Миючі засіб для біологічної дезинфекції з пробиотическими бактеріями

Миючі засіб для біологічної дезинфекції з пробиотическими бактеріями

На складі
Рейтинг:

На складі 372
372 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Миючий засіб для біологічної дезинфекції. На сьогоднішній день все частіше при вологого прибирання використовуються миючі дезинфікуючі засоби. А чи замислювалися ви, що відбувається у вашому будинку при регулярному застосуванні таких засобів? На перший погляд, що ж поганого, вбили все бактерії і отримали «чисте», умовно стерильне простір навколо себе. Насправді ж все дезінфікуючі засоби містять в своєму складі агресивний компонент, він же і вбиває майже всі бактерії.

Однак, чим агресивніше таку речовину по відношенню до бактерій, тим більш згубно дію надає на шкіру рук, на органи дихання і на організм людини в цілому. Але це півбіди.

Уявіть які види мікроорганізмів можуть з'явитися на «чистому» просторі після того як засіб для дезінфекції перестане діяти. Адже дезинфектант вбив все бактерії без винятку, але ж 97% мікроорганізмів в наших будинках - це безпечна, нормальна мікрофлора. Вона то і стримує зростання цих 2-3% патогенних для людини бактерій, які в такій кількості не здатні нашкодити нашому організму.

Засоби для дезінфекції гарні для операційних або там, де необхідна сувора стерильність. А при вологого прибирання в квартирі краще застосовувати безпечні миючі засоби, які одночасно здатні придушити зростання шкідливих бактерій і відновити, стабілізувати нормальну мікрофлору в приміщенні. Такі екологічні миючі засоби, склад яких збагачено пробиотическими бактеріями, отримали назву миючі пробіотики.

Спосіб застосування:

  • для миття підлоги: 2 ковпачка (50 мл) на відро з водою;
  • аерозольне розпилення: 2 ковпачка (50 мл) на 0,5 літрів води залити в пляшку з курковим розпилювачем.

Зберігання: в недоступному для дітей місці, при температурі від +4 до +30 С, уникайте прямих сонячних променів.
Термін придатності: 2 роки.
Виробник: Україна

Регина 2018-07-10 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Натуральность

Дома убираю только с этим средством, развожу 1 стаканчик 50 гр на большое ведро, и делю его на 2 части. Одной частью мою пол, второй - мою все поверхности в доме. Это обязательная уборка когда ребенок- аллергик.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Регина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: органiкс, миючі, засіб, для, біологічної, дезинфекції, з, пробиотическими, бактеріями, миючі, засіб