Натуральне - екологічно безпечний засіб для чищення кондиціонера
  • -14%
  • Натуральне - екологічно безпечний засіб для чищення кондиціонера

Натуральне - екологічно безпечний засіб для чищення кондиціонера

На складі
Рейтинг:

На складі 76
88 грн.
76 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Засіб для чищення кондиціонера - Біологічне засіб, який призначений для швидкого чищення і усунення запаху кондиціонерів. Принцип роботи цього засобу заснований на переробці органіки, пригнічує ріст патогенної мікрофлори на внутрішніх блоках кондиціонера спеціальними культурами пробіотичних бактерій, що входять до складу.

  • До тих пір, поки пробіотичні бактерії будуть перебувати на фільтрах, випарнику кондиціонера, вони не допустять розмноження хвороботворних мікроорганізмів і появи неприємного запаху.
  • Якщо у вас з'явився неприємний запах з кондиціонера, будьте впевнені на повітряних фільтрах, внутрішніх блоках кондиціонера розмноження шкідливих мікроорганізмів, патогенної мікрофлори перевищила всі допустимі межі. А адже багато хто з цих бактерій просто небезпечні для людського організму.

Багато сучасні засоби для чищення кондиціонерів містять в своєму складі агресивні дезінфікуючі компоненти. Дезінфекція кондиціонера такими засобами, а тим більше їх аерозольне розпилення повинні проводитися тільки фахівцями з використанням індивідуальних засобів захисту, а не самостійно, інакше допомогу вже потрібна буде вам. Серйозним недоліком таких засобів є те, що через тиждень або раніше неприємний запах повертається знову. Це говорить про те, що дезінфікуючий складу всередині кондиціонера вивітрився, втратив свої властивості і шкідлива патогенна мікрофлора швидко розрослася до того ж рівня.

Торгова марка «Organics» спеціально випустила біологічний засіб, який призначений для швидкого чищення кондиціонера, усунення запаху в домашніх умовах. Біологічна дезінфекція кондиціонера або побутового кондиціонера, видалення неприємного запаху, чистка кондиціонера, ось ті завдання, для яких був створений спрей.

Принцип роботи цього засобу заснований на переробки органіки, пригнічує ріст патогенної мікрофлори на внутрішніх блоках кондиціонера спеціальними культурами пробіотичних бактерій, що входять до складу. Ніяких агресивних хімічних компонентів або дезінфектантів.
Спосіб природного біологічного очищення всіх систем кондиціонера. І до тих пір, поки пробіотичні бактерії будуть перебувати на фільтрах, випарнику кондиціонера, вони не допустять розмноження хвороботворних мікроорганізмів і появи неприємного запаху.

Засіб, допоможе швидко і надовго видалити запах з Вашого кондиціонера. Засіб дуже економно витрачається. Одного флакона вистачить на літній сезон використання кондиціонера.

Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх близьких. Користуйтеся тільки екологічно безпечними засобами!

Склад: демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ПАР рослинного походження.

Спосіб застосування: обприсніть внутрішні блоки, в повітрозабірник при включеному кондиціонері.

  • Зберігання: в недоступному для дітей місці, при температурі від +4 до +30 С, уникайте прямих сонячних променів.

Обсяг: 200 мл.
Термін придатності: 2 роки.
Виробник: Україна.

Катерина 2018-05-28 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Эффективное средство, после промывания воздушной системы в машине, перестали краснеть и чесаться глаза. Раньше меняли только воздушный фильтр, но проблему с раздражением глаз не решалась.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Катерина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: органiкс, натуральне, екологічно, безпечний, засіб, для, чищення, кондиціонера, засіб, для, чищення, кондиціонера