Яка косметика офіційний - магазин

  • Яка косметика офіційний - магазин

Зараз стає дедалі більше інтерес до косметичних засобів, виготовленим з натуральної сировини, не містить консервантів, синтетичних барвників, жорстких ПАР, гормонів та ін. Косметичні засоби українського виробника ТМ ЯКА - натуральні, високої якості і привабливі за ціною користуються підвищеним попитом на ринку України. Міжнародною академією рейтингових технологій та соціології Золота фортуна за результатами 2012 року ТМ ЯКА нагороджена дипломом і медаллю "Лідер національного бізнесу" в номінації "За високу якість та ексклюзивність продукції".

ТМ ЯКА пропонує високоякісне тверде мило ручної роботи і рідке мило, шампунь для волосся, гель для душу, крем і скраб для тіла, косметику для чоловіків, креми для рук і косметику для особи.

Якісне натуральне мило, приготоване холодним способом, зберігає всі природні властивості лікарських рослин.
Корисне, на 100% складається з натуральних компонентів, не містить консервантів і синтетичних барвників.
Аромотерапевтична дія мила забезпечується використанням натуральних ефірних масел, позитивно впливають на стан організму.
Старовинні рецептури та аптекарські прописи для виготовлення мила «ЯКА» відновлені при взаємодії з працівниками «Аптеки-музею» міста Києва і відтворюють найкращі традиції виробництва мила.
Якість мила забезпечується:

1. Елементами, які входять до його складу. При виготовленні мильної основи використовуються тільки натуральні рослинні олії (оливкова, кокосова, пальмова, соєва, рапсова, касторове і ін.), Лікарські рослини (трава і квітки, екстракти та ін.), Ефірні масла, продукти бджільництва, коров'яче молоко, природні глини і цілющі грязі.

2. Способом виготовлення. "Холодний" спосіб виготовлення дає можливість зберегти корисні властивості рослинних масел, ефірних масел і лікарських рослин. Після виготовлення мило зберігається в спеціальних сушильних шафах не менш одного місяця. Це дає йому можливість "визріти", потім мило нарізають і пакують.

3. Рецептура, яка використовується для приготування мила. ТМ "ЯКА" використовує аптекарські прописи і фармакопеї, одна з яких «Інструкція для управління придворної його Імператорської Величності аптекою». Плідна співпраця з працівниками "Аптеки - Музею" міста Києва дає можливість відновити старовинні традиції виробництва мила.

4. Ретельно контролем якості, який запроваджено на підприємстві. Сировина, що використовується для виробництва мила, проходить ретельну перевірку. Дотримання технологічного регламенту, техніки безпеки і санітарних норм дає можливість отримати мило найвищої якості.

5. Якісною упаковкою. Для упаковки натурального мила ТМ "ЯКА" вибрала натуральні матеріали, картон і папір, які з давніх часів використовують в аптеках для упаковки лікарських засобів. Натуральна упаковка захищає продукт від світла і вологи, дозволяє милу «дихати».

ТМ ЯКА випускає тверде мило ручної роботи, натуральне рідке мило, натуральні гелі для душу і піну для ванни, шампуні для волосся, кондиціонери для волосся, косметику для чоловіків, креми для рук, рідке мило для рук, косметику для особи, молочко для тіла, креми для тіла, скраби для тіла.

02.08.2018 18:13:38
1
438

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!