Засіб для усунення запаху в побуті - ефективне і безпечне

Засіб для усунення запаху в побуті - ефективне і безпечне

На складі
Рейтинг:

На складі 76
76 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Усунення запахів одна з злободенних проблем, яка турбує багатьох наших покупців. А чи знаєте Ви, що більшість неприємних запахів пов'язано з гнильної мікрофлорою, яка утворюється на залишках органічних забруднень, наприклад, поту, що протік м'яса, молока і т.п. Сьогодні на ринку представлено безліч засобів, які пропонують видалити запах раз і назавжди. Ефективність роботи таких засобів безпосередньо залежить від механізму їх впливу на джерела неприємного запаху.

  • Найефективнішим і надійні засоби від запахів, це бактеріальні композиції. Справа в тому, що спеціальні бактерії, що входять до складу, здатні переробити і розщепити будь-яку органічну бруд, а також повністю придушити розмноження гнильної мікрофлори, тим самим безповоротно усунути неприємний запах.

Бактеріальний спрей, це універсальне екологічно безпечний засіб, який допоможе легко і назавжди видалити запах в холодильнику, прибрати запах з взуття, запах з пральної машини, відра для сміття або від килимків, прибрати запах секонду.

Спрею під силу впоратися з будь-яким запахом органічного походження. Досить просто розпорошити засіб на джерело неприємного запаху і пробіотичні бактерії виконають всю брудну роботу.

Величезна перевага в тому, що спрей не вимагає змивання, так як в складі лише натуральні компоненти і безпечні бактеріальні культури. Наприклад, при обробці холодильника не обов'язково видаляти з нього всі продукти, досить щоб вони були закриті плівкою або перебували в закритому посуді.

Спосіб застосування: розпорошувати засіб на поверхню 1 раз на добу до повного усунення неприємного запаху.

  • Зберігання: в недоступному для дітей місці, при температурі від +4 до +30 С, уникайте прямих сонячних променів.

Термін придатності: 2 роки.
Виробник: Україна.

Тамра 2018-05-28 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

После мытья холодильника остался какой то не приятный запах. Я попробовала обработать спреем Анти-запах, который купила в магазине фито- запах ушел. Рекомендую.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Тамра! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: органiкс, засіб, для, усунення, запаху, в, побуті, ефективне, і, безпечне, засоби, від, запахів