Гель для прання кольорових тканин з органічних компонентів

Гель для прання кольорових тканин з органічних компонентів

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 70
70 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Засоби для прання кольорових тканин купити недорого в інтернет-магазині Фіто. Завдяки унікальним компонентам кольору на тканинах не змішуються, тобто немає ефекту полинялих речей. Наприклад, якщо Ви перете червоне і біле білизна, то біле не стане рожевим або ж чорне і біле не стане сірим.

Рідкий засіб, яке виготовлено з органічних компонентів рослинного походження на основі мила і призначений для машинного й ручного прання. Чи не руйнує структуру тканини. Швидко і без залишків вимивається в процесі полоскання. Частинки нано срібла (колоїдне срібло) мають дезінфікуючу властивість, що дозволяє не кип'ятити білизну.

Екологічна прання речей відбувається завдяки органічному милу і дерматологічні м'яким На цукровий ПАР, які включені до складу гелю.

  • Колоїдне срібло не вбиває природні клітини організму і не впливає на нормафлору, але при цьому вбиває віруси і шкідливі бактерії. Звертаємо Вашу увагу, що колоїдне срібло і іонну срібло не одне і теж і якщо Ви зустрінете на упаковці + Ag - це іонну срібло. Одним з найбільш класичних представників іонного срібла, є нітрат срібла або азотнокисле срібло. Іонну срібло вбиває все без розбору, як шкідливі, так і корисні бактерії, а так само є токсичним.

Склад: демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, 5-15% мило, 5-15% біорозкладні АПАВ з рослинної сировини, 5% алкілполіглікозід, інгібітор перенесення барвника, комплексоутворювач МГДА (для безфосфатних, екологічних миючих засобів).

Обсяг: 1 л, на 25 прань.

Вера 2018-05-24 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошая упаковка

Органической химией пользуюсь уже два года.После стирки гелем с серебром для цветного белья вещи приобретают насыщенный цвет,становятся мягкими.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Вера! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: органiкс, гель, для, прання, кольорових, тканин, з, органічних, компонентів, засоби, для, прання, купити