Сайт побутової хімії - Organics

  • Сайт побутової хімії - Organics

Ми представляємо в нашому магазині екологічні миючі засоби ТМ Органікс - єдиної компанії в Україні, яка виробляє якісну безпечну продукцію для прибирання будинку і прання. Складові компоненти високоякісних засобів поставляються з Євросоюзу і підтверджені сертифікатами якості Ecocert (Франція), BDIH (Німеччина), Bra Miljoval (Швеція), FDA GRAS (США). До складу всіх засобів включені культури пробіотичних бактерій, які безпечні для людини і ефективні для очищення простору навколо нас від органічної бруду і від шкідливих бактерій. Продукція ТМ "Organics" біологічно розкладається і безпечна для природи, також вона не тестується на тваринах.

Асортимент продукції досить широкий:

  • безфосфатні гелі для прання,
  • дитячі миючі засоби,
  • ополіскувачі для білизни,
  • засіб для миття посуду,
  • миючі та чистячі засоби,
  • пробіотичні концентрати для вологого прибирання,
  • спреї для усунення неприємних запахів,
  • товари для домашніх тварин.

Кожен, хто хоч раз читав науково-фантастичні романи, погодиться, що багато «вигадки» письменників-фантастів початку 20-го століття вже втілені в життя. І космічні шатли, і мобільні телефони, і звичайно інтернет, спершу виникли в головах фантазує письменників, а потім вже набули реальної форми завдяки вченим-інженерам. Ми все рідше дивуємося різноманітним електронним новинок, і диво-пристроїв. Однак не тільки в світі електронних гаджетів відбувається щоденний прорив, але і в світі мікробіології.

Хто б міг подумати, що вчені-мікробіологи розкриють і пристосують до реалізації таке дивовижне властивість мікроорганізмів, як - допомога людині в його побутових потребах? Виявилося, що дружні людству пробіотики, без яких організм не може нормально жити і розвиватися можуть бути безцінними в побуті.

Прибуток - це унікальні бактерії-мікроорганізми, які активно пригнічують шкідливі і небезпечні для людського здоров'я бактерії (такі як сальмонела, стрептокок, стафілокок та інші), при цьому ефективно відновлюють правильну здорову мікрофлору організму.
Науковий прорив стався, коли вчені змогли об'єднати пробіотики і миючу основу. Уявіть собі, тепер можна не тільки очистити свій житловий простір від пилу і бруду, а й від патогенних мікробів і при цьому не застосовуючи отруйні хімічні засоби.

Всім відомо, що синтетичні хімікати знищують весь фон мікроорганізмів в приміщенні без розбору, і шкідливий, і корисний. Крім того, вони отруйні за своєю природою - вимагають застосування захисних кошти, щоб уникнути отримання опіків легких, слизових оболонок і шкірних покривів. Але їм на зміну приходять пробіотичні побутові засоби, які вже ніяк не назвеш словом «побутова хімія»

Суть механізму роботи прибутків полягає в тому, що вони поїдають речовини необхідні для розвитку патогенних мікроорагізмов, тим самим не дозволяють їм жити і розвиватися. І це природний процес гарантує людині безпечне довкілля. Для випробування ефективності миючих засобів з пробіотиками були обрані приміщення медичних установ і харчової промисловості. Результат був приголомшливим! Тепер не доведеться хлорувати або кварцевать приміщення і будь-які поверхні!

Українська торгова марка ORGANICS своїм виходом на ринок надала можливість використовувати побутові пробіотики як у себе вдома, так і в робочих приміщеннях. Ці кошти доступні і прості у використанні, але головне те, що вони безпечні для людини і ефективні (видаляють навіть токсини, продукти органічного розпаду).

02.08.2018 22:10:52
1
380

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Простріл або Сон-трава при нервозності

Простріл або Сон-трава при нервозності

Простріл розкритий, сон широколистий, сон-трава лугова, сонвіще, Сончік. Отруйна багаторічна трав'яниста рослина сімейства Лютикова. На території України зустрічається повсюдно. Зростає в сухих лісах, на галявинах, узліссях, сонячних схилах. З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину. Заготовляють рослину в період цвітіння, стебла зрізають ножем. Сушать сировину в ..

24.06.2019
0
1347