Дієта при дисбактеріозі

  • Дієта при дисбактеріозі

Людський організм ніколи не існував сам по собі. Тисячолітня еволюція і боротьба організму з мільйонами патогенних мікроорганізмів і бактерій дала свій позитивний результат. Людина знайшов дружніх йому бактерій, без захисту і допомоги яких він не може нормально жити і розвиватися. Ці бактерії і мікроорганізми живуть і живуть абсолютно у всіх частинах тіла, будь-то кишечник або поверхню шкіри. Коли людина потрапляє в несприятливі умови або приймає медикаменти, наприклад, антибіотики, то кількість дружніх бактерій стрімко скорочується, що може привести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Ця проблема носить назву - дисбактеріоз.

Давайте поговоримо про дисбактеріозі кишечника, його симптоми і лікування.

Нудота, пронос і метеоризм, стан апатії, загальна слабкість, втрата апетиту - найпоширеніші симптоми дисбактеріозу кишечника. Якщо не звертати увагу на цю проблему вчасно, тобто дуже високий ризик того, що може статися різке розмноження збудників сальмонельозу, дизентерії та патогенних видів кишкової палички.

Звичайно, самий дієвий і простий спосіб по відновленню мікрофлори кишечника - це безпосередньо пряме заселення потрібних бактерій в організм. Мається на увазі - прийом препаратів містять кишкові сприятливі бактерії. Або ж, найдоступніший і дешевий спосіб - введення в свій щоденний раціон йогуртів домашнього приготування на основі молока і йогуртовой закваски. В будь-якій аптеці можна придбати різноманітні сухі порошкові закваски і застосувати їх самому, однак зберігати їх необхідно в холодильнику.

Також корисним буде додати в раціон бульби топінамбура. Це прекрасний засіб, яке створює сприятливі умови для життєдіяльності мікрофлори кишечника. Крім того він підтримує нормальну роботу печінки, жовчного, підшлункової залози, корисний при зайвій вазі і діабеті.

Якщо ж придбати свіжий топінамбур не представляється можливим, тоді можна застосувати Топінамбур в таблетках, або додати до раціону клітковину Актофуд.
Не варто сумніватися, що дисбактеріоз дуже серйозна проблема для організму і якщо він дав про себе знати - треба негайно вживати заходів!

27.07.2018 01:44:18
1
453

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!