілізатори цього комплексу підібрані в іншій пропорції в порівнянні з емульсійних комплексом MIRRA № 1.

Антиоксиданти - похідні вітаміну С (аскорбат) і епофен.

Технологія виробництва - багатостадійний кавітаційне емульгування.

На цьому комплексі побудовані багато засобів лінії MIRRA DAILY - КРЕМ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ, для сухої шкіри, КРЕМ влагосберегающей, Крем для рук, Крем з мумійо, а також БАЛЬЗАМ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ з гіалуроновою кислотою, БАЛЬЗАМ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ з цілющими дарами моря, БАЛЬЗАМ ОБЕРІГ, КРЕМ ДЛЯ ВЕК І все КРЕМ-МАСКИ Лінії MIRRA PROFESSIONAL.

 • Емульсійний комплекс MIRRA № 3.

Третій комплекс дуже схожий на перший, але у нього інше процентне співвідношення компонентів.
Особливий інгредієнт комплексу - кокоїл-глутамат. Це продукт біотехнології, сверхмягкого високоефективне поверхнево-активна речовина. Його молекула складається з жирної кислоти кокосового масла ( «кокоїл») і глутамінової амінокислоти, одержуваної в промисловості шляхом мікробіологічного синтезу (ферментацією з використанням глюкози з крохмалю, цукрової тростини або цукрових буряків). Дуже важливою особливістю кокоїл-глутамату є те, що він вибірково розчиняє виділяється шкірне сало, не порушуючи захисний ліпідний шар епідермісу і легко змивається. Є літературні дані про зволожуючий дії кокоїл-глутамату.

На основі емульсійних комплексу №3 виробляються Молочко очищаюче, Лінії MIRRA DAILY і MIRRA PROFESSONAL, Бальзам від укусів комах, Бальзам для волосся, Бальзам БІФІРОН і лубриканти емульсійних з Санталов і іланг-іланг.

 • Емульсійний комплекс MIRRA № 4.

Цей комплекс проводиться на основі соєвого і кокосового масел і бджолиного воску.
Особливістю технології його виробництва є багатостадійним емульгування з двома циклами кавітаційної обробки; а також включення до складу біологічно активних інгредієнтів (наприклад, воски та ліпіди лаванди, хлорофілу-каротинові паста) на стадії приготування емульсійної комплексу. На другій стадії отримання вже готового товарного продукту ввести такі складні інгредієнти «холодним» способом вже неможливо.
Використовується для виробництва Крему для ніг.

Доведена ефективність MIRRA

Починаючи з перших років свого існування MIRRA виробляє високоякісну косметичну продукцію, і багато часу приділяє перевірці ефективності застосування вироблених бальзамів - космецевтики, косметичних засобів і вітамінно-мінеральних комплексів в медичних лікувальних установах, а також підтвердження ефективності застосування продукції. Організації, в яких проходить перевірку на ефективність продукція MIRRA, це:
- Російський державний медичний університет, кафедра біофізики;
- Інститут пластичної хірургії і косметології МЗ РФ;
- Новосибірський державний медичний університет, кафедра госпітальної педіатрії;
- Новосибірський центр алергодерматозів;
- РАН, ЦКБ, відділення дерматології і лазерної хірургії, МЦКК ЕКЛА;
- Нижегородський НДІ епідеміології та мікробіології ім. І.М. Блохіною;
- Інститут краси, Москва;
- Челябінський міжобласний опіковий центр;
- Челябінська обласна клінічна лікарня №1, відділення пластичної та реконструктивної мікрохірургії;
- 6-й Центральний Військово-клінічний госпіталь, відділення традиційних методів лікування, Москва;
- РУДН, кафедра естетичної медицини;
- Московська медична академія ім. І.М. Сеченова, кафедра мікробіології;
- Державний науковий центр Прикладної Мікробіології, Оболенський;
- Інститут біохімії ім. А.Н. Баха, Москва;
- Інститут фізіології рослин ім. К.А. Тімірязєва, Москва;
- Інститут еволюційної фізіології і біохімії ім.І.М. Сеченова, СПб;
- РХТУ ім. Д.І. Менделєєва, кафедра технології медичних і косметичних засобів, Москва.

Говорити про ефективність косметичного засобу можна тільки в тому випадку, коли результат застосування можна кількісно виміряти і довести. Тому протягом останніх років все більшого поширення набувають прийоми доказової косметології.

Доказова база компанії регулярно поповнюється звітами про ці випробування. Протягом останнього часу компанія проводить апробацію своїх кремів в одному з найавторитетніших установ - Московському центрі косметологічної корекції ЕКЛА (ЦКБ РАН).

Дослідження ефективності продукції проводять з використанням сучасних апаратних методів діагностики стану шкіри. Об'єктивно оцінюються такі параметри як вологість і pH, еластичність і лущення, пігментація і кількість шкірного сала, глибина зморшок, стан мікроциркуляції та інші важливі особливості шкіри.

Рослинні СО2-екстракти в косметиці MIRRA

Багато рослин, в тому числі і лікарські, застосовуються в парфумерно-косметичної промисловості найчастіше у вигляді екстрактів. Екстракти рослин - один з найбільш затребуваних, серед так званих активних косметичних інгредієнтів, які вводять в рецептури засобів по догляду за шкірою і волоссям. Наявність в рецептурі природного екстракту дозволяє позиціонувати кінцевий продукт, як освіжаючий, ефективного, натурального і безпечного - адже рослинами людина лікує і прикрашає себе протягом усієї своєї історії. Однак для того, щоб рослинний екстракт в складі рецептури проявив дійсно корисні дії (в фізіологічному) аспекті, слід враховувати безліч факторів, починаючи від якості самого екстракту і закінчуючи його кількості в рецептурі та сумісності з нею.

Додаткову складність створює варіабельність екстрактів за складом, обумовлена ​​якістю і біохімічними особливостями рослинної сировини, з якого їх одержують. Важливо все: як і в яку фазу вегетації було зібрано сировину, як воно було висушене і подрібнене, як зберігалося і, нарешті, параметри самого процесу екстракції.

Сьогодні на ринку можна зустріти найрізноманітніші рослинні екстракти: це стосується, як і форми самого екстракту (пасти; силіконові, сухі, рідкі і СО2-екстракти), так і видового різноманіття рослин з усього світу, у тому числі ці екстракти отримані. Вибрати є з чого. При цьому для косметики важлива не тільки спрямованість дії і ефективність екстракту, його якість. Важливі такі його органолептичні властивості, як смак, колір і запах. Важливі також природа екстракту (Ліофільні або гідрофільний екстракт); стабільність при різних значеннях рН; стійкість до підвищених температур (порядок введення в рецептуру); мікробіологічна чистота і факт присутності консервантів; сумісність з іншими компонентами рецептури, в тому числі вплив на стабільність рецептури при зберіганні; простота в застосуванні т.д.

Виробники косметики не можуть підлаштовувати процес виробництва під різні концентрації активних речовин в екстракті, тому найбільш сучасними є стандартні екстракти, які задовольняють вимогам косметичного виробництва і реально підтверджують заявлені властивості косметичних засобів.

Всім перерахованим вище вимогам відповідають так звані сверхкритические СО2-екстракти, які істотно відрізняються від екстрактів, які виробляються за загальноприйнятими схемами вилучення біологічно активних компонентів рослинної сировини. СО2-екстракти одержують при використанні в якості екстрагента скрапленого вуглекислого газу. У докритичних областях (при тиску нижче 73,8 атм) використовується вуглекислий газ в зрідженому стані. По суті це варіант рідинної екстракції, але з більш елегантним розчинником. Надкритичні параметри практично при будь-якому діапазоні температур обумовлюють можливість вилучення з рослинної сировини здебільшого спектра відомих на сьогоднішній день біологічно активних сполук: насичених і ненасичених жирних кислот, і жиророзчинних вітамінів, восків, терпенів і терпеноїдів, фенолсодержащіх з'єднань, пігментів, алкалоїдів, а також фитостеринов і фітокумарінов.

Надкритична СО2-екстракція дозволяє екстрагувати БАВ в такому ж кількісному співвідношенні, в якому вони знаходяться в природній сировині. СО2-екстракти повністю натуральні. Сам процес СО2-екстракції екологічний, тому що вуглекислий газ не є токсичною речовиною, а з екстракту він практично повністю видаляється на останніх етапах технологічного циклу, причому для цього не потрібно проведення якихось додаткових заходів. Цікаво й те, що параметрами технологічного процесу забезпечується унікальна мкробіологіческая чистота одержуваної продукції. Надмірний тиск в системі запобігає проникненню кисню під час екстракції, що призводить до виключення процесів окислення речовин, що екстрагуються.
Всі процеси проводяться при щадному температурному режимі, до 89-90 0С, що запобігає процесам розпаду речовин.

СО2-екстракти, це висококонцентровані суміші речовин, які стабільні при зберіганні, легко дозуються, економічні в застосуванні. Завдяки своїй ефективності, дана технологія отримання екстрактів поступово виходить на перші ролі при отриманні натуральних екологічно чистих видів продукції.
Підведемо підсумки:
- сверхкритические СО2-екстракти, одержувані за допомогою діоксиду вуглецю при тиску в 400-600 атмосфер, характеризуються повною відсутністю в них яких би то ні було слідів вихідного розчинника. Отже, має на увазі дуже високу концентрацію екстрагуються біологічно активних речовин. Унікальна і універсальна растворяющая здатність вуглекислого газу в надкритичних умовах забезпечує найбільш повне вилучення біологічно активних сполук.
- умови проведення технологічного циклу екстрагування не призводить до деструктуризации видобутих молекул, що забезпечує отримання натурального екстракту, що представляє собою біохімічну копію вихідного рослинної сировини, як за складом, так і по співвідношенню біологічно активних компонентів.
- СО2-екстракти являють собою досить складну суміш органічних сполук, концентрація яких в більшості випадків на кілька порядків перевищує вміст біологічно активних речовин в екстрактах, отриманих за допомогою традиційних способів екстракції.
СО2-екстракти рослин, які використовуються в продукції MIRRA: гранат, календула, каштан кінський, буркун лікарський, деревій, кропива листя, яблук шкірка, липа квітки, ромашка, меліса, солодка, полин, пижмо, ялиця, лопух.

Пептиди в косметиці MIRRA

Пептидная косметика - одне з найбільш перспективних напрямків anti-age косметології, дозволяє швидко зменшити видимі прояви старіння шкіри. Завдяки своїй вражаючою ефективності і глибині наукових пошуків пептиди зазвичай використовуються тільки в найдорожчих продуктах по догляду за шкірою, так як сам по собі інгредієнт дорогою. Омолоджуючі креми з пептидами рекомендується використовувати 2 рази на день протягом 4-х тижнів - до появи помітних результатів. Пептидная косметика MIRRA:

 • Крем-миорелаксант
 • Бальзам для корекції овалу обличчя
 • Гель для корекції і обсягу форми губ
 • Крем-маска омолоджує
 • Гель-коректор від набряків
 • набір Антицелюліт
 • Лосьйон для тіла

Пептиди - це природні або отримані з природних компонентів шляхом біотехнологічного синтезу сполуки, молекули яких складаються із залишків амінокислот (двох або більше), пов'язаних між собою пептидними (амідних) зв'язками. У живих клітинах пептиди синтезуються з амінокислот або утворюються в ході розпаду білків. За своєю суттю пептиди - це короткі ланцюжки білків. Чим же відрізняються пептиди від білків? Молекули білків великого розміру, тому пройти в шкіру через роговий шар таких речовин практично неможливо. Всі креми з колагеном і еластином працюють на поверхні епідермісу, створюючи гидратацию цього шару, але всередину не проникають. А пептиди набагато меншого розміру, тому що складаються з амінокислот і без праці проходять через епідермальний шар, потрапляють в глибокі шари і здатні зсередини «спілкуватися» з клітинами. Пептиди володіють регулярними властивостями, тобто вони здатні впливати на життєдіяльність живих клітин. Іншими словами, за допомогою пептидних комплексів можна управляти процесами, що протікають в шкірі, і старінням в тому числі. Пептиди відрізняються від білків розміром і містять, як правило, менше 50 мономірних одиниць.

Найкоротші пептиди - дипептиди, що складаються з двох амінокислот і з'єднані однієї пептидного зв'язком. Трипептиди, тетрапептіди і т.д. також отримали свою назву по числу амінокислотних залишків, що входять в молекули пептидів.

Пептиди, що містять до 10 амінокислотних залишків, називаються олигопептидами; а що містять більше 10 амінокислотних залишків, - поліпептидами.
Пептиди можуть містити в молекулі також неамінокіслотний компонент (наприклад, залишок вуглеводу).

Пептиди грають важливу роль в основних фізіологічних біохімічних функціях і регулюють всі процеси, що протікають в організмі. Вони дають клітинам організму команду «згадати» молоде стан і запускають загальні процеси омолодження. В результаті організм знову виробляє оптимальну кількість необхідних білків, відновлюються функції органів і тканин, як в більш молодому віці.

Пептиди стимулюють утворення колагену і запобігають утворенню поперечних зшивок; збільшують пружність шкіри; знімають запалення і стимулюють процеси регенерації; сприяють синтезу глікозаміногліканів і відновленню мікроциркуляції крові; підвищують природні механізми антиоксидантного захисту; контролюють меланогенез (утворення меланіну).

01.08.2018 19:44:48
1
627

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!